Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:28 12.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Секс и алкохолнови [re: [unknown]] Отговор на мнението
АвторVodopad (Нерегистриран)
Публикувано16.10.05 12:58



За съжаление нещата не са толкова прости.
Да - няма нищо лошо да пиеш едно преди ядене../чак аз пропих, за да правя компания/..ама дали това е нуждата...???
Можеш ли да прескочиш вечер???
Къде и с кого ги пиеш тези 1-2.????
....ето тук вече ...нещата се променят...
Да нека пие едно за аператив, но ако го вие всяка вечер като задължително мероприятие, някъде навън, задължително сам и т.н.... И само мисълта, че му правиш забележка го хвърля в ужас,че може да му отнемеш удоволствието...ееееееее аз пък не виждам тук нещо, което може да се каже, че е нормално....Какво от това, че като си вземе дозата мъжко удоволствие се връща и търси и други екстри
Много е тънка границата между пиенето за аперитив и алкохолизма...



Тема Re: Секс и алкохолнови [re: Vodopad] Отговор на мнението
Автор [unknown] (непонятен)
Публикувано16.10.05 13:08



Сигурно е тънка границата.
Но Юлия може да помогне на мъжа си да намери тази граница и да не я прескача.
Ако я е прескочил , да се върне към нея.
Поне трябва да опита , а не да го изхвърля на боклука. И понеже се е "пропил" и "деградирал" да побърза да го смени с друг.

"Животът е извор на наслада, ала където пие и сбирщината, там всички кладенци са отровени."


Тема Re: Секс и алкохолнови [re: Юлия] Отговор на мнението
Автор Mpaчнa вoдa (езеро)
Публикувано16.10.05 14:14



Може просто да се пренатоврва и след това да му е трудно да се отпусне, а
алкохола помага за по-бързото отпускане...потърсете някаква друга алтернатива за релакс.

...


Тема Re: Секс и алкохолнови [re: Юлия] Отговор на мнението
Авторoпит (Нерегистриран)
Публикувано17.10.05 11:23



но започвам да се притеснявам,дали не му трябва доза алкохол, за да бъде с мен?

Има значителна вероятност да е така, не пренебрегвай тази възможност.
Опитай да си изясниш именно този аспект, не предприемай нищо преди да си напълно наясно дали е така.
Ще намериш подходящите начини да се увериш, само не поставяй директно въпроса.

Начина по който си озаглавила темата, ми подсказва, че теб точно връзката на алкохола със секса те вълнува, а не дали е алкохолик мъжа ти или не.
Знам за това от личен опит.



Тема Re: Секс и алкохолнови [re: Юлия] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (не е ли ясно?)
Публикувано17.10.05 15:02



Възможно е да иска по-често секс, защото е пил, но чак пък да пие, за да бъде с теб е малко краен извод. Споделям мнението, че ако не може да остане без чашка това си е алкохолизъм. Ако може, тогава няма лошо. Не споделям мнението, че няма начин да се пребориш с алкохола. На АВе, Водопад и другите препоръчвам да скокнат до клуб Анонимни алкохолици. Единият от основателите сподели, че е спрял пиенето именно заради приятелката си. Има и други такива примери. Така че дяволът не е толкова черен и може да бъде преборен.

Стига простотии бе, тате!


Тема Re: Секс и алкохолнови [re: Юлия] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (умора няма)
Публикувано19.10.05 17:22







Тема Re: Секс и алкохолнови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
АвторVodopad (Нерегистриран)
Публикувано19.10.05 20:36



Напълно съм съгласна,че може да се преодолее алкохола и съм изчела най-подробно всичко в Анонимни алкохолици по много причини.
Но едно нещо съм се убедила - всичко се постига с желание.....
Така че той трябва да има желание да се пребори, да реши че това е добро за него и че го иска - ТОЙ, а не тя....
За съжаление в повечето случай хора в това положение са убедени,че нямат проблем и че алкохола не им пречи.



Тема Re: Секс и алкохолнови [re: [unknown]] Отговор на мнението
АвторVodopad (Нерегистриран)
Публикувано19.10.05 20:40



Не съм казвала да го изхвърля където и да е.
Разбира се, че трябва да се обсъди положението и да се потърси изход....та самата аз съм като питбул....захапвам и се боря докато не се убедя самата аз,че това е всичко, което можеше да се направи....но истината е,че той трябва да поиска промяната иначе нищо не става.
Желанието на другия не е достатъчно.



Тема Re: Секс и алкохолнови [re: Vodopad] Отговор на мнението
Автор [unknown] (непонятен)
Публикувано19.10.05 21:41



Така е! Без желание от негова страна нищо няма да се получи.
За "изхвърлането" - други го казаха.

"Животът е извор на наслада, ала където пие и сбирщината, там всички кладенци са отровени."


Тема Re: Секс и алкохолнови [re: Mъppp] Отговор на мнението
АвторЮлия (Нерегистриран)
Публикувано20.10.05 15:46



За разпускане,пие вкъщи,не се напива,но количеството е над1-2преди вечеря и продължава от доста време




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.