Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:16 20.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Педофили - личен опитнови Отговор на мнението
Автор ABe (разсеян)
Публикувано06.10.05 14:54



През '92 или '93 г. един педофил - към 50-годишен, от богато семейство със стари пари, - се опитал да подмами дъщерята от първия брак на жена ми. Добре, че хлапето (тогава на 8 или 9 годинки) не му се вързало и избягало.

От полицията не можаха нищо да направят.
Онзи бързо и лесно се откупи.

Много се ядосах и отидох при приятел на свой приятел - шеф на борческа "охранителна" фирма. Обясних му случая.
Поръчах говедото педофилско да бъде пребивано ежемесечно и то все като съм в командировка - аз често ходя по разни къси командировки.

Шефът с вратлето имаше две момиченца, деца на горе-долу същата възраст като дъщерята.
Взе ми пари само за първата "наказателна акция". Останалото било за сметка на фирмата му. Аз плащах на изпълнителите-екзекутори, де, няма без пари да ми работят момчетата...

Понеже съм наистина гадно копеле, се обадих на педофила скапан по телефона и го предупредих за доставката на каква ежемесечна услуга съм платил от негово име. Неизвестността в който точно ден ще те скапят от бой, страхът и притеснението също са добро наказание. Май, даже, по-страшно от самия бой.

Пуснах приказка и в две кръчми в квартала, посещавани не от баровци, а от мъже от квартала… В много от околните магазини престанаха да му продават каквото и да било.

След три месеца редовни доставки на услугата животното перверзно изчезна от квартала. Отиде в друг град ли, емигрира ли... не ме интересува.

Но, пък, половин София, едва ли не, научи, че моето дете не трябва и с пръст да се докосва.


Зоо-, педо- и геронтофилите трябва да се разстрелват на място.
Както и падащите си по секс с трупове...

Особено педофилите. Но тях първо трябва да ги подложат на мъчителни и особено продължителни изтезания. А ако умрат преди седмия ден на изтезания, инквизитора да премине през същия "курс на обучение", а после - на дръвника!

Такива ми ти работи...
Хич не съм хуманен, ‘начи!
Б@си средновековното отмъстително животно съм, да му се не види!

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!


Тема Re: Педофили - личен опитнови [re: ABe] Отговор на мнението
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано06.10.05 15:12



Тук съм 1:1 с теб. Безрезервно.


Изцяло.



Тема Re: Педофили - личен опитнови [re: ABe] Отговор на мнението
Автор Mъppp (пристрастен)
Публикувано06.10.05 15:24



А за крадците - законите на хан Крум. Само за полицията не знам какво.



Тема Re: Педофили - личен опитнови [re: ABe] Отговор на мнението
АвторXoлдън (Нерегистриран)
Публикувано06.10.05 15:27



И аз действам така!
10х




Тема Re: Педофили - личен опитнови [re: ABe] Отговор на мнението
Автор тиxичko (Медиум)
Публикувано06.10.05 16:20



Дай ми го този педофил





Тема Re: Педофили - личен опитнови [re: ABe] Отговор на мнението
Автор SoulMate (черешке сладка)
Публикувано06.10.05 17:54



Подкрепям мнението ти, особено за педофилите и те поздравявам за предприетите мерки.



Тема Re: Педофили - личен опитнови [re: ABe] Отговор на мнението
Автор zaphod (void *lpNothing)
Публикувано06.10.05 19:31



трябва да се почне от адвокатите и защитниците на човешките права, после останалата измет е лесна.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re:именно педофили правят момчетата гейове! [re: ABe] Отговор на мнението
Авторoт oпит (Нерегистриран)
Публикувано06.10.05 21:07



Такива истории трябва да знаете има адски много. Най-вече момчета без бащи се поддават. Преди време гей беше подмамил 8 и 10г момчета и беше ги заразил със СПИН. Всички гейове са резултат от педофили.



Тема Вицнови [re: zaphod] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (уморен)
Публикувано06.10.05 21:09



Адвоката пледира,че човека е невинен.
Аргумент:Ако беше виновен такъв новобранец като мен ли щеше да наеме?
По адвокатите ще ги познаем!!!!!!!!!!!



Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат

Тема Re:ама вие сте го изгонили на друго мястонови [re: ABe] Отговор на мнението
Авторaмaн (Нерегистриран)
Публикувано06.10.05 21:18



да се гаври с други деца!
Трябвало е да го скопите, а не да го преселвате.Сега ще напада нашите деца.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.