Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:03 03.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Кхъм...нови [re: ABe] Отговор на мнението
Авторxexe (Нерегистриран)
Публикувано03.01.06 11:36



2. Ти от къде научи?
- От детето. Прибрало се разстроено, жена ми я поразпитала, повика ме по телефона.


Децата имат лошия навик да си фантазират. Трябваше малко по-подробно да разучиш преди да пращаш дебили и да действаш дебилно. За мен най-важния въпрос все пак е - убеден ли беше, че дъщеря ти не си измисля. А и дъщеря ти на 8 години как точно дефинира сексуален тормоз? Като се предполага, че не сте я просвещавали в тайнството на секса като малка, или? Историйката ми понамирисва на измислена, може да ви е семейна черта да си фантазирате, не действай никога първосигнално.
Иначе за ДОКАЗАНИ педофили, убийци, крадци и т.н. най-строги мерки разбира се.



Тема И на мен...нови [re: mizrahi] Отговор на мнението
Автор ABe (разсеян)
Публикувано03.01.06 21:51



ми е писнало от твоите истории за загубени хомо партньори и цялата твоя последваща емоционална бълвоч, но... си мълча.
Имаш правото да пишеш каквото си искаш, нали?!

Апропо, по честотата на постингите ти в други клубове съдя, че не успяваш да задържиш партньор до себе си за повече от 2 (два) месеца. Прав ли съм?

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!


Тема Re: Педофили - личен опитнови [re: ниkoя] Отговор на мнението
АвторBeнeтa (Нерегистриран)
Публикувано05.01.06 15:39



Не се определям като злобна, но мисля че ако някой посегне на детето ми жив ще го одера /в буквалният смисъл/. Не че не вярвам в системата. Но докато се водят разследването и делото, детето ще трябва да изживява всичко отново и отново. То ще са разпити, очни ставки. Така че ще наема двама здравеняци само да ми държат изрода. И само като си помисля каква мога да му сторя, устата ми се пълни със слюнка и се оглеждам къде да се изплюя.
Нека бог да пази децата ни!



Тема Re: Педофили - личен опитнови [re: ABe] Отговор на мнението
АвторЖeнa (Нерегистриран)
Публикувано06.01.06 20:56



Четох, четох и си стисках зъбите.
1.Защо, драги ми клубари смятяте, че не бива да наема бияч в такъв случай? Аз съм жалостива и няма да се справя ефективно с наказанието на изверга.
2.Въпросче: Защо по темата си изказват повече жени, въпреки, че сме в мъжкия клуб?

Честита ви новата година. Бъдете щастливи.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.