Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:15 13.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Уф, човеко ако толкоз лесно беше...нови [re: ABe] Отговор на мнението
АвторЪмъ (Нерегистриран)
Публикувано17.10.05 17:28



Не знам с "какво" точно е бил личния ти опит, но както се казва "пази боже да налетиш на откачалка". Щото има мискини като в твоя случай - явно можещи да да си дават преценка и оценка за последствията и опасността от тях, но има и болни мозъци, дето като "включат" на повредената вълна...както са казали "господ да пази", или един цитат от филми ли беше, книга ли - Пътуващо на стоп момиче си е издуло порядъчно корема с цел да се представи за бременна и по-малко "атрактивна", попада обаче на един бивш затворник, който като разбира причината за дегизировката и и каза: "Познавам изроди, които точно по тази причина биха ти налетели..."
Та в тази връзка желателно е болните мозъци да се водят на отчет от ранко и при установяване на някои "склонности", да се прибират от ежедневието преди те да се проявили напрактика. И да се прави експертиза и при най-лекото кривване на тоя или оня от нормалните релси. Друг е въпроса дали това практически е постижимо, та мен ако питаш добре ще да е да се учат децата изобщо да не контактуват с непознати по никакаъв повод и да се знае къде и с кого са, до възраст когато почнат да осъзнават опасностите, които им крият околните.



Тема ПРава си, но...нови [re: Ъмъ] Отговор на мнението
Автор ABe (разсеян)
Публикувано17.10.05 19:09



утре ще продължим темата.

Изстива ми вечерята...

Сори.

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!


Тема Там е...нови [re: Ъмъ] Отговор на мнението
Автор ABe (разсеян)
Публикувано18.10.05 14:53



проблемът.

Лудниците нямат пари за издръжка на болните, нито за лекарства, някои от които са адски скъпи, и пускат не особено опасните луди на домашно лечение. Което е грешка. Голяма грешка.

Зная го от личен опит. ПРеводач съм на Неврологията на ІV км. от десетина години. ПРевеждал съм и от т.нар. "рибешки" език.

Не ме и питай на какви случаи съм превеждал. СТрашни, но... професионална етика.

Пием си с 3 психиатъра веднъж седмично в едно кръчме, скрито близо до клиниката. Готини хора, пичове отвсэкъде, ама изпушват от натоварване. Какви дивотии са ми разправяли за болни, пуснати на "домашен" режим, нямам думи. ВСичко е анонимно, разбира се. Имена и пр. не се споменават.

Не само сме изостанали в откриването, проследяването и лечението на ранни прояви на псих. заболявания, но и от 12-13 години сме тръгнали с дива скорост назад в класацията.

Спрам, не срам, но е така. Отвратително!

Нэма значение!
Наздраве!
Дано се разминем ако не с рака, то поне с прихиатрията!

Наздраве!

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!


Тема Къде две или три години назад,нови [re: ABe] Отговор на мнението
АвторЪмъ (Нерегистриран)
Публикувано18.10.05 16:22



в пресата ли, по телевизията ли "споделиха" за един кротичък човечец що си живеел добре и на домашен режим Ъмъ докато си вземал най-редовно предписаните /и доста скъпи медикаменти/. Рядко чувал Гласа и ако го чувал, той идвал отдалееече, та му не обръщал внимание. Поради таз причина и поради решение за икономия в края на годината му посъкратили дозата на безплатните лекарства.../ми икономии требват та да се върже бИджетът/
Гласът се усилил, зачестил...докато човечецът с кухненски нож отрязъл главата на майка си и я сварил в тенджера под налягане. Не я консумирал, вероятно го открили преди гласа да му даде допълнителни указания.
Страшна работа е здравната ни с-ма брато, страшна!



Тема Дай да не...нови [re: Ъмъ] Отговор на мнението
Автор ABe (разсеян)
Публикувано18.10.05 19:50



си говорим за Наицоналната здравна каса, че ще почна грозно да псувам, а това е неприемливо дори за този клуб.

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!


Тема Re: Педофили - личен опитнови [re: ABe] Отговор на мнението
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано23.10.05 14:18



Ma ti kvo si se parzpenjavil tuka...?

Na tebe ne ti li stava kato vidish nekoe nepokvareno mlado putence, a? 90% ot razpenjavilite se tuka im stava, ajide priznajte si i stiga agresii...


Редактирано от Bълk на 23.10.05 19:24.



Тема Re: Педофили - личен опитнови [re: ABe] Отговор на мнението
Автор БoEB ()
Публикувано23.10.05 20:00



Заслужава си да се прежалиш за такъв. Само шомпол със свинска опашка, докато не му се раздере свинктера.

Не можеш да избягаш...от себе си!

Тема Re: Педофили - личен опитнови [re: ABe] Отговор на мнението
Авторниkoя (Нерегистриран)
Публикувано18.11.05 18:31



Нямам личен опит/слава Богу/, но само като си спомня за няколко случая на дечица, изнасилени и мъчително убити от педофили, и веднага си представям как бих ги драла живи, бих изтръгнала жалките им членове и бих ги завряла с помощта на нещо от рода на боздуган в задника им, та поне малко да усетят как са са се чувствали безпомощните им жертви!!!



Тема точно таканови [re: ABe] Отговор на мнението
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано19.11.05 00:41



до последната буква



by himbeer

Тема И един мърмот завива шоколада в станиол...нови [re: ABe] Отговор на мнението
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано30.12.05 12:28



И като се събуди какво стана? Пфу - писна ми да чета измислените ти истории и то не само тук.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.