Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:21 28.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Проблем с импотенциятанови Отговор на мнението
Автортя (Нерегистриран)
Публикувано19.09.05 20:41



Моля помогнете.
Запознах се с мъж, който ми каза , че от няколко години има проблеми с ерекцията когато е с жена и това много го притеснява и за това вече почти се е отказал да опитва. Ходил е на доктори и са му казали,че проблемът е психологичен и че иначе нищо му няма. Той самият ми каза, че маструбира с удоволствие и изпитва наслада от оргазмите си, но се притеснява пак да опита с жена. Вие смятате ли, че ако този мъж попадне на търпелива и обичаща го жена, която умее да го предразположи и ако той и има доверие и дори я обича проблемът му може да се разреши. Сиреч, те двамата да имат полов живот/ е може би не за шампиони, но поне от време на време?
Аз нямам никакъв опит с подобни случаи и не знам какво може да се очаква за в бъдеще.
Или иначе казано импотенцията веднъж появила се доживотна ли е?



Тема Re: Проблем с импотенциятанови [re: тя] Отговор на мнението
Автор Sahib (BOGA)
Публикувано19.09.05 22:02



Не смятам, че ако е на психологическа основа проблема да е нерешим. Първо опитай да го предразполагаш, та като опитвате той да е готов, да не се страхува... А и по- никакъв начин не трябва да го потискаш...
Мисля, че ще се оправиш



Тема Re: Проблем с импотенциятанови [re: Sahib] Отговор на мнението
Автор Изkлючитeлeн Гeний (невероятен)
Публикувано20.09.05 03:01



Да ама тва не се оправя с "не се притеснява" и "предразполага", като ти кажат "не се притеснявай" се притесняваш още повече, тва е като зъболекарката която казва "внимавай сега малко ще заболи", което значи "внимавай сега ще ти изкормя зъбите с тая въртяща се с 2000 оборота в минута железна пила".
Аз друго му предлагам - консултация със сексолог, ако не знаете такъв ще ви дам адреса, ходил съм там



Тема Бягай...нови [re: тя] Отговор на мнението
Автор ABe (разсеян)
Публикувано20.09.05 09:04



като от огън.

Мъже без психични проблеми със секса има бол.
Хич не ти трябва този онанист.

Шси намериш каквото ти трябва.

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!


Тема Re: Проблем с импотенциятанови [re: Изkлючитeлeн Гeний] Отговор на мнението
Автортя (Нерегистриран)
Публикувано20.09.05 10:30



Ако можеш дай ми адреса. Важно е!
Благодаря!



Тема Re: Бягай...нови [re: ABe] Отговор на мнението
Автортя (Нерегистриран)
Публикувано20.09.05 10:33



Това мото, което си написал под постинга ти не си пасва със съвета който ми даваш. Ако го харесвам много като човек трябва ли да се откажа толкова бързо?



Тема Re: Проблем с импотенциятанови [re: тя] Отговор на мнението
Автор Пeтky_Boйвoдa ()
Публикувано20.09.05 10:51



Виагра - 0,100 мг. Ако няма заболяване, както твърди, ще го отпуши.
И да намали "хвърлянето на зарове

Дееба и белята...


Тема Re: Проблем с импотенцията [re: Пeтky_Boйвoдa] Отговор на мнението
Автортя (Нерегистриран)
Публикувано20.09.05 11:35



И аз за това си помислих:-))/За Виаграта:-)



Тема Re: Проблем с импотенциятанови [re: тя] Отговор на мнението
Авторнecлyчaйнa (Нерегистриран)
Публикувано20.09.05 13:21



да, верно, ако спре да " хвърля зарове" за известно време, може да се "отпуши"!



Тема Re: Проблем с импотенциятанови [re: тя] Отговор на мнението
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано20.09.05 15:16



Колкото и да си търпелива, толерантна и внимателна нищо положително неможеш да очакваш, ако той самия не е убеден и не потърси помоща на сексолог. Имах две години подобна връзка, защото уважавах и държах на човека, но такава връзка неможе да бъде пълноценна и е голямо изпитание.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.