Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:10 03.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Дали само аз усещам нещата така?нови Отговор на мнението
АвторHopи (Нерегистриран)
Публикувано31.08.05 21:39



Тук публикувам част от дневника си, за една малка случка от днес, вечерта.
Явно съм ранимо същество, щом това ме извади от равновесие и прекалено много ми пука за гаджето. Но пукането не е взаимно.


"Значи това мъжете са наистина големи животни. Току-що гаджето закъсня толкова много и един телефон не се сети да звънне, за да не умирам от притеснение. Защо са толкова егоистични същества тези мъже?!! Миришеше на алкохол и цигари, явно онзи негов приятел пак беше пушил като печка. Направо съм възмутена от мъжете. Наистина ли няма един свестен екземпляр - да е умен, добър, възпитан и силен духовно?!! Ужасена съм от това което разбирам за мъжете, че най-често гледат своя собствен кеф. Наистина само това ги интересува истински и нищо друго. Останалото е имитация, долна имитация, пред която жените си затварят очите, за не се чувстват толкова самотни. Явно на гаджето трябва да му приложа същия номер, ама не е добра идея, защото да си късно вечер някъде навън винаги е много лоша идея, особенно за момичета като мен - млади и привлекателни. Хм, млади и привлекателни. Как звучи, но никак не е утешително, защото въпреки това, и въпреки това, че работя в софтуерна фирма и съм доста умна, явно това е нищо, за да се отнася гаджето така с мен, абсолютно непукайки му за това как ще се почувствам, когато го няма за часове и да не знам кога ще се върне. А аз се скъсах да се притеснявам за него, да си мисля най-лошото(изобщо не говоря за изневяра, а за това някой да не го е намушкал или бог знае какво, защото вече в България има ужасни отрепки), а на него изобщо не му е пукало. Това ми каза."



Тема Re:за съжаление си съвсем праванови [re: Hopи] Отговор на мнението
АвторЖyли (Нерегистриран)
Публикувано31.08.05 22:06



Това че си млада умна и красива ис е огромен проблем, он ЗА ТЕб само. Колкото по-умна е една жена толкова е по-нещастна .... просто изискванията ни са по-високи, а трудно се намират в днешно време маже в БГ които да ги покрият ...

Смени си компанията и местата където ходиш и дано откриеш достойния



Тема Re:за съжаление си съвсем праванови [re: Жyли] Отговор на мнението
Автор Haчko (безднадеждност)
Публикувано31.08.05 22:22



Ти не си от умните, нали? Като те гледам как(ви ги) пишеш...

Маже, а? Маже!



Много е щуро на плажа.

Тема Re: Дали само аз усещам нещата така?нови [re: Hopи] Отговор на мнението
Автор Haчko (безднадеждност)
Публикувано31.08.05 22:23



Мъжете, сладурче, сме като кенефите - или сме заети, или сме осрани



Много е щуро на плажа.

Тема Re: Дали само аз усещам нещата така?нови [re: Hopи] Отговор на мнението
Автор Caшa (червенокоска)
Публикувано31.08.05 23:08



не му е пукало. За теб ли, или от опасноста.
ще го измислйм тоя хубоснйк я . SPOKO

Това, което не ме убива, ме прави по-силна!

Редактирано от Caшa на 01.09.05 01:23.



Тема Re: малка синови [re: Hopи] Отговор на мнението
Авторcъвeт (Нерегистриран)
Публикувано01.09.05 02:48



Така става когато невръстни девойчета тръгват с разни момченца още преди да навършат 18г. Губиш си времето, още си малка и неосъзната, а той-още повече. На тя възраст не се занимавай с мъже, а с учене.



Тема Re: Дали само аз усещам нещата така?нови [re: Hopи] Отговор на мнението
Автор william joseph (lost)
Публикувано01.09.05 14:20



.. хм ..
... не се обадил ...
... миришел на цигари ...
... миришел на алкохол ...
... този негов приятел ...
не си ли прекалено взискателна .. като се върне дава ли ти дневен отчет почасово къде е бил? аха и прятелите му виновни .. дрън дрън
такива като тебе след време са типичната мърмореща вечно недоволна жена която все търси кусури .. ми най-вероятно за това ти е казал че не му пука щото му е писнало да дава отчети за щяло и нещяло
като си млада и привлекателна (и командирски характер) ми намери си някой плужек тип мъж под чехъл и няма да имаш проблеми

Stranded .. lost inside myself
my own worst friend and my own closest enemy...


Тема Re: мноо иманови [re: Hopи] Отговор на мнението
Автормaлчиk (Нерегистриран)
Публикувано01.09.05 16:58



да учиш...и тези неща не ги пише в софтуера или в хардуера. от опит ти го казвам.
а за егоизма гледаш едностранчиво...твоето желание да бъде до теб и да ти крепи ръчичката, въпреки че е имал друга идея за вечерта, не е ли също толкова егоистично?
за да компесираш, може да си вземеш кученце - ще те гледа с влажен поглед, ще си маха с опашка и винаги ще е до теб когато ти пожелаеш



Тема Re: Дали само аз усещам нещата така? [re: Hopи] Отговор на мнението
Автор indra (macondo)
Публикувано02.09.05 01:57



не, има и други като тебе.
заради такива хуманоиди с част от приятелите ми вече се виждаме по два пъти месечно. под надзора на куклите, разбира се.
сигурно е заразно.
терапия с медикаменти опитвала ли си?

esto no es tan simple como parece


Тема Re: Дали само аз усещам нещата така?нови [re: indra] Отговор на мнението
АвторSkodoum (Нерегистриран)
Публикувано02.09.05 20:50



Добре, че съм се родил мъж, та има с какво да си играя и да се забавлявам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.