Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:53 13.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Самобръсначкинови Отговор на мнението
Авторkokoko (Нерегистриран)
Публикувано22.08.05 16:02



Здравейте,

имам гъста и твърда брада, която много трудно успявам да остържа с ножче за бръснене.

Досега не съм използвал електрическа самобръсначка, но отдавна се замислям да си купя. Можете ли да ми кажете мнението си за тях, дали са по добри от ножчетата, добре ли бръснат, струва ли си да се купува много скъпа? Не е ли неприятно сухото бръснене?



Тема Re: Самобръсначкинови [re: kokoko] Отговор на мнението
Автор dimex (познат?)
Публикувано22.08.05 18:54



Започвам с уговорката, че не съм пробвал последните издания на марковите ел. самобръсначки.
Според мен не са по-добри от ножчетата, но не знам в твоя случай (твърда брада) дали ще бръсне по-добре .
Основният проблем при ел. самобръсначките е (или поне беше при по-старите модели) че не режат косъма а го чупят което никак не е добре за брадата. Пък и след сухото бръснене кожата е раздразнена (особено ако е по-чувствителна) но този проблем може и да ти отпадне след като свикнеш.



Тема Re: Самобръсначкинови [re: kokoko] Отговор на мнението
Автор Haчko (нАукатамиехоби)
Публикувано22.08.05 19:17



Понеже и аз имам гъста и твърда брада, ще ти кажа от опит - забрави за електрическите самобръсначки! Забрави и за пяната за бръснене, квото и да пише на флакона! На теб ти трябват хубаво ножче, хубав крем ("Каро" си е супер) и по-сериозна работа с четката, за да стане хубава пяна



Много е щуро на плажа.

Тема Закъснял си. [re: kokoko] Отговор на мнението
Автор MЪЖжжж (съвсемобикновен)
Публикувано22.08.05 19:34



С електрическа става докато брадата ти е рехава.
Предимство е, че реже косъма перпендикулярно и той расте по-бавно. Ако е ротационна обаче успява с времето да завърти космите и да направи въртопчета, които после трудно се бръснат с ножче /трябва да се съобразяваш с посоката/. За сметка на това можеш да кълцаш и 5 дневна брада... Тези с плъзгащите повърхности стават само като за кюсе и то ако се бръснеш сутрин и вечер докато са малки косъмчетата. Пораснат ли малко...нема обръсване /освен ако жена ти не ти мине отзад и те стисне за топките, че да ти настръхнат космите... /.
Та както казах...закъснял си приятелю! Бръснах се къде 10-ина години с електрическа от ротационните. СУПЕРДОВОЛЕН! Особено в казармата...както обичах да си ходя небръснат...стане ли неква издънка вадя батерията от 4,5 волта и самобрасначката и хоп-бръснааааттт! Няма редене на чешмите, няма разправии...отваряш си куфарчето и почваш седейки в леглото.
После се изглезих и почнах с ножче...вече няма шанс за електрическа. И моята се сгъсти.


Я ЯК, изстребитель. Мотор мой звенит. Небо моя обитель..


Тема Re: Самобръсначкинови [re: kokoko] Отговор на мнението
Автор тиxичko ()
Публикувано22.08.05 19:38



Гледай сега...И аз имах такъв проблем. Единственият изход е да ги скубеш. Мога да ти предложа кола маска или пък епилатор. Космите стават по тънки и редки, по-бавно растат, а кожата ти става гладка като бебешко дупе... Дерзай!



Тема Re: Закъснял си.нови [re: MЪЖжжж] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (умора няма)
Публикувано22.08.05 19:50



В отговор на:

нема обръсване /освен ако жена ти не ти мине отзад и те стисне за топките, че да ти настръхнат космите...




за кои косъми точно става дума?



Тема Ай ся! И ти си закъснял.нови [re: Bълk] Отговор на мнението
Автор MЪЖжжж (съвсемобикновен)
Публикувано22.08.05 19:55



Ти реклами на жилет не гледаш ли...


Я ЯК, изстребитель. Мотор мой звенит. Небо моя обитель..


Тема Re: Ай ся! И ти си закъснял.нови [re: MЪЖжжж] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (умора няма)
Публикувано22.08.05 19:58



не не гледам, ама сега разбирам защо оная бабичка е стиснала за топките крадеца, искала го обръснат



Тема Че то на тиянови [re: Bълk] Отговор на мнението
Автор MЪЖжжж (съвсемобикновен)
Публикувано22.08.05 19:59



години изпуска ли се младо дошло на прага ти...

Я ЯК, изстребитель. Мотор мой звенит. Небо моя обитель..


Тема Re: Самобръсначкинови [re: тиxичko] Отговор на мнението
АвторSkodoum (Нерегистриран)
Публикувано23.08.05 10:37



Има химическа пяна за бръснене. Намазваш братата, избърсваш с парцал и готово.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.