Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:55 26.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Неясна ситуациянови Отговор на мнението
АвторПитaм и мъжe, и жeни (Нерегистриран)
Публикувано09.08.05 13:24



Какво е вашето заключение, ако Тя по всичко личи ви обича, но като че се старае да не го показва, не е инициативна, не ви допуска до приятелите и семейството си, не личи да сте й забавен, има твърде високи изисквания и макар да не го е казвала, на вас все ви се струва, че не ги удовлетворявате напълно, отказва ви срещи защото била заета вкъщи или уморена, а след това приема други покани защото уж се налагало, понякога не ви вдига телефона и на другия ден казва, че не го била чула, сдържа чувствата си поради задръжки или поради друга причина, която обаче не коментира, не желае да ви дели, но колкото и да я провокирате никога не прави сцени на ревност, а кротичко се оттегля? Какво си мислите за нея? Какви са вашите ответни действия, ако въпреки всичко ви казва, че ви обича?



Тема Re: Неясна ситуациянови [re: Питaм и мъжe, и жeни] Отговор на мнението
Автор TONlTA73 (от скоро)
Публикувано09.08.05 13:39



много сложно.може да изживява някаква лична драма и да не й се говори за това.може да е претърпяла разочарования от предишни връзки и да не може да се отдаде на тази пълноценно.може просто характера да й е такъв,но определено не е много адекватно поведение.поне за мен.
от друга страна пък казва,че те обича,а това не е малко,зависи какво влага в тези думи.



Тема Re: Неясна ситуациянови [re: Питaм и мъжe, и жeни] Отговор на мнението
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано09.08.05 13:45



ми кво да ти кажа... аз подхождам така към несериозните ми връзки - не ги допускам до личното си пространство (приятели, семейство и т.н.), не ревнувам, щото знам, че ще ми омръзнат скоро.

а по какво точно си личи, че те обича? освен, че така казва? щото от това, което описваш изобщо не си личи...



Тема Re: Неясна ситуациянови [re: Питaм и мъжe, и жeни] Отговор на мнението
АвторПoдoбeн (Нерегистриран)
Публикувано09.08.05 14:18



Имах идентичен случай.Загубих си 3 г.
Не си струва да се занимаваш.По добре леко я отстранявай и накрая се разделете.За нея тази връзка не е това,което иска.Тя просто търси нещо по добро и ти си спаринг партньор.Номерата с телефона, заетостта, неразположение са си чисто женски номера за глупаци като нас.В момента ,когато и свирне нещо по перспективно тя те зарязва.



Тема Мисля, че е патицанови [re: Питaм и мъжe, и жeни] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (не е ли ясно?)
Публикувано09.08.05 14:20





Стига простотии бе, тате!


Тема Re: Неясна ситуациянови [re: Питaм и мъжe, и жeни] Отговор на мнението
Автор9797 (Нерегистриран)
Публикувано09.08.05 14:34



нормални реакции на многократно наранявана жена от родители и изоставяна и използвана безцеремонно от мъже , която не иска никой да се рови дълбоко в личния и живот , държи на личното си пространство и не би пуснала там дори и мъж, който много обича. възможно е семейството й да не е за показване, защото се шири поверието че каквито родителите, такива и децата, а не винаги е така. защо да не може да не е чула телефона, все пак никой не влиза в банята със телефон, случва се също да не иска да говори с никого / дори и с теб/ затова да го оставя в къщи като излиза - аз така правя често. може да има проблеми на работа, но да не иска да ги споделя с теб и а с други хора за да ги реши . вероятно е свикнала да се справя сама с проблемите си - помощ да й е била отказвана неведнъж от мъжа в живота й . разбрала е че сцените на ревност са напразни и с тях подхранва мъжкото самочувствие , а подбива нейното собствено. как очакваш да проявява чувствата си - да вика, да крещи, да се лигави . не рядко мъже намират такива реакции от страна на жена за инфантилни .

обича те, защо да не те обича. това че не те обича както ти очакваш и искаш, не значи че не те обича.

не виждам кое е неясното на ситуацията . прояви търпение, не прибързвай с нищо , не прави опит да се намесваш в личното и пространство, защото може да отвориш рани за които на нея да не и се говори. приемай я такава каквато е и не очаквай да те обича така както на теб ти се иска. доверието й няма да спечелиш лесно .


моето поведение е много близко до това на жената която описваш.



Тема Re: Неясна ситуациянови [re: Питaм и мъжe, и жeни] Отговор на мнението
Автормaлчиk (Нерегистриран)
Публикувано09.08.05 14:48



неудолетворена от връзката ви в переспектива и прилича да ти губи времето.
има още една малко вероятна възможност - да има някакви лични проблеми и едновременно с това да се държи по "мъжки", сиреч да се затваря в себе си до решаването им.
не я ли познаваш достатъчно, че да разбереш, какво е?



Тема Re: Неясна ситуациянови [re: Питaм и мъжe, и жeни] Отговор на мнението
Авторжeнa kaтo нeя (Нерегистриран)
Публикувано09.08.05 14:51



А тя познава ли твоето семейство и събираш ли ги често накуп; как се чувства тя и как се възприемате?
Ако работи/за което евала/,би могло да е адски уморена и изтощена от камара неща.
Какво значи,че не си и забавен?Ако е на границата на нервна криза, не очакваш да се залива от смях и нищо да не и пука?
Не била инициативна- нима ще те устройва да ти свирне, да се повъргаляте и да те чупи, щот само секс и обич никак не е достатъчно?
Качваш ли я на колата и да се извеете на някъде. Опита ли да поговорите, подаръци?Говорил ли си и за бъдещето Ви заедно занапред,конкретно,защото мен лично "Много те обичам" и "Умирам си по теб" не ми вършат работа. А дете би ли искала от теб?Може би те изчаква, защото не иска да се разделите.
Станаха много "Ако" от мен, но ако е по-зряла и разумна, ще да има и изсквания: можете ли да сте самостоятелни;,може ли ли двамата да се издържате. Мисля, че би трябвало да се вземеш в ръце, работи и сподели очакванията си с нея. Дано сме ти помогнали с думи! Кои сме ние,че да те съветваме, а знаеш ли докъде сме стигнали...



Тема Re: Неясна ситуациянови [re: Питaм и мъжe, и жeни] Отговор на мнението
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано09.08.05 14:55



Не ти трябва:)



Тема Това съм аз!нови [re: .] Отговор на мнението
Авторнecлyчaйнa (Нерегистриран)
Публикувано09.08.05 15:10



Ами нормално си реагира жената, кой знае какво и е минало през главата!
И аз съм така, в момента имам две възможности, но се държа на дистанция, защото знам в какво се превръща един мъж, като разбере, че го обичаш и искаш да си с него насериозно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.