Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:54 19.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Бърза свалка или любопитствонови Отговор на мнението
Авторcтapa чaнтa, aмa лaчeнa (Нерегистриран)
Публикувано04.08.05 21:07



Стоя си пред компа и скучая, правя си обява в сайт за запознанства, да си побъбря с някого ииииии.....навалица от писма. Аз съм на 43 години, не ги крия, всичко си е самата истина. Пишат ми все по-млади мъже от мен, с 10 -15 години по-млади. Таааа, да попитам в мъжкия клуб, к'во става. Толкова ли са загорели, момичета ли няма? Става въпрос за 28-30 годишни мъже, в разцвета на живота. Кажете бе мъже, сигурно аз не съм "в час"?



Тема Re: Бърза свалка или любопитство [re: cтapa чaнтa, aмa лaч] Отговор на мнението
АвторCтapeц (Нерегистриран)
Публикувано04.08.05 21:36



Любопитство.Кой нормален човек прави свалки в нета?А вместо да седиш пред компа се разходи да свалиш нещо реално.Тук сме или откачалки,или хора със стабилни връзки и нямаме нужда от свалки.



Тема Re: Бърза свалка или любопитствонови [re: Cтapeц] Отговор на мнението
Авторcтapa чaнтa, aмa лaчeнa (Нерегистриран)
Публикувано04.08.05 21:54



Не си ме разбрал, питам тези млади мъже дали търсят лесни свалки или се закачат със зрели жени от любопитство. Или в тези клубове са само откачалки?



Тема Re: Бърза свалка или любопитствонови [re: cтapa чaнтa, aмa лaч] Отговор на мнението
Автор ha! (Нерегистриран)
Публикувано05.08.05 10:25



хех не знам всякакви ги има
жена съм в твоята възрастова група и имам наблюдения
:-))) а старец си е в оня малък процент дъртаци не-в крак с новото време

прекрасна, ужасна - все тая, резултатът е съсипващ


Тема Re: Бърза свалка или любопитствонови [re: cтapa чaнтa, aмa лaч] Отговор на мнението
Автор tartarianeyes (Вейхайвей - ARR)
Публикувано05.08.05 11:20



Според мен и от двете. Предполагат, че жена на тази възраст търси само удоволствията от секса и няма да им създава проблеми с изисквания - ангажимент, внимание и ала-бала.
Така си мисля аз.



Тема Re: Бърза свалка или любопитствонови [re: cтapa чaнтa, aмa лaч] Отговор на мнението
Авторлaчeнa, aмa влaчeнa (Нерегистриран)
Публикувано05.08.05 12:31



по тези сайтове едва ли някой ще гледа каква възраст си писала. от една страна щото може и да лъжеш, а от друга щото признакът, по който обикновено търсят е ”пол - женски”. останалите полета в търсачката ги попълват само ако много скучаят или търсят нещо конкретно.
можеш да си направиш експеримент за възраст да си напишеш 2г. и ще видиш, че резултата ще е същия.



Тема Re: Бърза свалка или любопитствонови [re: cтapa чaнтa, aмa лaч] Отговор на мнението
Автор Mъppp (член)
Публикувано05.08.05 12:41



Съвсем нормално е. Аз в нета се бъзикам както си искам, но на живо не съм толкова отворена.



Тема Re: Бърза свалка или любопитствонови [re: лaчeнa, aмa влaчeнa] Отговор на мнението
АвторX (Нерегистриран)
Публикувано05.08.05 15:00



С таз възраст 2 години -
за лигла шъ тъ вземъ



Тема Re: Точно една седмица издърахнови [re: Mъppp] Отговор на мнението
Авторcтapa чaнтa, aмa лaчeнa (Нерегистриран)
Публикувано06.08.05 18:03



Явно, в тези сайтове или са пълни откачалки или бъркат с някой "розов" такъв. За бъзици става, но не ми е интересно.



Тема Re: Бърза свалка или любопитствонови [re: cтapa чaнтa, aмa лaч] Отговор на мнението
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано06.08.05 18:42



Мдам, и аз го забелязах и честно, ама е досадно. От мераклии за неангажиращ секс не може малко чат даже да направиш.


Смених регистрации, не мога да се отърва. Страшно е. Лично аз си го обяснявам с нежеланието на младите мъже да поемат какви да е ангажименти. Чук и беж е формулата, а по-възрастна жена е по-сладка в тая формула. Понякога дори се изкушавам....такива екземпляри ми попадат, че ми изтичат лигите....






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.