Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:20 28.09.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема и аз за колегите, любовта и изневеритенови Отговор на мнението
Авторпитaщa (Нерегистриран)
Публикувано28.07.05 21:51



Да си питам и яз за един казус. Няма да слъгвам, че е за колега, приятелка и т.н. - за мен си е.
Та така ето я и картинката:
Аз - омъжена (може и да липсва нещо в брака ми, но още не съм открила какво - като цяло се чувствам добре в този брак). Той - женен (от малко повече време, вероятно в етап на криза). Аз и Той сме колеги, по-лошо - аз съм шеф на мъжки екип, Той - част от екипа.
Е, доста дълго се правих на неразбираща него, после на непознаваща себе си и на недостъпна (наистина си мислих, че в живота ми може да има само един мъж, ама явно мисля и знам не са много съпоставими). Сега в живота ми има двама мъже - съпруг и колега. Харесвам ги по различен начин, обичам ги по различен начин, секс с колегата няма, но ... знае ли се...
Просто се чувствам виновна от емоционалната си изневяра и от това, че съм адски объркана. Не търся съвет, просто си споделих...
Макар, че ми се искаше да не съм участник точно в такава "сапунка".



Тема Re: и аз за колегите, любовта и изневеритенови [re: питaщa] Отговор на мнението
Автор Haчko (нАукатамиехоби)
Публикувано28.07.05 22:46



Аз пък имам един брадат 50 и кусур годишен колега, с когото, понеже няма как да заформим романтична история, по цял ден си разправяме глупости и се хилим като идиоти

А ти ще се оправиш, ще се оправиш, викам Види ми се, че не си от онез заблудени овци, дето разправят, че най-сигурният начин да се пребориш с изкушението бил да му се отдадеш Оскар Уайлд го бил казал туй. И кво като го е казал Оскар Уайлд?! Оскар Уайлд е педерас!
Няма да ти давам съвет, щото ти само сподели, макар да си питаща



Много е щуро на плажа.

Тема Re: и аз за колегите, любовта и изневеритенови [re: питaщa] Отговор на мнението
Авторлюбoвтa (Нерегистриран)
Публикувано28.07.05 22:50



успееш ли да разчупиш шаблоните си , ще останеш приятно изненадана



Тема Re: и аз за колегите, любовта и изневеритенови [re: Haчko] Отговор на мнението
АвторKoтe (Нерегистриран)
Публикувано28.07.05 23:58



Може и да е бил педерас ма поне явно много повече от теб е разбирал живота, аман от некъдърнице дет не оценяват постиженията на другите ААААААААААААААААААААААААААААААААААААА

Мога да устоя на всичко освен на изкушението



Тема Re: и аз за колегите, любовта и изневеритенови [re: Koтe] Отговор на мнението
Автор Haчko (нАукатамиехоби)
Публикувано29.07.05 00:31



Той може би е разбирал своя живот, но едва ли би разбрал моя, сладурче. Виждам, че това важи и за теб



Много е щуро на плажа.

Тема Re: и аз за колегите, любовта и изневеритенови [re: Haчko] Отговор на мнението
Авторkoлera (Нерегистриран)
Публикувано29.07.05 08:05



тука си прав, педерасите са чувствителни хора



Тема Re: взе ми думите от устата [re: Koтe] Отговор на мнението
АвторAтинянkaтa Taйcън (Нерегистриран)
Публикувано29.07.05 10:27



Лошо няма. Да си го прасне девойката, та да й дойде сърце на място.
Иначе не е работа
По-добре да те гризе съвестта за нещо, което не е трябвало да направиш, отколкото да те мъчи изкушението и да бездействаш.



Тема Re: и аз за колегите, любовта и изневеритенови [re: любoвтa] Отговор на мнението
Автор dimex (познат?)
Публикувано29.07.05 13:05



И какво прави човек без никакви шаблони ? Как си го представяш, защото след дълго мислене си представих едни човечета зад едни решетки дето всеки ден пият много хапчета щото едни други човечета с бели престилки са решили, че шаблони са нужни.
След още малко мислене се сетих за още по други човечета, пак зад решетки защото четвърти във сини дрешки са решили, че без шаблони не може.
Не бе, бъзик ...
Забавно е от време на време да се рзчупват шаблоните, ама и те (шаблоните) понякога помагат.
Пробвал съм с колежки и установих, че точно тези шаблони са си много полезни.
За изневерите - по добре с не много познат щот емоционалното обвързване си е ....
Абе шаблони - не можеш с тях, не можеш и без тях. Или това беше за жените ...



Тема Айде и аз да споделянови [re: питaщa] Отговор на мнението
Автор Evechka (срамежлива)
Публикувано29.07.05 15:36



И това си е за мен.
Ситуацията беше такава:
Аз - омъжена от мноооого години, чустваща се чудесно в този брак.
Той - свободен, изключително сладък, но немислимо по-млад от мен.
Предложение от негова страна да се виждаме, с обещание, че никой няма да разбере.
Аз, естествено, шокирана!
Следват няколко разговора на кафе с идеята той да се откаже. Не се отказва, иска си и това си е, междувременно усещам, че започвам да потъвам.
Не знам как успях да се опазя да не хлътна, в крайна сметка нищо не се случи - отдръпнах се навреме. Като казвам нищо - имам пред вид точно нищо - дори целувка.
Естествено, бързо след това бях заместена - според мен с по-некачествен заместител - дори бих казала - ерзац-продукт.
Не злобея - просто съм обективна .
Дори се чуствам предоволна, че не се поддадох на изкушението - все пак се оказа, че това коя съм и каква съм не е имало значение, от значение е бил факта, че съм жена.
Към питаща - ти поне обичаш и те обичат - завиждам ти!



Тема Re: и аз за колегите, любовта и изневеритенови [re: питaщa] Отговор на мнението
Автор lu6i (притеснена)
Публикувано29.07.05 20:44



Преди години ми се случи нещо подобно, но аз си плюх на петите и избягах. Буквално! Позорно може би и тъпо, но се изплаших. Второто ми дете беше вече на 2 години, семейството ми изживяваше тежък период- от криза в криза, разправии разни, а от другата страна сякаш всичко онова, което ми липсва. Изплаших се, че ще се поддам и напуснах.
Не съм пример за подръжание обаче!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.