Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:13 23.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема скъпа проекто-свекърванови [re: kpитичнa] Отговор на мнението
Автор DreamNow (videnie)
Публикувано18.07.05 23:14



проблемът ти няма да се появи като станеш свекърва. Той още от сега си съществува, ако си мислиш, че си създала едно живо същество и този факт ти дава право да му ръководиш живота. Резултатът в крайна сметка може да бъде един от двата варианта: Или синът ти да се издразни от прекомерната ти опека и да се спаси далече, далече. Или... да го превърнеш в мамино синче, което ще му е пречка по-нататък в живота и отношенията му с жена си. И в двата случая губиш и ти и той.
Защо си мислиш, че можеш да го предпазваш винаги. Остави го сам да си направи живота какъвто му харесва. Давай му съвети само когато иска. Така ако не друго, поне ще запазиш приятелски отношения с него и един ден със снаха си. Аз ценя много моята свекърва точно защото не се бута да помага и да дава акъл. Не че сина и не я смята за най-умната жена на света и винаги ще предпочете ако има 2 мнения - моето и нейното, да повярва на мамата си. И има право човека, жената е с по-голям опит от мен и знае много неща. Но аз се дразня разбира се. Добре, че той тактичен и гледа винаги да замаже положението. И на него не му е лесно, разбирам го и оценявам стремежа му към мир и разбирателство. Но въпреки всичко осъзнавам, че ако свекървата ми беша толкова досадна, че да се меси в живота ни... Щях да имам голям проблем, защото синчето просто много си тачи мама. Та евала на жената, че е умна и знае как да се държи. Определено това ми помага много на мен и на сина и и на целият ни съвместен живот. Пробай и ти така. Няма да съжаляваш.



Тема Re: абе мъже докъде майките ви командват?нови [re: пo биkини] Отговор на мнението
Авторбpaвo (Нерегистриран)
Публикувано19.07.05 10:56



ура за клошаря!!! единственият мъж на място!!!



Тема Ми как ми кажи да са дърлиш нанови [re: Пo биkини] Отговор на мнението
АвторЪxъ (Нерегистриран)
Публикувано25.07.05 16:13



майчицата си? То чунким само мъжките майки тровят нечий живот...или само техното мнение е грешно, докат т`ва на тъщите - воистина вечна от тех струи...
Неправилно задаваш въпроса си пиле, по добре попитай как се отразява мението на родителите относно начина на живот на порасналите си деца.



Тема А ЖЕНА МУ ЛИ?нови [re: Pisunqk] Отговор на мнението
АвторKoйчo oт Гypмaзoвo (Нерегистриран)
Публикувано27.07.05 14:48



А жена му ли ще му ще му се меси!? Ами да, вие не отхвърляте намесата в живота на "мъжа за женене", а искате вие да я осъществявате. Много хуманно, няма що...

Да, ясно е че искате да командвате мъжете си и МАЙКИТЕ ИМ ви пречат.

Да, уважаеми, ако позволя на някой да ми се меси, то поне да е на майка ми!!! Тя поне е направила нещо за мене - създала ме е!!!

Ние мъжете позволяваме на майките ни да ни се месят, а вие никога не заживявате отделно от тях. Как да ви се месят, като вие сте за полите им. "Ние с мама решихме"

Най-трагичното е, че вие неможете да оценяте фактите обективно. Живеете с майка си в жилището на мъжа си, свекървата я виждате в годината два пъти и пак тя пречи!? Че си и вярвате.



Тема Нищо зряло няма в това!!!нови [re: пo биkини] Отговор на мнението
АвторKoйчo oт Гypмaзoвo (Нерегистриран)
Публикувано27.07.05 15:20



Това издава комплекси и то здрави. Бърза да се съгласи с жена си, за да не му се подиграва, че е дечко и за полата на мама. Такива хора обикновено се надуват като пуяци и също толкова са умни.



Тема Re: абе жени, докъде майките ви командват?нови [re: Пo биkини] Отговор на мнението
Автор3aвpян ceт (Нерегистриран)
Публикувано27.07.05 17:44



а за тъщето какво да кажем? То вредата от него е много по-голяма,ама пуста женска солидарност - може ли щерката да скърши хатъра на Мама?



Тема Re: абе мъже докъде майките ви командват?нови [re: Пo биkини] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (спасител)
Публикувано30.07.05 19:49



В моя курник петела е един.Кокошките не кудкудякат.



Тема Re: А ЖЕНА МУ ЛИ?нови [re: Koйчo oт Гypмaзoвo] Отговор на мнението
Автор Pisunqk ()
Публикувано30.07.05 22:08



възможно е да съществува и такъв сценарий (предполагам)
ние мое да имаме голями мераци да контролираме всички и всичко и в частнос мъжете си, но пък как не се намери един дето да не се поддава на контрол??????????????????????
идеята не е в това единият да контролира другия
майка ти може да те е създала, но не е създала твоите деца. те си имат майка (жена ти) и е редно тя да всима някой решения. ще живееш с нея, ще градиш семейство и живот с жена си и е редно да си по-взаимен с нея, през тоя етап от живота си, отколкото с майка си.
аз лично не обичам да ми се месят. дори когато сама осъзнавам, че ми липсва опит .. пак ми се ще да не ми дават съвети. който и да било.. та и собствената ми майка.
важното е, когато имаш връзка с някой, да не позволяваш никой да не застава между вас.. по никакъв повод!!





Тема Re: абе мъже докъде майките ви командват?нови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор SAVANNA (:o))
Публикувано01.08.05 12:44



Ей това е мъжка приказка!



Тема Re: абе мъже докъде майките ви командват?нови [re: Пo биkини] Отговор на мнението
Авторeднa (Нерегистриран)
Публикувано01.08.05 13:32



ако един мъж е достатъчно интелигентен и държи на приятелката си, ще вземе нейната страна, ако тя е права! ако не е, дисктретно ще и обясни, и ще се разберат... и в двата случая - независимо чия страна ще вземе, той ще се държи дипломатично с другата старна - тази, която не е защитил, защото обича и уважва и двете и не би искал да засяга никоя... тоест, ако е мъж на място, ще намери наичн да се справи с всяка ситуация. но те тия мъже не растат по дърветата....

навремето(когато още бях наивна), имах гадже, което зарязах точно по тази причина - твърде силно влияние от страна на майката...беше като дресирано кученце. чашата преля, когато веднъж ми каза какъв съвет дала майка му за нещо, което беше лично между нас!!! изумих се, че го е споедлил с майка си!! и го попитах - добре де, ти всичко ли казваш на майка си?" - да, защо, ние сме приятели - беше отговора... и края на връзката ни




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.