Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:04 01.07.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема колко време без бракнови Отговор на мнението
Автор432 (Нерегистриран)
Публикувано29.06.05 12:58



Обичам приятеля си, заедно сме от половин година.
Аз искам да се оженим, той не иска, защото не бил готов, ами ако после му бъдело гадно, какво щял да шрави... Не ми е казвал в прав текст, че ме обича, аз съм му казвала. Няма нищо против да имаме дете, така че не ме пази прекалено от забременяване. Почти живеем заедно, но мен ме хваща страх - имам приятелка, която се раздели с нейния след 4 години връзка, в която уж всичко беше наред, ама той не беше готов за обвързване. Тя си намери друг, но още я боли заради предишния. Уж е влюбена, а не изглежда щастлива, често казва, че и е все едно за неща, които си спомням, че преди я вълнуваха. Страх ме е, че и с мен ще се случи нещо подобно, защото много обичам приятеля си. Не искам да го напусна, но не се чувствам достатъчно сигурна в него.
Какво да правя?



Тема Re: колко време без бракнови [re: 432] Отговор на мнението
Автор pchelichkata maya (неповторима :))
Публикувано29.06.05 13:27



Първо, защо си мислиш че брака ти дава някаква гаранция ? Ако реши да те напусне , ще го направи. Колко хора се развеждат?
Второ, 6 месеца ми се струват прекалено малко за такава важна стъпка. Ние с моя сме заедно от 3 години и още не сме мислили за брак.
Нищо в живота не ти е гарантирано, освен смъртта - тя е единсвеното нещо което задължително ще се случи на всеки от нас.
Така че, не се тормози с такива мисли а изживей пълноценно връзката си.

Carpe diem




Тема Re: колко време без бракнови [re: pchelichkata maya] Отговор на мнението
Автор432 (Нерегистриран)
Публикувано29.06.05 13:33



Защото ми прави впечатление, че мъжете се оправдават, когато казват, че не искат брак. Всъщност за мен това прилича по-скоро на изчакване дали няма да се появи някоя, която повече им харесва. Един вид лицемерие.А аз искам семейство, пък и вече имам жизнен опит и не искам да ме правят на глупак. Защото ако бракът беше ненужен, нямаше да го има.



Тема Re: не разбрах ....нови [re: 432] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (умора няма)
Публикувано29.06.05 13:34



гледам началото

В отговор на:

Аз искам да се оженим,




и края
В отговор на:

но не се чувствам достатъчно сигурна в него




ако се наспиш или спреш истерия то може би ще има и нещо средно.



Тема Re: не разбрах ....нови [re: Bълk] Отговор на мнението
Автор432 (Нерегистриран)
Публикувано29.06.05 13:41



етапът на истерията мина отдавна
не съм сигурна, заради нежеланието му да поеме ангажимент, който аз от своя страна съм готова да поема - в брака се обвързват и двамата, не само мъжът!



Тема Re: не разбрах ....нови [re: 432] Отговор на мнението
Автор kem.kem. (любоп.бърборко)
Публикувано29.06.05 13:47



Акта за граждански брак не е гаранционна карта. Запомни го.
Най сигурният начин да прогониш мъж е да настояваш за брак, ако той още не готов за това.
Ако ще среща друга, той ще я срещне и като семеен.
Това, че ти си готова да се обвържеш с брак, не следва, че и партньора трябва да има тази готовност.



Тема Re: не разбрах ....нови [re: kem.kem.] Отговор на мнението
Автор432 (Нерегистриран)
Публикувано29.06.05 13:50



търпение до безкрай - не!
веднъж чаках 4 години и не се получи
няма да бъда глупачка втори път



Тема Re: не разбрах ....нови [re: 432] Отговор на мнението
Автор kem.kem. (любоп.бърборко)
Публикувано29.06.05 13:55



Добре...............от личен опит..........
Знаеш ли защо моята жена ми е законна съпруга.......хъм?
Защото беше единствената жена, дето не ме е притискала за бракосъчетание. Винаги е показвала, че за нея това е без значение и че тя се чувства МОЯТА жена и без гаранцията на брака.



Тема зависи от васнови [re: 432] Отговор на мнението
АвторTити (Нерегистриран)
Публикувано29.06.05 13:59



Виждам, че има разнообразие от мнения и можеш да се ориентираш. Това помага. На мен ми направи впечатление това, че не се чувстваш сигурна в него. Ами не е добре. Щом той не прави нищо по въпроса, за да бъдеш сигурна в него, значи, че просто не желае - не желае да ти дава гаранции, и не желае обвързване с теб.
Иначе брака не дава гаранции - нищо не спира човек, решил да напусне партньора си и да отиде при друг. Брака пък съвсем - виж, той казва, че "може да му е гадно". Ако питаш мен, на него вече му е гадно. Изчезвай от там. С него сте "на различни страници" от живота си. Потърси някой, който е на "твоята страница".



Тема Re: не разбрах ....нови [re: kem.kem.] Отговор на мнението
Автор432 (Нерегистриран)
Публикувано29.06.05 13:59



мерси, кем.кем
ще пробвам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.