Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:46 07.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема любовница  
Авторлюбoвницa (Нерегистриран)
Публикувано27.06.05 14:47



\Аз съм оная другата, чуждата. Безкрайно го обичам, но той е женен. Нямам никакво намерение да го развеждам. Все още не се престрашавам да питам в женския клуб. Ами ако аз бях на мястото на жена му? Той също ме обича. Искам всякакви мнения - за или против



Тема Re: любовницанови [re: любoвницa]  
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано27.06.05 14:52



Ох, найш ли колко е сложен въпросът с обичането... Никой не е застрахован да обича мнозина през живота си.
По-добре е в твоята роля, така ако някой от вас заобича друг, поне няма да минавате рез агонията на официалните раздели.

Представяш ли си, верно, ако беше на мястото на съпругата му.



Тема Re: любовницанови [re: любoвницa]  
Автор Virgo (виновна)
Публикувано27.06.05 15:23



Дали ще питаш тук или в женския е все едно, защото повечето влизаме и пишем и на двете места.

Сега по темата. Любовта не пита кой в кого да се влюбва. Това просто се случва. Важното е да осъзнаеш какво точно искаш.
Принципно семейните мъже, които са в подобни връзки до 6-тия месец се уточняват какво искат т.е. дали жертват семейството в името на любовта.
Има жени, които са съгласни с това си положение.

Просто трябва да сте наясно с мястото си до него. Май това ви тревожи повече, нали?



Тема Re: любовницанови [re: любoвницa]  
АвторБившa любoвницa (Нерегистриран)
Публикувано27.06.05 16:59



Изчакай да мине време, поне година, тогава сама ще усетиш дали трябва да останеш с него. Днес си любовница - хубаво, но представи си, че утре му станеш съпруга и твоето място (на любовница, де) заеме друга?? Гарантирам ти, че той като съпруг няма да е същия както в момента като любовник.



Тема Re: любовницанови [re: любoвницa]  
АвторЛюбoвниk (Нерегистриран)
Публикувано27.06.05 17:25



То и аз съма на същия хал ама обратното.Само ,че ние сме в по-напреднала форма.Мъжът и ,и синът и знаят,че съм и любовник.Поне знаят,че е в сигурни ръце.
Я си живейте живота.Ако не си ,ще е някоя друга.То щом се е стигнало дотам,значи брака му куца.Но не прави грешка,ако се разведе да сключвате брак.Живейте си заедно,но без брак.Успех!!!



Тема Re: любовницанови [re: любoвницa]  
Авторsuperuser (Нерегистриран)
Публикувано27.06.05 19:03



Драма, драма, драма :) Жените не могат да живеят без драма, ей! Бас ловя, че факта, че е женен значително повишава привлекателността му за теб! Кофти ситуация, от която има само един изход - трябва да се откажеш от цигарите (ъъъ - от женения мъж, де ) веднъж за винаги.



Тема Re: любовницанови [re: любoвницa]  
Авторлилит (Нерегистриран)
Публикувано28.06.05 01:22



никога няма да се разведе.независимо дали ти си ГОЛЯМАТА му любов или не.може много да те обича, наистина, но ние живеем в патриархат!това е положението.децата ще врънкат, тя ще се запъне, никог, никога няма да му даде развод, ако той е толкова смел да си поиска.искам само да те предупредя-в крайна сметка жертвата, мръзницата, оплютата и виновната ще си ти.сред приятелите ви, сред близките ти, сред всички.ако си готова да понесеш това-давай!аз съм го направила.не съжалявам. защото го обичам и той ме обича. но всички негативи понесох аз. той е готиния пи1ч, дето ходи с млади мацки.аз-да не ти разправям какво съм.а това, че той е пребродил земята, за да ме склони-няма значение.така че-реши!сигурна съм, че нямаш бъдеще с този мъж, и все пак ...правя същото....



Тема Re: любовницанови [re: лилит]  
Автор esti (invisible)
Публикувано28.06.05 05:52



Ако може да попитам -
всяка любовница ли мечтае да разведе любовника си?
Защо винаги, като се започне тази тема и се явява някоя, дето почва да обяснява, че ТОЙ НОКОГА НЯМА ДА СЕ РАЗВЕДЕ - това ли е целта на любовницата? Няма ли вариант в който двамата да си правят кефа, без да мислят за разводи и общо бъдеще?

Едно уточнение:
В Бг не се иска и дава развод - не е като по филмите "моля те дай ми развод..."
Това го казвам по повод :
тя ще се запъне, никог, никога няма да му даде развод, ако той е толкова смел да си поиска.



Тема Re: любовницанови [re: любoвницa]  
Автор kpитичнa (досущ като теб)
Публикувано28.06.05 08:56



Аз мисля, че ако безкрайно го обичаш..това, че е женен не би те притеснявало СЛЕД като му станеш любовница, а ПРЕДИ това.
Ако наистина го обичаш, би трябвало да се замислиш как ще се чувства ТОЙ между теб и семейството си. Какво ще причини появата ти на семейството му, на жена му..
Е..ако той ИСКА да сложи край на семейството си и ти си само повод..т.е. намерили сте се...тогава, всичко е ясно..Но тогава ти нямаше да питаш това, вероятно.
Но ако ТОЙ си е такъв..и просто има нужда от любовница..тогава..защо това не е някоя омъжена жена..?
Представяш ли си, ако не беше и..недай си Боже вземе, че се ожени за теб, а някоя друга млада жена му е любовница?
Проблема в случая идва от факта, че ТИ не си женена..
Винаги съм смятала, че човек трябва ясно да си дава сметка какво иска от една връзка. Верно е - любовта е сляпа..и не пита в кого да се влюбиш..но..само до някъде. Ако той те е излъгал, че е семеен..мога да разбера..Но ако си знаела ?
Какво може да ти предложи един женен мъж ? Освен чар, пари, опит, секс ?(сигурно не е малко за младо момиче...знам ли..)
Нищо..
Мъж, който е склонен да поддържа двоен стандарт - жена и любовица.. не е зрял мъж и не става за семейство. Стойностните мъже не постъпват така. Те първо не биха се оплели в авантюра с неомъжена жена, а ако все пак го направят.. или ще сложат край на авантюрата или на брака си.
Другото е подло. И към двете жени.
Много повече към съпругата.. (не, че акта за граждански брак е нотариален акт, но.. изневярата си е лъжа и..вид предателство)
Аз като жена..винаги съм на страната на съпругите и майките. Ако твоя любим и съпругата му имат дете (деца), то.... ..какво правиш там ТИ ?
Нямам никакво намерение да го развеждам.
А какво намерение имаш ?
Да..той вероятно те обича..А вероятно казва същите думи, които казва на теб и на жена си ?
Или не ?
От колко време са женени ? И тя вече му е омръзнала ? Задай си въпроса би ли могла да живееш нейния живот.. с мъж като него..
Задай си въпроса защо точно с женен мъж ?
..
Верно е, че съм консервативна.. Обаче..младо момиче.. има нужда от семейство, деца,...сигурност.. За какво ти е мъж, който не може да ти предложи всичко това и много повече ?

"Който иска нещо-намира начин,който не иска-търси оправдание"


Тема Re: любовницанови [re: лилит]  
Автор kpитичнa (досущ като теб)
Публикувано28.06.05 09:04



Има толкова мъже, които са се развели заради друга жена в живота си..дори тя да не е голямата им любов..
Всеки сам решава за себе си, дали да го направи или не..
И..защо да се развежда, ако може да има и двете ?
..
той е пребродил земята, за да ме склони
Да те склони да го обикнеш ?
Ей това не го бях чувала...
..
Чувала съм, че някой може да склони друг към проституция..към наркотици...Но..да склониш някой да те обича ..това ме впечатли истински!
..
Винаги съм си мислила, че човек насила може САМО да вземе но не и да даде..а ето, че имало хора, които можели насила и да дават..при това не какво да е..а обич..

Е..хора разни..сигурно всичко се случва...

"Който иска нещо-намира начин,който не иска-търси оправдание"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.