Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:15 20.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Стига сме плащали на жените за любовнови [re: Koтe] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (минаващ)
Публикувано20.06.05 14:35



Ей,коте,голям швепс лапни,голяма дума не казвай,щот годинките знайш колко бързо се изнизват



Тема Re: Стига сме плащали на жените за любовнови [re: Evil Eye] Отговор на мнението
Автор идEoт (новак)
Публикувано20.06.05 14:38



това че ти им плащаш не значи че всичко го правят. има и такива, които ебат и после ги черпят.

уесно нема


Тема Re: Стига сме плащали на жените за любовнови [re: идEoт] Отговор на мнението
Автор.. (Нерегистриран)
Публикувано20.06.05 16:25



Ово е стандарт:)))))))))))



Тема Re: Стига сме плащали на жените за любовнови [re: ..] Отговор на мнението
Автор идEoт (новак)
Публикувано20.06.05 16:29



нали :). пък тя мадамата(много яка мадама, вервай ми) си има и гадже с пари, ама оди при нашия да я тъпче. па и да го черпи.

уесно нема


Тема Re: Стига сме плащали на жените за любовнови [re: Evil Eye] Отговор на мнението
Автор Haчko (Mr. sir)
Публикувано20.06.05 19:37



Плаща се за секс, бате, не за любов. Това е истината, зарежи ги клишетата.



Щом сме двама, страшно няма.

Тема Природа!нови [re: Evil Eye] Отговор на мнението
АвторБaтe Kpaйчo (Нерегистриран)
Публикувано21.06.05 08:58



Както е казал Наполеон: "Всички жени са курви, с изключение на майката. Но да не забравяме, че и тя е жена!" Плащаш, защото всички разгонени нерези се натискат на жените и им оставят впечатление, че миризливичкото им "междукрачие" е безценно. А всъщност при жената нуждата от секс е по-голяма.

Я к`ви са отворковци тука. Всички си плащат! Мноо са "печени" и ги разбират те нещата ... и си плащат ... и ти се подиграват дори.

Май те са за смях



Тема Re: Природа!нови [re: Бaтe Kpaйчo] Отговор на мнението
АвторГъcka Tъпa (Нерегистриран)
Публикувано21.06.05 10:16



Къде са тия мъже дето плащат, бе! Аз какво богатство съм раздала преди да разбера че мога да продавам!!!



Тема Re: Природа!нови [re: Гъcka Tъпa] Отговор на мнението
Автор slunchice ()
Публикувано21.06.05 14:39



НАпълно съм съгласна с теб. Тия мъже си мислят, че да изглеждаш добре е евтино!



Тема Не бе!нови [re: slunchice] Отговор на мнението
АвторБaтe Kpaйчo (Нерегистриран)
Публикувано21.06.05 16:30



Написал съм го. Природа!!!!
Годзилата и със 100 млн. е пак Годзила, само дето си мисли, че е станала фея.



Тема Re: Стига сме плащали на жените за любовнови [re: Evil Eye] Отговор на мнението
Автор kpитичнa (досущ като теб)
Публикувано21.06.05 18:09



Хи-хи-хи...
Кви пари, кви 5 лева?
И верно ли получаващ после любов?
Брей..тва любовта била по-евтина от пържолите..Пък после се чудим що мъжете предпочитали да нагъват пържоли...Амиии...защото са си платили по-скъпо!
Ха така, .. – плащай си..защото няма безплатен обяд..и защото..колкото по-скъпо- толкова по-хубаво


Хехехехехе..ама как си противоречиш...Плащаш за любов, пък после се потиш да я задоволяваш..
Пак не съм разбрала начиииии..ти плащат тя да те обича или ти да я обичаш..?




"Който иска нещо-намира начин,който не иска-търси оправдание"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.