Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:03 29.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Въпрос към Мъжете!нови Отговор на мнението
АвторИcтинcka (Нерегистриран)
Публикувано03.06.05 10:02



Всеки един от вас е имал поне една голяма и истинска Любов, с която по някакви причини се е разделил...Интересува ме,
Колко време мина от раздялата ви докато я забравите/преодолеете?
И колко време след нея се влюбихте в друга?
Защото аз мисля, че е трудно да се влюбиш в друга просто така, след като си обичал истински...



Тема Re: Въпрос към Мъжете!нови [re: Иcтинcka] Отговор на мнението
Автор nelin (любопитен)
Публикувано03.06.05 10:37



Определено не е нормално да се разделиш с човек с който са те свързвали дълбоки чувства и да се разплискаш емоционално в ръцете на друг. Но от друга страна времето лекува. Ако не забравиш то поне спомена потъва някъде дълбоко и само от време на време когато най не желаеш те подръпва за носа и напомня за себе си. А другата не е по календара просто един ден разбираш ТЯ е и продължаваш напред.



Тема Re: Въпрос към Мъжете!нови [re: Иcтинcka] Отговор на мнението
АвторZigfrid (Нерегистриран)
Публикувано03.06.05 13:52



Priqtelu,nai-napred dali pogledni navutre vuv sebe si i vij dali ne si se vlubil v obraz koito tisam si izgradil!Imal si nujda suzdal si go i si go nalojil na sto gode otgovarqst 4ovek i tuj kato jenstvenosta e guvkava i merkantilna(nisto lo6o-priroda)tq e pomognala da bude izgraden!Ako li ne,(sumhqvam se vuv drugo)!!!



Тема Re: Въпрос към Мъжете!нови [re: Иcтинcka] Отговор на мнението
Автор kилиkaндзep (1 такъв зелен)
Публикувано03.06.05 16:54



"Всеки един от вас е имал поне една голяма и истинска Любов, с която по някакви причини се е разделил"

Не е вярно. Първо не всеки и имал. Второ, аз с моята не съм се разделил, още съм си с нея

Пишете на К И Р И Л И Ц А !!!


Тема Re: Въпрос към Мъжете!нови [re: Иcтинcka] Отговор на мнението
АвторDrakus (Нерегистриран)
Публикувано04.06.05 14:01



Ти от позицията на опитващия се да забрави ли питаш,или от позицията на забравената?
Ако наистина е била голяма и истинска любов никога не се забравя напълно.



Тема Re: Въпрос към Мъжете!нови [re: Иcтинcka] Отговор на мнението
Автор kem.kem. (любоп.бърборко)
Публикувано04.06.05 15:14



От позицията на един по възрастен човек................

Не само една истинска любов, всяка любов е била истинска. При раздяла, независимо от причините се преболедува и това е нормално. Колко време...
различно........Не е необходимо да се забравя, това е част от живота ни, просто отива в "архив". Доживотните страдания са само в любовните романчета.
Не е трудно да се влюбиш след това в друга, след като отминалата любов се е изчерпала по една или друга причина. Обичал си истински и отново обичаш истински и с благодарност си спомняш за отминалата любов, не с тъга, не със съжаление, а с благодарност, че те е навестила преди да си отиде.
Най силна е последната любов се пееше в някаква песен. Мога само да го потвърдя.......................



Тема Re: Въпрос към Мъжете!нови [re: kem.kem.] Отговор на мнението
АвторSkodoum (Нерегистриран)
Публикувано04.06.05 16:04



Най-накрая какво е любов?
И аз обичам много шоколад, това любов ли е?



Тема Re: Въпрос към Мъжете!нови [re: Skodoum] Отговор на мнението
Автор kem.kem. (любоп.бърборко)
Публикувано04.06.05 17:41



Не питай какво е любовта.
Ще я познаеш като се появи, дръж.........и яж.........

Редактирано от kem.kem. на 04.06.05 17:42.



Тема Re: Въпрос към Мъжете!нови [re: Иcтинcka] Отговор на мнението
Автор Autumn ()
Публикувано04.06.05 22:04



От една връзка се спасяваш с друга..

And let there be no sun ray to dry the tear of the face of the one who suffers, before I wipe it...


Тема Re: Въпрос към Мъжете!нови [re: Autumn] Отговор на мнението
Авторcъмнявaм ce (Нерегистриран)
Публикувано04.06.05 22:44



Ако все още любовно страдаш... нищо няма да се получи с новата ти връзка. Особено ако плачеш на рамото на новата... направо ще развалиш всичко още в началото




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.