Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:41 28.09.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Нормално ли е ?нови Отговор на мнението
Авторпитaщa (Нерегистриран)
Публикувано23.05.05 22:38



Как смятате, нормално ли е в тези 3 почивни дни, моят приятел да е болен /настинал/ и да не се видим поне веднъж? Само се чуваме по телефона, веднъж дневно! Това дали означава, че вече не проявява интерес към мен и забива нещо друго?! Въпреки че гласът му звучи болнаво?! Имам му доверие, но не мога да си обясня как е възможно да не дойде поне днес - на третия ден от тази мистериозна настинка? Живее на 10 минути с кола! Аз там не мога да ходя, не не е семеен, просто си има принципи и навици, които не иска д апроменя!!! Кажете мъже!!! Какво да правя?! Май трябва да го чупя!!! Щото вие мъжете сте големи егоисти!



Тема Re: Нормално ли е ?нови [re: питaщa] Отговор на мнението
Автор Haчko (Mr. sir)
Публикувано23.05.05 23:00



Подхождаш доста предубедено. Обаче какво пък - чупи го, ще намериш друг. После и него ще чупиш, и следващия... и така.



Щом сме двама, страшно няма.

Тема Re: Нормално ли е ? [re: питaщa] Отговор на мнението
Автор Пeтky_Boйвoдa ()
Публикувано23.05.05 23:35



Та това е ужасно

Дееба и белята...


Тема Re: Нормално ли е ?нови [re: питaщa] Отговор на мнението
Автор 7kari (щастлива)
Публикувано23.05.05 23:49



Ти го познаваш добре и би следвало да доловиш евентуална промяна в държанието му. Болестта не бива да е пречка, но пък кой знае, ако си е особняк...

Не се обръщай назад, може би нещо те настига!


Тема Re: Нормално ли е ?нови [re: питaщa] Отговор на мнението
Автор xaджи Дoнчo (мераклия)
Публикувано24.05.05 00:26



Ауууу, ужасссс, ама как си позволява той да е болен!!!
Жени! Разберете най-сетне, че имаме моменти, в които не ни е до вас, колкото и да ви обичаме!

Я обнимаю батарею.
Хочу тепла, хочу тепла.
Хочу чтоб эта батарея,
Меня как баба обняла.


Тема Re: Нормално ли е ?нови [re: питaщa] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (много лош)
Публикувано24.05.05 01:42



простотия, ия си вдигни оназ работа от затопленето място и отиди при него ... принципи ... гордоста .. дрън дрън .. ти да не си дете дет си опъва на първото опъване ... вдигай си бибипката и ходи при него до го видиш как е - дай му вниманието. По-голям егоист е ти си в момента щом изискваш какво ли не даже и човека да е болен.



Тема Re: Значи ....нови [re: питaщa] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (много лош)
Публикувано24.05.05 03:29



... да ме прощават колегите във форума за лексика, но ще си позволя щот се ядосах.....

вдЕгни си путЕто и с е разкарай на 10 минути с такси до него и стига си се чудИла. щом е болен, ще го видиш като такъв и ако му направиш една свирко то може и да оздравее. Щом не е - вие сами ще се оправяте.

И не ми говори за егоизъм защото ти самата си едно кристално проявяване на егоцентризъм - човека може наистина да е болен ама на неебаната путка ич ни й дреме.

Редактирано от Bълk на 24.05.05 03:30.



Тема Re: Нормално ли е ?нови [re: питaщa] Отговор на мнението
Автор eзepo (Мелюзина)
Публикувано24.05.05 06:18



Как смятате, нормално ли е в тези 3 почивни дни, моят приятел да е болен /настинал/???
На мен ми се струва МНОГО НОРМАЛНО някой да е болен...



Тема Re: Значи ....нови [re: Bълk] Отговор на мнението
АвторCтapeц (Нерегистриран)
Публикувано24.05.05 08:40



Тъй тъй.Отивам снощи за бира и като се връщам какво виждат невинните ми очи?Моята си лежи гола в леглото и ме мами.Баси ебливото племе.Хич не те и питат.



Тема Re: Нормално ли е ?нови [re: питaщa] Отговор на мнението
Автор kpитичнa (досущ като теб)
Публикувано24.05.05 12:33



"Аз там не мога да ходя, не не е семеен, просто си има принципи и навици, които не иска д апроменя!!!"

...
Помисли върху това свое изречение..
То е това, което не ми се вижда нормално..
А иначе..човек не избира кога да боледува..Пък всеки има различни "Начини" на боледуване.Има хора, които не искат да виждат никого, има такива, които чакат някой да им обърне внимание.
И........все едно какъв е човека, ТИ си тази, която избира как да постъпва с болните си приятели- дали да им се разсърди, че ТОЧНО сега са имали неблагоразумието да се разболеят(Не ги е срам), или да отидеш да им направиш един чай , масаж или...защо не свирка, щом Вълчо казва, че на мъжете им помага?


Хайде...че почивните дни свършват...и после..ще се оплачеш, че е много зает и ходи на работа и пак няма време за теб

(нищо лично....)

"Който иска нещо-намира начин,който не иска-търси оправдание"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.