Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:42 24.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема как да подходя, когато искам услуга Отговор на мнението
Авторж (Нерегистриран)
Публикувано15.05.05 20:43



проблемът е следният. преди време помолих много любезно и захарно приятеля си да ми направи една услуга. той естествено се съгласи с охота и обичайните обяснения колко ужасно ще е щастлив да направи нещо за мен/нали все повтаря, че обичал да прави неща за мен/. от тогава мина доста време. още не го е свършил, и всеки път като го подпитвам , всеки път ме амаразбирасе-ва по най възторжен начин. и пак не го свършва. подпитвам го вече почти през ден. сама на себе си ставам досадна. дали наистина иска да свърши това за мен и просто е много зает/уморен/болен/забравящ или просто му е неудобно да ми каже, че няма желание. в случай на първото-как да подходя- да продължа ли да го подпитвам, да спра ли изобщо?

работата е там, че ако това не се свърши до седмица две просто може изобщо да не се върши, и аз трябва тия дни да се обърна към някой друг. като го попитам "сигурен ли си, че изобщо имаш желание, няма да се обидя, ако не искаш" "нее, ама как, няма такова нещо, много искам" . мъже , моля ви, дайте съвет



Тема Re: как да подходя, когато искам услуганови [re: ж] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (много лош)
Публикувано15.05.05 21:06



намираш някой друг който да ти свърши работа и ако приятеля ти ще се сети някой ден, че трябва да направи нещо - просто му се сервираш това, че работа е свършена от някой друг. Това ще му бъде за урок, че трябва да си държи на думата.



Тема Re: как да подходя, когато искам услуганови [re: Bълk] Отговор на мнението
Автор esti ()
Публикувано15.05.05 21:32



"Това ще му бъде за урок, че трябва да си държи на думата."


Къв урок, на този май изобщо не му дреме, че не държи на думата си и не само това, ами и не му стиска да каже "няма да свърша работата"

Ако му пукаше, нямаше толкова време да я омагьосва само с обещания...

До Ж :
Извинявай мила, но гаджето ти не ми допада като характер, защото тази ситуация е показателна и за други негови черти.........айде няма да задълбавам
ама важното е теб да те кефи...



Тема Re: как да подходя, когато искам услуганови [re: ж] Отговор на мнението
Авторeзepo (Нерегистриран)
Публикувано15.05.05 21:37



Аз не съм мъж, ама...Кви са тези локуми Питай го направо - ще върши ли нещо или не, то ако за всяко нещо трябват такива кандърми...



Тема Re: как да подходя, когато искам услуганови [re: eзepo] Отговор на мнението
Авторж (Нерегистриран)
Публикувано15.05.05 21:50



питах го директно. питах го кога. казва ми някакъв ден и не го спазва- и така досега 5 пъти поне . за директното. за индиректното- 10тина:)



Тема Re: как да подходя, когато искам услуганови [re: esti] Отговор на мнението
Авторж (Нерегистриран)
Публикувано15.05.05 21:51



ами харесва ми, да но го уволних от длъжност помагач на този етап



Тема Значи постъпвашнови [re: ж] Отговор на мнението
Авторepe,f (Нерегистриран)
Публикувано15.05.05 22:02



точно така, както ти е казал Вълка и то без никако огризение.



Тема Re: Значи постъпвашнови [re: epe,f] Отговор на мнението
Автор Haчko (Mr. sir)
Публикувано15.05.05 23:12



И аз съм съгласен с предложението на Вълк, с една "модификация" обаче - намираш начин работата да бъде свършена (дали от теб самата или от друг...), но без приятелят ти да знае за това, а накрая със същия любезен и захарен тон му благодариш за съдействието и ценната помощ. Ако е пич на място - случаят повече няма да се повтори



Щом сме двама, страшно няма.

Тема Re: как да подходя, когато искам услуганови [re: ж] Отговор на мнението
Автор Линдa (щастливка)
Публикувано16.05.05 08:18



Аз пък друго си мисля.
Ако тази работа може да се свърши видно,намери друг човек който да я свърши,но в този момент иди с приятеля си та и той да види колко лесно и бързо може да се свърши.
И на края му кажи лелеееееееее ма то било много просто и бързо ставало.
Така по лесно ще му покажеш че можеш да разчиташ и на друг/друга.

*Си което бях,ще бъдеш което съм*


Тема Подкрепям те с 2 ръценови [re: esti] Отговор на мнението
Автор Bambi* (усмивчица!)
Публикувано16.05.05 16:25



и с 2 крака - просто защото нямам повече

Dolce vita!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.