Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:18 28.04.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Я кажете за пазаруването Отговор на мнението
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано13.05.05 21:28



Мъжът ми ходи по магазините постоянно,сякаш от това му зависи животът.
Аз намирам пазаруването за най-скучното нещо на света.Тълпи,навалица,битовизъм,с една дума-ПРОЗА.
При вас как е?



Тема Re: Я кажете за пазаруванетонови [re: жeнa] Отговор на мнението
Автор Virgo (зодия девица)
Публикувано16.05.05 12:27





Тази тема ме уби!!!!

По дороге шла девица, а за ней мотоциклет.


Тема Re: Я кажете за пазаруванетонови [re: жeнa] Отговор на мнението
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано16.05.05 14:12



Зависи от алтернативите на пазаруването:)



Тема Re: Я кажете за пазаруванетонови [re: жeнa] Отговор на мнението
Автор O123 (стар 123)
Публикувано16.05.05 14:16



Иска ми се да ходя по магазините, ама друг да ми плаща покупките, пък аз нека си "умра от скука".



Тема Re: Я кажете за пазаруванетонови [re: жeнa] Отговор на мнението
Авторmi (Нерегистриран)
Публикувано16.05.05 16:35



sorry za latinicata, ama mnogo prav e myzha ti she znaesh. i az taka pravia. Inache si predstaviam kak moita zhena kupuva oveseni iadki vmesto pastyrma i musli vmesto pushen svinski vrat ili niakoi gaden polufabrikat vmesto krehki vratni pyrzholki.
Neshtata ne triabva da se ostaviat na proizvola na sydbata i na zhenskite hrumvania, osobeno kogato stava duma za hrana.
:))
Inache s oprian kalashnik v gyrba ne mozhesh da me nakarash da se razmotvam iz magazini za drehi primerno.
:))



Тема Re: Я кажете за пазаруванетонови [re: жeнa] Отговор на мнението
АвторГaнka (Нерегистриран)
Публикувано16.05.05 17:04



Моят също обикна напоследък да пазарува.Вече знае из квартала в кой магазин кое е на сметка. Може да обиколи няколко различни магазина ,за да даде най-малко пари.По този начин спестявал,а аз разсипницата съм купувала все най-скъпото.



Тема Re: Я кажете за пазаруванетонови [re: жeнa] Отговор на мнението
Автор !чepeшka (master)
Публикувано16.05.05 17:27



А стига бе, ти ме утрепа! Вие сте си разменили ролите

А ние сме една трагедия като тръгнем по магазини - "Хайде, тръгвай, това нали вече го гледа...ммм, да чудесно ти стои, взимай го (да бе да, точно тоя парцал)...добре де, погледни колко обувки има тук, как така нищо не ти харесва, как така искаш друг магазин..." и т.н


Възнамерявам да живея вечно...и засега успявам


Тема Re: Я кажете за пазаруванетонови [re: жeнa] Отговор на мнението
Автор 7kari (щастлива)
Публикувано16.05.05 19:26



Може да ходи по магазините - между другото...Ти сега какво? Хвалиш ли се с него или напротив???

Не се обръщай назад, може би нещо те настига!


Тема Re: Я кажете за пазаруванетонови [re: жeнa] Отговор на мнението
Автор Измиcлeнaтa (обичана)
Публикувано16.05.05 20:06



Винаги съм си мислела,че пазаруването си е работата на жената...би ми било смешно да погледна любимия как си избира паста за зъби:)) Всъщност май го подценявам,защото през последните години сам се грижи за тези си покупки (ние не живеем заедно)! Иначе не бих отказала да ми носи пликовете,например...



Тема Re: Я кажете за пазаруванетонови [re: !чepeшka] Отговор на мнението
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано17.05.05 01:35



Хехе,хареса ми описанието.Направо си ви представих.
Аз нямам нищо против да ходим за хр.продукти,но като ме замъкне да си избира нови дънки и обувки, при положение че има предостатъчно...
6 чифта дънки...
Като малък ходел с едни и същи дрехи,сега като имал възможност що да не си купел всичко? И аз го оставям вече да прави каквото ще,щом това го прави щастлив.Като чуе златната думичка "разпродажба", очите му светват.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.