Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:40 26.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Съгласни ли сте?нови Отговор на мнението
Автор nelin (любопитен)
Публикувано27.04.05 09:43



След 1 май голяма част от българите ще останат без тв сигнал, Интернет и дори телефон. Тогава изтича ултиматумът на БТК към всички кабелни оператори да извадят от шахтите й всички кабели, които според нея са незаконно положени там.

Дали са прави?



Тема Re: Съгласни ли сте?нови [re: nelin] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (много лош)
Публикувано27.04.05 09:51



щом е незаконно, значи са прави.



Тема Re: Съгласни ли сте?нови [re: nelin] Отговор на мнението
Автор DarkCat ()
Публикувано27.04.05 10:01



прави са



Тема Re: Съгласни ли сте?нови [re: nelin] Отговор на мнението
Автор Blake (извънземен)
Публикувано27.04.05 10:46



ми не може да се определи току така - от една страна, каналите уж са на БТК, т.е. тези които ги ползват, трябва да плащат на БТК... от друга страна, каналите са в земята, която е на държавата, и БТК трябва да плаща за това, ама не плаща... то по тая логика дай всеки да си изкопае канал и да го дава под наем... голяма далавера ще е...

Just a genius



Тема Re: Съгласни ли сте?нови [re: nelin] Отговор на мнението
Автор indra (macondo)
Публикувано27.04.05 11:30



ти какво предрагаш? всеки да легне върху шахтата пред къщи ли?

esto no es tan simple como parece


Тема Re: Съгласни ли сте?нови [re: nelin] Отговор на мнението
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано27.04.05 12:17



Не знам дали са прави, защото не знам дали всички шахти са техни, дали те са си ги копали.

Имам предвид: голяма част от шахтите са копани и в тях са полагани кабели (има и много стари) в тоталитарно време.

Е, тогава чии са шахтите?

Дали пък не са наши - на народа. Щот знам, че по онуй време парите за таквиз гранзиозни неща идваха само и единствено от нашия джоб.

И кога и по какъв начин БТК стана техен собственик?

Тез въпроси ме вълнуват преди да ти дам отговор.



Тема Re: Съгласни ли сте? [re: nelin] Отговор на мнението
Автор Virgo (зодия дева)
Публикувано27.04.05 14:40



Не съм съгласна, защото ще почне едно дупчене по улиците и всеки ще си слага кабелите където му падне и най-лошото ще копае дупки, а после няма да ги оправя

Варненци имаме опит с газификацията и вече се страхуваме само като чуем, че някой иска да разкъртва града



Тема Re: Съгласни ли сте?нови [re: nelin] Отговор на мнението
Автор Haчko (Mr. sir)
Публикувано27.04.05 17:02



Никой няма да остане без сигнал - ефирните телевизии си функционират.
Кое е законно и кое не - това могат да кажат онези, които са писали законите и договорите. БТК сигурно има основания да иска пари за използването на каналите, но пък общината може би има основания да иска пари за използването на земята, както вече казаха. Въпросът е кой ще се "сети" да си търси правата/парите и съответно - какви са подбудите за неговите действия/бездействия.



Щом сме двама, страшно няма.

Тема Re: Съгласни ли сте?нови [re: 123] Отговор на мнението
Автор456 (Нерегистриран)
Публикувано27.04.05 17:07



Уместна забележка... Обаче ако тръгнем от нея, темата става мноооого по-обхватна...



Тема На мен ми се струва,нови [re: nelin] Отговор на мнението
Автор Aяpa (ezeroto)
Публикувано27.04.05 21:00



че всички ще си платят и няма да се вадят никакви кабели...А по въпроса дали са прави...за тях са си прави, а и топката е в тях.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.