Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:35 29.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема колко минути трае...нови Отговор на мнението
Автордиди (Нерегистриран)
Публикувано07.04.05 18:21



средностатистическия полов акт??

На какво се дължи преждевременната еякулация (изключвам притеснението като фактор в случая) и има ли начин да се преодолее?



Тема Re: колко минути трае...нови [re: диди] Отговор на мнението
Автор lmpenetrable® (оптимист)
Публикувано08.04.05 09:48



Ами моме, винаги е различно, има случаи когато и за 2 минути, има с часове..а преждевремента еякулация много причини са, както си споменала, притеснение, силна превъзбуда, понякога точно обратното, случвало ми се да съм с жена когато не искам и съм искал да свърша по-рано, и се получава...не се притеснявай няма мъж на който да не му се е случвало да не му стане понякога, да свърши по-бързо и т.н., малко търпение, ако е по-чувствителен, трябва да посвикне с теб! Успех



Тема Re: колко минути трае...нови [re: диди] Отговор на мнението
Автор xaджи Дoнчo (мераклия)
Публикувано08.04.05 10:08



Зависи откъде докъде смяташ. От проникването или от началото на играта?
Щото от началото на играта до заспиването могат да минат часове...

И зависи от акта - дали бързаме занякъде или не, кой поред е, от колко време не сме правили секс, дали целта е да се свали напрежението или да се насладя на партньорката.

Сутрин набързо преди работа - 10-15 минути. Вечер, когато на другия ден мога да се наспя, 4-5-6... часа. Но това е цялото, с всичките елементи, а не чистото чукане.

А в чистом поле система "Град".
За нами Путин и Сталинград


Тема Re: много различнонови [re: диди] Отговор на мнението
АвторAтинянkaтa Taйcън (Нерегистриран)
Публикувано08.04.05 10:32



Според моите лични възприятия - от няколко секунди до 8 часа.
Говоря за чистото ебане. Зависи от мъжете. Има си някакъви заложби, но най-дълго издържат между 25 и 30-годишните. Разбира се, трябва да ги предразположиш
Аз с преждевременните еякулации така и не можах да се преборя



Тема Re: много различнонови [re: Aтинянkaтa Taйcън] Отговор на мнението
Автор xaджи Дoнчo (мераклия)
Публикувано08.04.05 10:37



8 часа чисто ебане???!!!?!?!
Баси, не ви ли писва? Случвало ми се е да не мога да свърша, ама след около 20-30 минути чисто ебане просто се отказвам, щото почва да ме боли.

А в чистом поле система "Град".
За нами Путин и Сталинград


Тема Re: колко минути трае...нови [re: диди] Отговор на мнението
Автор Virgo (зодия дева)
Публикувано08.04.05 10:44



По първя въпрос:
ужасно глупав въпрос и няма да го коментирам

По втория:
Най-добрия начин да се уверите, че всичко е наред е да се консултирате с лекар андролог.



Тема Re: много различнонови [re: xaджи Дoнчo] Отговор на мнението
АвторAтинянkaтa Taйcън (Нерегистриран)
Публикувано08.04.05 10:49



И на мен да ми го бяха казали нямаше да повярвам. Не ни писна, щото бяхме влюбени и това стана когато бях на 28, а момчето на 24.
Наскоро го пробвах пак - издържа едва 40 минути.
Истината е, че за мен няма значение времето. Може би защото съм вече стар кокал.
Сегашният ми любим прави пет-десет минути, но пък какви свирки върти



Тема Re: и той ще ти каже,нови [re: Virgo] Отговор на мнението
АвторAтинянkaтa Taйcън (Нерегистриран)
Публикувано08.04.05 10:51



че всеки акт над 3 минути е нормален



Тема Re: много различнонови [re: Aтинянkaтa Taйcън] Отговор на мнението
Авторmecha (Нерегистриран)
Публикувано08.04.05 12:33



8h !? ibah tizgqha izvadi ti .... 8h e edin pylen raboten den ! prakticheski nevyzno mi se vidi . no kakto vikash che ste bili vlubeni moje da se broqt 8h ako po edno vreme otkarvate edno poluvreme , ako po edno vreme toj zaspi a ti prodyljavash samichka . trqbva da si go ponapila malko momcheto .kyde si go namerila tozi hero of the day . samo da si pusnala tema za nezadovolena jena .....



Тема Re: колко минути трае...нови [re: диди] Отговор на мнението
Автор Bambi* (усмивчица!)
Публикувано08.04.05 12:44



По мое наблюдение, между 20 минути и 1 час... но не знам дали това се отнася за повечето мъже

Dolce vita!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.