Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:15 02.07.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема да питам.......нови Отговор на мнението
Автор.... (Нерегистриран)
Публикувано22.04.05 01:02



сигурни ли сте че това е "мъжки клуб" защото не бях влизал от много време и като прочетох тук разни теми се оказва че май има повече жени тук които пишат и питат и т.н. ....а да да не забравя и няколкото педераса,които си бяха и преди тук въпреки че и аз съм и казвал из разни теми с клуба че за тах си има спецялно място с дир-а
Ако нещо да почнем спък ние с въпросите с женския клуб. Забелязвам че жените се държите малко по различно когато сте наживо..тук ставате по отпуснати...какво толкова ви притеснява тия въпроси да си ги питате и дирекно а не да пишете .



Тема ха-ханови [re: ....] Отговор на мнението
Автор esti ()
Публикувано22.04.05 01:16



що се чудиш, на женското присъствие тук?
какво по-естествено има от това, жени да се навъртат в мъжки клуб?!



Тема Re: да питам....... [re: ....] Отговор на мнението
Автор indra (macondo)
Публикувано22.04.05 02:20



слънчице, това въпрос ли е?
или няколко въпроса?
или умопомрачителна липса на пунктуация? (тази последната думичка можеш да провериш какво означава в някой речник; а какво е речник питай идиота, който ти е напъхал клавиатура в ръцете). правописът - без коментар.
и ще ми обясниш ли какво значат думичките ТАХ и СПЪК?

и един коментар - не помня да съм те видяла на февруарската среща на форума, за да имаш впечатления от поведението на жените на живо и на умряло.

esto no es tan simple como parece


Тема Re: да питам.......нови [re: ....] Отговор на мнението
Автор Bloody Sword (Нерегистриран)
Публикувано22.04.05 02:36



Ти да не си оная от онзи виц дето питала: "Има ли мъже тука беееее?"



Тема Мъжки си енови [re: ....] Отговор на мнението
Автор Aяpa (ezeroto)
Публикувано22.04.05 10:13



до Вълка с костите...грешка, до мозъка на костите, а мъжете никой не ги е спрял да питат в Женския, а като говориш за педераси- ти с тези точки какъв си точно, май не си се определил...А работата с отпускането важи и за мъжете. Айде с здраве, като пропишеш регистриран пак ще си говорим!

"...и остана само една тишина."


Тема Re: да питам.......нови [re: ....] Отговор на мнението
Автор.... (Нерегистриран)
Публикувано22.04.05 19:16



ama ste mi i vie edni ....kak da kaja.......be znachenie.
Znachi za pravopisa sorka ama ne vijdash li po koe vreme sam pisal. Edva gledah no trqbvashe da izchakam edno vajno pismo i zatova gubeh vreme tuk.
Za orientaciqta mi kakv da ti kaja dokazal sam se mnogokratno kadeto e bilo nujno , taka che ne mi se razpravq s tvoite glupavi drazgi
Pisha se s tochki zashtoto ne mi se ragistrira...imam registracii v okolo 25 foruma, v koito puskam obqvi svarzani s audio tehnika ( tova mi e rabotata ) i ne mi se pomni oshte edna glupava registraciq.
Ako neshto ne mi lovish vqra dai da se vidime ......shte te ebna kato pich pak posle me izkarvai kakavto iskash.



Тема Re: да питам.......нови [re: ....] Отговор на мнението
Автор..... (Нерегистриран)
Публикувано22.04.05 19:18



a da zabravih da kaja ....kakvo da pravq v jenskiq klub ??????
To tam samo prostotiiiiiiii. ili shte sa nqkakvi tapi vaprosi koito pitate i tuk ili shte sa nqkakvi bludkavi temi.....bahti.....to za tova po me kefi "himiq" "elektronika" "HI-FI/audio , video "....tam pone se govori za neshto po smisleno



Тема Re: да питам.......нови [re: .....] Отговор на мнението
Автор Aяpa (ezeroto)
Публикувано22.04.05 20:46



Няма нужда, сладурко, вярвам ти...уж питаше нещо там...като не ти харесва не пиши. Айде, лека, че днес наистина прекалих. Успех с химията, аудиото, видеото и другото там смислено!

"...и остана само една тишина."


Тема Re: да питам.......нови [re: ....] Отговор на мнението
Автор indra (macondo)
Публикувано22.04.05 21:29



ако ти намеря изгубеното време, обещавам да ти го върна

esto no es tan simple como parece


Тема Re: да питам.......нови [re: ....] Отговор на мнението
Автор Bambi* (усмивчица!)
Публикувано25.04.05 17:33



Да, определено е мъжки... от какво смяташ, се интересуват жените? Аз си събирам освен сп. "Ева", също и "Клуб М". За по-любопитните - не и "Плейбой", обаче - в италианското "Макс" има по-добри неща

Dolce vita!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.