Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:28 22.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема за бройката при мъжетенови Отговор на мнението
Авторpaздвoeнa (Нерегистриран)
Публикувано30.03.05 21:51



според вас нормално ли е един мъж да иска да остане с първата жена, с която е бил и здравословно ли е за него и нея? или просто неопитността си казва думата и това си е коитално влюбване и за един човек е хубаво да "натрупа опит" преди да улегне? възможно ли е един мъж да оцени една жена и да знае какво иска от жената до себе си по принцип, ако никога не е бил с друга? много ми пречи това, че той даже не знае какво търси, и че по всяка вероятност освен външния вид не го вълнуват др неща. т.е. на фаза пубертет е , въпреки, че е на 24. аз съм имала няколко връзки зад гърба си и по метода на пробите и грешките смятам, че съм научила разни неща за себе си и какво бих искала от един партньор. та честно ли е според вас спрямо него, и изобщо би ли могъл да знае какво иска, или само се е лепнал, защото е зелен и дечко по манталитет . заедно сме/бяхме/ около година и нещо.



Тема Re: за бройката при мъжетенови [re: paздвoeнa] Отговор на мнението
Автор 7kari (щастлива)
Публикувано30.03.05 22:10



Като жена ти казвам - не е препоръчително!

Не се обръщай назад, може би нещо те настига!


Тема Re: за бройката при мъжетенови [re: paздвoeнa] Отговор на мнението
АвторГaнka (Нерегистриран)
Публикувано30.03.05 23:14



С един мъж или си пасваш от раз или се напасвате цял живот.Сексът се учи и усъвършенства.Ти може да имаш много партньори и пак да не намериш най-подходящия и обратно-още първият да ти пасне.Много е индивидуално,но сексът си е важна част от живота и куца ли,нищо друго не върви.
Връзката ви ,ако няма бъдеще,не я мъчете.Не са свършили нито мъжете,нито жените.



Тема Re: за бройката при мъжетенови [re: Гaнka] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (много лош)
Публикувано31.03.05 08:00



В отговор на:

още първият да ти пасне




Субективно е. Степента на пасване се определя в сравнение. Ако имаш опит само с един то не може да се говори за пасване защото няма база за сравнение. Ако търсиш най-подходящия, то може би ще паснеш най-добре с петдесет и втори или сто седемдесет и пети .



Тема Re: за бройката при мъжетенови [re: paздвoeнa] Отговор на мнението
Автор xaджи Дoнчo (мераклия)
Публикувано31.03.05 09:48



Или трябва да му е промит мозъка или с религиозни или с някакви други "морални" норми, че първата му жена е за цял живот, или след няколко години, като започне да пораства, ще осъзнае, че не се е наживял.
Баси, с кой акъл ходите сериозно с мъж, на който сте му първата? Това е груба грешка! Първата трябва да си тръгне скоро, сама.

Ей море, Дончо, мераклия,
на винце и на люта ракия.


Тема Re: за бройката при мъжетенови [re: xaджи Дoнчo] Отговор на мнението
Автор................. (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 10:35



Ам от де да знам - не го предвиждах, ама се позаседях
Е, не съм му вързала маркуча де



Тема Re: за бройката при мъжетенови [re: .................] Отговор на мнението
Автор xaджи Дoнчo (мераклия)
Публикувано31.03.05 10:39



Точно затова, по-добре е ти да си тръгнеш, щото на него сам ще му е трудно.
Е, ще пострада малко, после ще види че има и други жени.
В момента се е фиксирал в тебе, а и до късна възраст е бил девствен, значи си има малко проблеми с комуникацията с жените. Замисли се - тези проблеми само временно са скрити и ще избият пак. Седиш на буре с барут и колкото по-бързо сведеш нещата към по-безболезнен край, толкова по-безопасно ще мине всичко.

Ей море, Дончо, мераклия,
на винце и на люта ракия.


Тема Re: за бройката при мъжетенови [re: xaджи Дoнчo] Отговор на мнението
Авторpaздвoeнa (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 10:41



ами ...акълът липсва и при двамата. а и при всеки опит да си тръгна и да го изложа като аргумент това срещам отпор. а и нали знаеш "айде само тази вечер ще го видя, повече няма""ама хайде да си взема книгата/дрешката/учебника" и така по несериозната вече година. определено не става дума за религиозен човек, нито за стеснителен. и аз не знам къде е проблемът, освен че и двамата се харесваме. аз искам да се виждам с друг, но не мога да го правя докато не съм скъсала отношения с него.
а пък и той не е от най ...отстъпчивите. абе объркваме се. изобщо не съм имала намерения това да продължава толкова дълго.



Тема Re: за бройката при мъжетенови [re: xaджи Дoнчo] Отговор на мнението
Автор........ (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 10:41



Не, аз не съм горната - нищо му нема на човека
А това беше доста отдавна



Тема Re: за бройката при мъжетенови [re: Гaнka] Отговор на мнението
Авторpaздвoeнa (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 10:44



сексът е супер, за разлика от ценностната система, ключови моменти в гледните точки, манталитети, цели. адски много го харесвам като физика/интелект и като човек, но наистина нямаме много общо в духовно емоционален смисъл. абе малък еее, хем е по голям от мен хем е малък.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.