Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:10 23.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Страшно е!нови Отговор на мнението
АвторAnu (Нерегистриран)
Публикувано30.03.05 19:15



Здравейте, ето че дойде и моя ред да драсна няколко реда!
Жалко само, че повода не е никак приятен.
Реших най-после да се изпаря завинаги от живота на всички хора, ама наистина
на всички, които ме заобикалят, защото ми писна да съм ангел-хранител за тях.
Какво ли не правя за близките, приятелите, роднините, състудентите и за непознатите,
но тези непознаните не са виновни, а в отговор нищо. Всеки иска, аз давам морална и
материална подкрепа и накрая, когато поискам някаква дребна услуга, нещо съвсем тривиално, няма един човек насреща ми. Натрупала съм страшно огорчение. Толкова страшно, че ми хрумна идеята да изчезна от живота им завинаги. Чувала съм хора да казват, че
българите били страшно мили, добри, и отзоваващи се хора, но честно да ви кажа, аз на такива не попаднах. Ще се махна от държавата даже. Не знам къде ще ида, но се надявам, че повече няма да съм толкова глупава, само да давам ли давам, а накрая нищо.

Една страшно разочерована жена на 20 години



Тема Re: Страшно е!нови [re: Anu] Отговор на мнението
Автор kилиkaндзep (таласъм)
Публикувано30.03.05 19:26



Драга двадесет-годишна жено,
Има какво още да научиш за живота. Винаги ще има такива които не оценяват това което правиш за тях. Опит. Гледай по философски.

Един леко поумнял мъж на 30 години

ЮРОДИ НЕРАЗУМНИ, ПОРАДИ ЩО СЕ СРАМИТЕ ДА ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА?!


Тема Re: Страшно е!нови [re: Anu] Отговор на мнението
Автор esti ()
Публикувано30.03.05 19:50



ангел-хранител - леле майкоооу!
май се надценяваш,като значимост за другите
и ти търговийка ли нещо връткаш - даваш,за да получиш?

еххх......момиченце, толкова много неща ти предстоят



Тема Re: Страшно е!нови [re: Anu] Отговор на мнението
Автор чepeп (мемозаторотимус)
Публикувано30.03.05 20:40



Наборе,ти сигурна ли си,че като дойде време да си искаш си искаш както трябва?

Adventavit asinus
pulcher et fortissimus


Тема Re: Страшно е!нови [re: Anu] Отговор на мнението
Автор nopy4uk (Ржевски)
Публикувано30.03.05 22:02



Споко!
Има време за събиране на камъни и време за разхвърляне на камъни дет се вика.
А прибързани решения в състояние на афект лесно се взимат, ама последствията от тях после трудно (да не кажа невъзможно) се лекуват.
Е, за 20 годишен темперамент е разбираемо. Ще мине някой друг ден и ще ти поолекне - вервай ми



Тема Re: Страшно е!нови [re: Anu] Отговор на мнението
Автор xaджи Дoнчo (мераклия)
Публикувано31.03.05 09:50



Ами просто мисли какво и за кого правиш.

А българите може да са всичко друго, но определено не и мили, добри и отзивчиви хора. Явно не си попадала сред отзивчив народ.

Ей море, Дончо, мераклия,
на винце и на люта ракия.


Тема Re: Страшно е!нови [re: Anu] Отговор на мнението
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 10:05



Много жалко,че така гледаш на живота.Недей да мислиш ,че като избягаш ще попаднеш в рая.Просто започни да избираш по-внимателно средата в която се движиш и помни- "Бързата кучка слепи ги ражда". Между другото ако се поразровиш ще намериш твоя въпрос още на много места с много добри коментари.



Тема Re: Страшно е!нови [re: Anu] Отговор на мнението
Авторburn (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 10:49



имало още какво да й предстои ,20 годишен темперамент ,надценяване . голямо успокоение с подобни думи . неще и дума .всеки е минал по този път и все ще минава . то нали заради това ни е даден този живот . за равносметка . кой как го прави си е него работа .важното е да го прави . киликандзер и дончо го казаха . опит ,философски начин с цел да се видят повече страни от дадено положение в което си . народ , какво правиш и за кого го правиш .с подобен народ като нашия опита до голяма степен може да се развия . момичето макар да е подкарала глобално дълбоко в себе си знае тези неща които ги казаха киликандзер и дончо .всичко опира до това да знаеш на кого си струва да покажеш отношение и на кого не . браво на нея че и са дошли такива мисли .няма значение възрастта .



Тема Re: Страшно е!нови [re: Anu] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (много лош)
Публикувано31.03.05 10:59



знаеш ли, аз преди 2 години прекъснах комуникация с абсолютно всички хора, нито се обаждах нито съм искал да се срещна с когото и да е. През това време само двама човека ми се обадили и то не заради някакъв проблем или искайки услуга от мен, а просто да питат дали съм жив и здрав и защо съм се изгубил. И аз си направих извод за това кой ми е приятел.



Тема Re: Страшно е!нови [re: Bълk] Отговор на мнението
Авторж (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 11:07



2ма не е никак малко.
аз ако го направя това, съм сигурна, че ще свърша като вмирисан труп, открит от съседите. какво да се прави приятелствата и роднинствата се базират на (не)взаимна изгода, и обикновено някой е донорът а другия паразитът. аз започнах да наблюдавам даже и най близките си хора от нова година насам, и от тях няма "как си" обаждания, има "как съм" и "може ли да те помоля за.." , от мъжете:"кога ще се видим"




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.