Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:50 15.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Podarak za RD na muj?нови [re: Bълk] Отговор на мнението
АвторCтapeц (Нерегистриран)
Публикувано15.03.05 18:59



Часовника ми е от титан със сапфир стъкло.Това също е класика в жанра,но е скъпичко.Я кажи какъв руски часовник имаш ,че ме заинтригува.Моят TISSOT ако не го нося на ръката поизостава с 2-3 с.на месец.Аз съм ценител на мъжки глезотии.
Запалка или писалка от титан също е класика за ценители.



Тема Re: Podarak za RD na muj?нови [re: Cтapeц] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (много лош)
Публикувано15.03.05 20:09



марка "Ракета" е, златен корпус, емблемата е червен прилеп. Произведени са само 10 преди 12 години. Единият е при мен като подарък за това че успях да закарам един банкер от аерогара софия до турската граница за 4 часа. останалите 9 часовника са някъде в Турция.



Тема Re: Podarak za RD na muj?нови [re: SAVANNA] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (много лош)
Публикувано15.03.05 20:30



вземи една негова снимка и отиди при някой художник и той да напише една стилен портрет от тази снимка. Човек който има и може да си позволи всичко оценява само ексклюзивните неща.



Тема Re: Podarak za RD na muj?нови [re: Bълk] Отговор на мнението
АвторCтapeц (Нерегистриран)
Публикувано15.03.05 23:03



Руснаците наистина са доста напред във финната механика и оптика.В механизмите не отстъпваха на швейцарците,а в оптиката на Цайс."Ракета" за познавачите е качество.В златен корпус не се поставя калпава машина.За съжаление не съм виждал тази машинка в златен корпус.Все едно в златен "Ролекс" за 10000 евро да сложиш механизъм от Тайван.Имаше "Командирски" и др.Наскоро купих една джобна "Омега" от 1948 г.Много финна и прецизна изработка.
Направо ти завиждам .



Тема Re: Podarak za RD na muj?нови [re: Bълk] Отговор на мнението
Автор Virgo (зодия дева)
Публикувано16.03.05 09:39



А защо не и някой шарж.
Аз направих един такъв от сватбената ни снимка. Стана много яко



Тема нали искаш втрещяващонови [re: SAVANNA] Отговор на мнението
Автор the_dude_78™ (Trash Talker)
Публикувано16.03.05 12:30



прозрачно дантелено боди, изрязано където трябва, с черни високи кожени ботуши и една есесовска фуражка и кожен камшик

мисля, че и в двата случая ще е втрещяващо


The One You Love To Hate


Тема Re: нали искаш втрещяващонови [re: the_dude_78™] Отговор на мнението
Автор Virgo (зодия дева)
Публикувано16.03.05 13:26



За него или за нея, защото откакто прочетох това вече започнах да си задавам и този въпрос





Тема Re: Podarak za RD na muj?нови [re: Bълk] Отговор на мнението
Автор SAVANNA (:o))
Публикувано16.03.05 15:13



Tova e hitra ideq, toi naistina si ima po4ti vsi4ko, samo 4e kade da tursq takuv dobur hudojnik? De da be6e lqto, 6tqh da otsko4a do moreto da poru4am na nqkoi, tam dosta specove se sabirat.



Тема Re:нови [re: SAVANNA] Отговор на мнението
Автор Бo^ (Бо)
Публикувано16.03.05 15:24



Ти пишеш в този форум, за да чуеш идея за подарък, или по-скоро, за да изтъкнеш как еди-кой си си имал всичко?!....



Тема Re:нови [re: Бo^] Отговор на мнението
Автор SAVANNA (:o))
Публикувано16.03.05 16:06



Няма логика да пиша тук за да изтъквам подобни неща, а и незнам защо си останал с такова впечатление?!? Просто исках да получа няколко свежи идеи за по авангарден или дори ескцентричен подарък, нещо извън дезодоранти, афтаршейви, чорапи и т.н.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.