Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:00 24.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема За влюбванетонови Отговор на мнението
Авторвзeл-дaл (Нерегистриран)
Публикувано11.03.05 20:33



За първи път в живота си съм влюбен-отвратително е. Чувствам се изцяло обсебен. Люшкам се от пълно отчаяние до състояние на еуфория буквално в рамките на минута. Всичко, което не е свързано с жената на моите чувства е безцветно и безсмислено. Старите приятели са просто някакви хора, които някога съм познавал. Ревността ме разкъсва на парчета, а си налагам да я крия. Неспособен съм да се съсредоточа в каквото и да било. Не мога да си представя живота без нея. И всичко това не е резултат от манипулация от нейна страна. Даже по-скоро е в резултат от липсата на такава. Същевременно съзнавам, че все някога ще се разделим-разликата в годините е прекалено голяма и не си правя илюзии, че дълго време ще успея да задържа вниманието и. Дано не се побъркам- вече два пъти я следих да не ми изневерява.



Тема Re: За влюбванетонови [re: взeл-дaл] Отговор на мнението
Авторkk (Нерегистриран)
Публикувано11.03.05 20:37



Не се коси, ще ти мине.



Тема с какво те задържа толкова влюбен?нови [re: взeл-дaл] Отговор на мнението
Автордecи (Нерегистриран)
Публикувано13.03.05 13:37



споделикакво те привлече в нея, което липсва на другите?



Тема Re: За влюбванетонови [re: взeл-дaл] Отговор на мнението
Авторacд (Нерегистриран)
Публикувано14.03.05 13:10



ако бягаш от чувствата ще стане по-зле.трябва според мен да ги изживееш.и давай толкова колкото и получаваш,нито по-малко,нито повече.КЪСМЕТ



Тема Re: глупостинови [re: acд] Отговор на мнението
АвторAтинянkaтa Taйcън (Нерегистриран)
Публикувано14.03.05 19:56



пълни. Това да не е покупко-продажба.
ДАВАЙ ВИНАГИ МНОГО. ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАШ ДА ДАДЕШ.
Любов не се изпитва често. Късмет е.
И не страдай, а бъди щастлив.
Това можеш да постигнеш само, ако си се влюбвал няколко пъти преди , за да знаеш за подводните камъни.



Тема Re: За влюбванетонови [re: взeл-дaл] Отговор на мнението
Автор alexbg67 (Black Hole)
Публикувано14.03.05 20:15



Мдам, гадничко е!.. А не би трябвало...

Всичко, от което се нуждаем е Цунами!



Тема Re: глупости [re: Aтинянkaтa Taйcън] Отговор на мнението
Автор alexbg67 (Black Hole)
Публикувано14.03.05 20:17



Ае, Атинянке, кой истински влюбен е с акъла си, че да гледа за паваж под водата?..

Всичко, от което се нуждаем е Цунами!



Тема Re: За влюбванетонови [re: взeл-дaл] Отговор на мнението
АвторMиpa (Нерегистриран)
Публикувано14.03.05 20:18



А тя знае ли ?



Тема йо, бейби, честитонови [re: взeл-дaл] Отговор на мнението
Автор Meнтa (и мастика)
Публикувано15.03.05 09:42



както всичко хубаво докато го има не го искаш после ревеш що го няма. ай бегай да се раздваш кво си се разписал в тези клубове. само губиш време и енергия нахалос!

Гълтам облаци ... може би съм тайфун?!


Тема Re: За влюбванетонови [re: взeл-дaл] Отговор на мнението
АвторMK (Нерегистриран)
Публикувано15.03.05 09:43



Виж пич - без да се правя на интересна ще ти рекна - напълно нормално е това което чувстваш. Остави се на всичко - и на щастието и на болката. И не му мисли много много - файда йок от мисленето тук. Каквото ще стане ще стане. Годините не са пречка стига да не са твоите разделени на две. Кефи се човече, че си се влюбил - рядко се случва вярвай ми. Живей си живота с девойката, обичайте се, прави това което трябва, а какво ще стане един Бог знае - ти най-малко:))) Успех ти желая и щастие.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.