Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:05 19.04.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема За червилото и целувките...???нови Отговор на мнението
Автор Измиcлeнa (женствена)
Публикувано18.02.05 19:34



Днес бях на кафе с добра приятелка от ученическите години,която ми сподели нещо,което ме изуми!
От 3-4 седмици си има сериозен приятел,с който всичко уж било както трябва...това,което на нея й се струвало много странно (всъщност и на мен,нали за това ви пиша) ,е че въпросният мъж,който бил на 25-26 години,не можел да я целува по устните,когото има червило по тях !!! Тя обича да си се гласи,гримира се...абе нормалните ни женски суети...но казва,че когато е с червило човекът се отдръпвал...били говорили за това...той хъка та мъката...нищо по същество не казал...просто нещо му било кофти...
Дайте да разнищим тоя въпрос,че цял ден му се чудя...добре,че моят си обича червилце...даже понякога ми казва : "Кажи съкровище защо ме гледаш така,толкова много ли ти харесвам с червило"???



Тема Re: За червилото и целувките...???нови [re: Измиcлeнa] Отговор на мнението
Автор xaджи Дoнчo (Табиетлия чиляк)
Публикувано18.02.05 19:39



Мъже разни.
И аз предпочитам жени без червило. Не че чак толкова ми пречи, но по-хубаво е без.
С чевило ги възприемам само като са се нагласили за вечерно излизане. Иначе през деня или когато сме само двамата - по-добре не.

Може вкуса му да не му харесва. Или да е алергичен.

Безумству храбрых поем мы песню!


Тема Re: За червилото и целувките...???нови [re: Измиcлeнa] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (много лош)
Публикувано18.02.05 19:39



В отговор на:

моят си обича червилце...даже понякога ми казва : "Кажи съкровище защо ме гледаш така,толкова много ли ти харесвам с червило"




твоя ли слага червило по устните си?



Тема Re: За червилото и целувките...???нови [re: Bълk] Отговор на мнението
Автор xaджи Дoнчo (Табиетлия чиляк)
Публикувано18.02.05 19:40



хихихихихих

И аз това си помислих.

Безумству храбрых поем мы песню!


Тема Re: За червилото и целувките...???нови [re: xaджи Дoнчo] Отговор на мнението
Автор Измиcлeнa (женствена)
Публикувано18.02.05 19:56



Определено не!!!
И аз докато го писах си помислих,че може и така да го възприемете,ама в последствие реших,че си въобразявам
Когато се видим ми лепва такава целувка,че червилото от моите устни директно се лепва на неговите...и това по-скоро лятото,защото тогава ползвам основно течни червила!!!Ама те моите червила не му отиват много,щото аз съм тъмна като типаж,а той е светъл



Тема Re: За червилото и целувките...???нови [re: Измиcлeнa] Отговор на мнението
АвторHoнa Йoтoвa (Нерегистриран)
Публикувано18.02.05 20:41



Kaжи на приятелката ти да си купи от трайните червила - много красиво стоят, издържат цял ден, издържат на топли напитки храна и т.н. На пръв поглед изглеждат по-скъпи, но всъщност не е така, тъй като са по-икономични поради това че не се налага да си освежаваш грима през деня
Аз ползвам Манхатън, струва към 12лв, но се продават всякакви марки.
Все пак е ембарасинг за един мъж да се шматка по улицата с червило около устата, а ние не бихме се лишили нито от хубав грим, нито от целувки



Тема Re: За червилото и целувките...???нови [re: Измиcлeнa] Отговор на мнението
Автор alexbg67 (Black Hole)
Публикувано18.02.05 22:21



Брой ме в групата на мразещи червило, когато опре до целуване.
Неприятни са ми вкусът, миризмата, усещането. Достатъчно неща да скапят всичко последващо...
Нищо чудно да не сме толкова малко...

Всичко, от което се нуждаем е Цунами!



Тема Re: За червилото и целувките...???нови [re: alexbg67] Отговор на мнението
Автор zlodeika (eнтусиаст)
Публикувано18.02.05 23:15



И аз мисля,че не сте много малко
Червилото е тъпо нещо.Но жените го ползват.Това е!
И аз мразя да се целувам с червило и ... няма да се лишаваме от целувки зарад едното червило ,я()))хахаха

Мина тук една злодейка,..
надращи бързо и...офейка


Тема Re: За червилото и целувките...???нови [re: zlodeika] Отговор на мнението
Автор alexbg67 (Black Hole)
Публикувано19.02.05 02:17



Ти не си никаква Злодейка, ти си Душичка отвсякъде!..


Всичко, от което се нуждаем е Цунами!



Тема Re: За червилото и целувките...??? [re: Измиcлeнa] Отговор на мнението
Автор fortuna_ (заслужена)
Публикувано19.02.05 02:56



Червилото при някои е дори необходимост, особено в студените зимни дни
А има толкова много мъже, които червилото не ги спира




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.