Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:40 30.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Интернет и реалните отношения Отговор на мнението
Автор bushi (punk drummer)
Публикувано15.02.05 10:55



Смятате ли, че интернет опорочава човешките отношения или напротив - помага им? И в този контекст възможно ли е една интернет връзка да прерасне в нормална реална връзка след интернет запознанство?



Тема Re: Интернет и реалните отношения [re: bushi] Отговор на мнението
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано15.02.05 10:59



Аз лично мисля, че им помага, а и познавам хора, започнали сериозни връзки от интернет



Тема Re: Интернет и реалните отношения [re: bushi] Отговор на мнението
Автор xaджи Дoнчo (Табиетлия чиляк)
Публикувано15.02.05 11:05



Не разбирам каква е разликата?
Просто поредният начин да срещаш нови хора, с някои си пасвате, сприятелявате се, с други - не. С някои може и да се харесате. Оттам нататък интернета не играе роля. Какво значи интернет връзка? Няма такова животно.

Ако гледаш на интернета като място за запознанства - само ще се разочароваш. Ако го възприемаш като средство да общуваш с много народ, с които на друго място няма как да се срещнете - ще ти е много приятно.

Безумству храбрых поем мы песню!


Тема Re: Интернет и реалните отношения [re: xaджи Дoнчo] Отговор на мнението
Автор bushi (punk drummer)
Публикувано15.02.05 11:10



така е хаджи, наистина съм се разочаровал от запознанствата, които съм направил по интернет, НО това не са ли съсщите хора, които срещаме на улицата, в киното по баровете? според мен са същите!



Тема Re: Интернет и реалните отношения [re: bushi] Отговор на мнението
Автор xaджи Дoнчo (Табиетлия чиляк)
Публикувано15.02.05 11:18



Ами я ми кажи с колко хора, които срещаш по улиците и по барове, кръчми и тн. си очарован от тях?
Защо подхождаш с идеята, че в интернет ще намериш нещо по-специално?
Хората са същите, но в реалнич живот не си въобразяваш нещо повече за тях, докато в интернет много хора си въобразяват, че всеки срещат е любовта на живота им, или поне че ще им пусне.
А реално, разлика няма.
Какво искаш от хората в интернет? Да са по-различни от останалите хора?

Безумству храбрых поем мы песню!


Тема Re: Интернет и реалните отношения [re: xaджи Дoнчo] Отговор на мнението
Автор bushi (punk drummer)
Публикувано15.02.05 11:34



в интернет е по-лесно да се прикриеш зад анонимността си и по този начин хората могат да прикрият някои техни недостатъци или в някои случаи добри качества. срещал съм хора, с които сме си чатили супер, а когато се видим просто няма какво да си кажем! това друг човек ли е? не! същия си е, но в един момент го виждаш реално и маската зад която се е прикривал пада. в някои случаи откриваш, че човека е още по-интересн отколкото като сте си чатили, в други случаи си разочарован от видяното. така че хората наистина са същите, но разликата в общуването е огромна!



Тема Re: Интернет и реалните отношения [re: bushi] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (по-нов и по-лош)
Публикувано15.02.05 11:38



и що не разглеждаш интернет само като начин за първоначален контакт преди да решиш дали искаш да се срещнеш този човек на живо или не?

безкрайното чатене си е чиста загуба на време, по-вероятно така да попаднеш на някой чат-манияк дет на живо и 2 думи не може да събере в изречение, но пък онлайн е много готин пич (проблеми с комуникация).

Редактирано от Bълk на 15.02.05 11:39.



Тема Re: Интернет и реалните отношения [re: Bълk] Отговор на мнението
Автор bushi (punk drummer)
Публикувано15.02.05 11:43



точно така съм правил вълчо - само първоначален контакт и после се срещаме и т.н...обаче чат-маниак си е чат-маниак и веднага си проличава на срещата, а такива винаги са склонни за интернет срещи. от друга страна по-предпазливите и според мен по-разумни хора по-бавно склоняват за такива срещи и тогава неизбежно се налага да си початиш повече с тях....



Тема Re: Интернет и реалните отношения [re: bushi] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (по-нов и по-лош)
Публикувано15.02.05 11:46



е, то си има и правила за първите срещи като само през деня и само на оживено място. Въпроса е дали ще успееш да й вдъхнеш доверие и да събудиш интерес та да поиска среща с теб.



Тема Re: Интернет и реалните отношения [re: Bълk] Отговор на мнението
Автор bushi (punk drummer)
Публикувано15.02.05 11:49



знам как стават срешите бе вълчо и точно така съм постъпвал, но пак ти казвам, че по-здравомислещите хора по-трудно се навиват да се виждате




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.