Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:37 20.09.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Пейнтболнови Отговор на мнението
Автор ezeroto (неточна наука:))
Публикувано04.02.05 12:28



Айде, за последно една темаНякой играл ли е на тази игра?Един приятел направи зала за пейнтбол и имам голям мерак да опитам...Какво ще кажете?


Обикни тишината

Тема Re: Пейнтболнови [re: ezeroto] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (по-нов и по-лош)
Публикувано04.02.05 12:32



като уцелиш някого в задника - виж каква синина ще има след това :)



Тема бабиш,нови [re: ezeroto] Отговор на мнението
Автор Kontra ()
Публикувано04.02.05 12:32



пак ша се срещнем ... след 10 години
тва ше кажа :)



Тема Re: Пейнтболнови [re: Bълk] Отговор на мнението
Автор ezeroto (неточна наука:))
Публикувано04.02.05 12:41



Да и на мен са ми казвали, че боли като те уцелят, обаче ми е интересно как ще се справя...всичко друго си е като истинско преследване на война...та ме интересува дали ще съм от първите "загинали" и колко ще издържа въобще.


Обикни тишината

Тема Re: бабиш,нови [re: Kontra] Отговор на мнението
Автор ezeroto (неточна наука:))
Публикувано04.02.05 12:44



Да се надявамеА ти внимавай като биеш контра на колелото, да не изхвърчиш нанякъде, че знаеш ли как лошо се пада...


Обикни тишината

Тема Re: Пейнтболнови [re: ezeroto] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (по-нов и по-лош)
Публикувано04.02.05 12:47



е... не е ... най-вече защото оръжието е различно. Щот с този пейнтбол на няколко десетки метра можеш да се плезиш на този който те преследва докато с истинското оръжие ако е под 150 метра то гледаш да намериш някаква дупка та да се скриеш.



Тема Re: Пейнтболнови [re: ezeroto] Отговор на мнението
Автор xaджи Дoнчo (Табиетлия чиляк)
Публикувано04.02.05 12:52



Голям купон е, но в зала ми се струва много тъпо!
Аз съм ходил, но в гората.
Болката зависи от твърдостта на топчето. По-меките по-малко болят, но лесно се пръскат от клони и тевички. По твърдите летят по-добре. Но ако е отблизо синина се получава. Затуй си носи дебели дрехи отдолу.

И запомни - маската не се сваля и стъклото не се вдига колкото и запотено да е!!! Може да не виждаш, но ше чакаш да те уцелят и да излезеш извън играта, за да избършеш стъклото

Каждый мужчина в душе бармалей.


Тема Re: Пейнтболнови [re: Bълk] Отговор на мнението
Автор ezeroto (неточна наука:))
Публикувано04.02.05 12:52



Вярно, че хвърлят на различно разстояние, пък и ако имаш истинско оръжие насреща и знаеш, че може да те убият, със сигурност няма да се плезиш...всъщност може, ама след това...
Все пак ми се струва, че е готина игра...по-готина от лова


Обикни тишината

Тема Re: Пейнтболнови [re: xaджи Дoнчo] Отговор на мнението
Автор ezeroto (неточна наука:))
Публикувано04.02.05 12:55



Е, в гората със сигурност е много по-интересно...Обаче и в помещение може да не е лошо, все едно играеш компютърна игра
Благодаря за препоръките, дано ги запомня!


Обикни тишината

Тема Re: Пейнтболнови [re: ezeroto] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (по-нов и по-лош)
Публикувано04.02.05 12:56



е... лова не е само гърмене по животни ... това е и ракийка вечерта и салатка и пържолка и приказки до късна нощ на маса и няколко часова разходка в гора... това си е цял процес, пък и самото животно да го гръмнеш с един изстрел та да не се мъчи също се иска акъл (не говоря за проследяване и дебнене ако е в естественната му среда). :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.