Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:18 17.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: За мъжете или останаха ли мъже!нови [re: Lora] Отговор на мнението
Автор DarkCat (хищна)
Публикувано04.02.05 09:40



мисля си, че верно се иска смелост/лудост да дойде да се пробва при положение, че сте цяла женска компания

ако решиш да се изгавриш с него имаш ли идея как ще се чувства пред мъжката си компания??

пък си мисля повече активност от страна на жената в никакъв случай не вреди. нямам предвид да идеш да му виснеш на врата и да се лигавиш, но съвсем човешки можеш да отидеш с чашата си да им кажеш наздраве, да се заговорите и т.н. и леда ще се пропука, разчупи, стопи и ....ехеййй



Тема Re: За мъжете или останаха ли мъже!нови [re: бaбa] Отговор на мнението
Авторж (Нерегистриран)
Публикувано04.02.05 10:30



ама хич не съм съгласна...красивата фигура за мъжа си е задължителна какво ме вълнува дали е умен или богат- то си е за него. и без това мъжете в леглото не говорят-даже най умните



Тема Re: За мъжете или останаха ли мъже!нови [re: ж] Отговор на мнението
Авторбaбa (Нерегистриран)
Публикувано04.02.05 10:38



Съгласна съм за хубавата фигура. Ти само в леглото ли ги преценяваш мъжете?



Тема Re: За мъжете или останаха ли мъже!нови [re: Lora] Отговор на мнението
Автор Kontra ()
Публикувано04.02.05 10:39



когато един мъж е по-отракан означава просто, че или заради по-голям опит или заради обуто или не чак толко самочувствие е по-голям непукист и като такъв доста по-оправен, но не и не виж ли ... най-ултималният мъж от Адам насам :)
и чак па яко да се комплексираме - не
но има лек спек на душата
особено когато ти се пощиш замислено дали да ходиш да заговориш неко девойче или по-добре не - щото ше та изяде, или па след като сте избръмчали заедно дали академично да я награбиш или ... по-добре по-нататък, а същевременно гледаш как неко мазньо има дупе да се слага ..най-безсрамно:) ... без мноо-мноо да го пука де всъщност му излиза края



Тема Re: За мъжете или останаха ли мъже!нови [re: ж] Отговор на мнението
Автор Kontra ()
Публикувано04.02.05 10:45



на мен па почне ли креватен екшън яко ми се отваря приказка -
ей кви радващи любимки / е са как ти го набутах / я разтваряй бузки / тая уста я ползвай по предназначение :)) и такива ми ти работи
ма тва явно щото никога не съм бил особено хитроумен :)



Тема Re: За мъжете или останаха ли мъже!нови [re: xaxo] Отговор на мнението
Автор alexbg67 (Black Hole)
Публикувано04.02.05 11:53



нещо фейк се е получило. Ако не се бъзикаш, по-добре го пейстни както си е, не ме мързи да копирам...
Ако е бъзик, сори че не го разбрах.

Всичко, от което се нуждаем е любов!


Тема Re: За мъжете или останаха ли мъже!нови [re: Lora] Отговор на мнението
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано04.02.05 12:04



Хм... За мен в тази негова реакция няма нищо ненормално. Когато харесваш някого държиш да направиш добро впечатление и избягваш да му се мяташ веднага на врата (защото той не те познава и не знае какъв подход ти харесва).
Аз пък ненавиждам директните и арогантните И ми е писнало от такива, които си мислят, че, видиш ли, само тях чакаш...



Тема Re: За мъжете или останаха ли мъже!нови [re: alexbg67] Отговор на мнението
Авторxaxo (Нерегистриран)
Публикувано04.02.05 12:05



Това е тема на ''кикимора'' от Женски клуб. Още е на първа страница май.



Тема Re: Относно поощренията...нови [re: xaджи Дoнчo] Отговор на мнението
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано04.02.05 12:07



...всеки от нас си има собствена представа за кое е поощрение, и кое - не. И много мъже правят погрешни тълкувания.



Тема Re: Относно поощренията... [re: Ecтpeлa] Отговор на мнението
Автор xaджи Дoнчo (Табиетлия чиляк)
Публикувано04.02.05 12:12



Ами точно де, щото и при различните жени са много различни сигналите. Дискретното поощрение може да подейства само на мъже, на които по принцип не им пука да отидат и да се заговорят с непозната жена.

Каждый мужчина в душе бармалей.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.