Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:06 02.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: За мъжете или останаха ли мъже!нови [re: alex4o] Отговор на мнението
Авторxaxo (Нерегистриран)
Публикувано03.02.05 20:18



ами да, грозниците са си най-упорити. както казаха в една друга тема, цели теории съчиняват, само да го наврат на будалата между краката



Тема Re: За мъжете или останаха ли мъже!нови [re: alex4o] Отговор на мнението
Авторбaбa (Нерегистриран)
Публикувано03.02.05 20:50



Няма грозен-красив мъж бре! Има умен-глупав, богат-беден.
Та щом е умен, съвсем беден няма да е



Тема Re: За мъжете или останаха ли мъже!нови [re: бaбa] Отговор на мнението
Автор alex4o (Black Hole)
Публикувано03.02.05 21:09




Е да ти имам класификациите...
Значи щом е умен е богат (добре де, не е беден...), и оттам задължително красив, даже и да не е?..
Бабе, обекта на коментар що за птица се явява в твоята класация?

]


Тема Re: За мъжете или останаха ли мъже!нови [re: alex4o] Отговор на мнението
Авторбaбa (Нерегистриран)
Публикувано03.02.05 21:49



По принцип, не за конкретен обект. На мъжа красотата му иде от ума. Няма по-лошо от глупав мъж. Не говорим за Квазимодо, де. Празните красавци са ужас!



Тема Re: За мъжете или останаха ли мъже!нови [re: smotanqka] Отговор на мнението
Автор Kontra ()
Публикувано03.02.05 23:36



абсолютно
едно е самотно и нещастно девойче:) , съвсем друго мацка с компания - за първото обикновено стига известна самоувереност, а за второто трябва да си смело дупе



Тема Re: За мъжете или останаха ли мъже!нови [re: Lora] Отговор на мнението
Автор Kontra ()
Публикувано03.02.05 23:46



аз да бях най-вероятно и без лека вечер щеше да си останеш
ако бях на едно голямо за кураж:) и наистина ме радваше бих те отмъкнал от тумбите на женорята за неко танц, ма да се бутам сред редиците на врага:) да викам здрасти, ха - нито са ме ебали лудите , нито па съм водещия на "здравей, българия ! "
нарувай колкото си искаш, ма некои мъже поне в началото сме по-стеснителни и тва е положението
като нема друго ще си отебеш на пуберчета и толкоз :) ... едва ли ше се прочуеш, ма пак е некъв experience :)

Редактирано от Kontra на 03.02.05 23:47.



Тема Re: За мъжете или останаха ли мъже!нови [re: xaxo] Отговор на мнението
Автор alex4o (Black Hole)
Публикувано04.02.05 01:20



дай линк към тази тема, плийз, че ми стана любопитно?..

]


Тема Re: За мъжете или останаха ли мъже!нови [re: alex4o] Отговор на мнението
Авторxaxo (Нерегистриран)
Публикувано04.02.05 02:26







Тема Re: За мъжете или останаха ли мъже!нови [re: Kontra] Отговор на мнението
АвторLora (Нерегистриран)
Публикувано04.02.05 09:36



Не става въпрос само за конкретния случай дреме ми че не ми е казал здрасти просто ми прави впечатление. По клубовете идват да се натискат и запознават или хлапета или женени (не знам кое е по лошото)
Свестните мъже ( или поне тези които изглеждат свестни) останаха съвсем без самочувствие, което е тъпо!
Не се кефя на супер красив и отракан мъж напротив отблъскване, тия мъже стават само за гледане не и за нещо повече, обаче нормалния бг мъж явно яко се е комплексирал от тях.



Тема Re: За мъжете или останаха ли мъже! [re: Haчko] Отговор на мнението
АвторLora (Нерегистриран)
Публикувано04.02.05 09:37



Хахахаха Това беше много яко:))))
Ама да ти кажа позблъскахме се на дансинга видяхме се отблизо :PPP




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.