Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:04 09.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Добре де..нови [re: Xa xa xa] Отговор на мнението
АвторLora (Нерегистриран)
Публикувано08.02.05 10:47



Хихи това се случва като вляза в стаята на програмистите и попитам има ли мъже :))) Наострят уши обаче като се окаже че става дума за носене не за пиене и са по ниски от тревата :))



Тема Re: Добре де..нови [re: Lora] Отговор на мнението
АвторXa xa xa (Нерегистриран)
Публикувано08.02.05 11:05



А пък едни познати стигнаха до там, че си признаха, че една
мацка ще е по-впечатлителна за мъжете, ако носи не минижуп, а бутилка водка:)))))))))



Тема Re: Добре де..нови [re: Xa xa xa] Отговор на мнението
Автор xaджи Дoнчo (Табиетлия чиляк)
Публикувано08.02.05 11:12



Бутилката водка можеш да я споделиш с приятелите.
А минижупа - тц.
Теоретично пак можеш, но на практика не сме толкова щедри.
Една жена никога не може да попречи на истинското мъжко приятелство.

Но пък от друга страна, ако мъжът е само един, то бутилка водка ще му дойде множко. Така че в този случай минижупа е за предпочитане.

Каждый мужчина в душе бармалей.


Тема Re: Добре де..нови [re: Lora] Отговор на мнението
АвторBabydoll (Нерегистриран)
Публикувано08.02.05 19:39



Абсолютно разбирам възмущението ти от пасивността на мъжете напоследък и съм съгласна. Ама така като гледам отговорите, май повечето хора нещо не я приемат идеята... Добре де, аз пък ще ви питам едно - къде и как се очаква да се запознаеш с мъжа/жената на живота си, ако се движиш само в едни и същи компании и не срещаш нови хора? Какво лошо има да харесаш някой в заведение, ако ще и в клуб/бар и да се пробваш за запознанство и разговор. Никой не е казал, че трябва моментално да се из***кате, нито пък, че жена, която се усмихва насърчително непременно си го търси.
Мъже, бъдете по-смели, не боли! И, честно, дори да сбъркате и да ви отрежат тук-там (то не може да има 100% КПД все пак), какво ви пука, това са някакви непознати. Ама пък с какви готини хора можете да се запознаете междувременно...



Тема Re: Добре де..нови [re: Babydoll] Отговор на мнението
Автор Haчko (Mr. sir)
Публикувано08.02.05 19:57



Жени, бъдете по-смели, не боли! И, честно, дори да сбъркате и да ви отрежат тук-там (то не може да има 100% КПД все пак), какво ви пука, това са някакви непознати. Ама пък с какви готини хора можете да се запознаете междувременно...





Щом сме двама, страшно няма.

Тема Re: Добре де..нови [re: Haчko] Отговор на мнението
Автор Babydoll ((лигла))
Публикувано08.02.05 20:24



Да бе, идеално се получава - хайде жените вече изземат и функцията те да свалят и къде стигаме?? Защо са ни мъже изобщо? Извинявай, ама ако аз имам повече "топки" да отида да го заговоря, за какво мога после да разчитам на него? Аз ли да ставам главата на семейството с всичките му подопечни длъжности?
Хайде де, мъже, не стига ли това, че съм се усмихвала и насърчавала, че недай Боже някой мъж да не остане с наранено самолюбие?
Екскюз ми, ама аман от еманципация - върнете ни кавалерите, джентълмените и истинските мъже.



Тема Re: Добре де..нови [re: Babydoll] Отговор на мнението
Автор Haчko (Mr. sir)
Публикувано08.02.05 20:34



Аз като видя дама, задължително я ухажвам и флиртувам с нея!
Тоест - доста рядко



Щом сме двама, страшно няма.

Тема Re: Добре де..нови [re: Haчko] Отговор на мнението
Автор Babydoll (лигла)
Публикувано08.02.05 20:56



Не, сериозно, броиш ли за дама тази, която ако те хареса в някое заведение, би ти се усмихнала окуражително да отидеш да се запознаеш с нея?
Ако не, как се намират дами и съответно джентълмени и се осъществява запознанство с твх, ако не по разниобществени места?



Тема Re: Добре де..нови [re: Babydoll] Отговор на мнението
Автор Haчko (Mr. sir)
Публикувано08.02.05 21:17



Не усмивките в бара издават дамата А флиртовете, доколкото ми е известно, не противоречат на бон тона, ако не са брутални изцепки от рода на "Сра, а?"

Изтънчените, деликатни и изящни хора са си такива по рождение. Онези, които преиграват... ами, личи им, съжалявам



Щом сме двама, страшно няма.

Тема Re: Добре де..нови [re: Babydoll] Отговор на мнението
АвторLora (Нерегистриран)
Публикувано09.02.05 09:25



Най-накрая съпричасност:)
Да ти кажа не исках с тая тема да нападам мъжете (може би така е излязло обаче) просто исках да разбера малко повече за тяхното поведение:)
Аз също мисля че за да излезе нещо между мен и някой мъж трябва той да ме свали аз мога единствено да дам подходящите сигнали.
Не е толкова трудно жена да иде и да свали някой мъж успеха е почти 100% гарантиран обаче той дали ще я уважава за това?
а дали ще уважава себе си?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.