Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:39 26.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Тва нормално ли е?нови Отговор на мнението
Авторпитaнka (Нерегистриран)
Публикувано20.01.05 17:35



Мъж около 40. Изключително нежен, прави всичко с ръце, език, тяло и го прави безкрайно дълго; възбуден е през цялото време, но не се стреми към сношение. При сношение свършва с влизането. При поставянето на презерватив-също. Понякога избягва сношението и ми обяснява, че за него не е важно да свърши.
На тантрист ли попаднах? Или аз го стресирам по някакъв начин?



Тема Re: Тва нормално ли е?нови [re: питaнka] Отговор на мнението
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано20.01.05 17:39



Има такива мъже. И аз съм попадала. Имаше великолепен член, но свършваше още при опита да влезе. Преждевременна еякулация. Чудесно е, обаче, че мисли за теб и твоето удоволствие. Виж, това не е често срещано



Тема Re: Тва нормално ли е?нови [re: жeнa] Отговор на мнението
Авторпитaнka (Нерегистриран)
Публикувано20.01.05 17:53



това което ме изумява е самоконтролът му във всички други, известни на мен сфери от живота му



Тема Re: Тва нормално ли е?нови [re: питaнka] Отговор на мнението
Автор Kontra ()
Публикувано20.01.05 17:55



тантрист, лол !
по-скоро ебахти и скорострелката



Тема Re: Тва нормално ли е?нови [re: Kontra] Отговор на мнението
Авторпитaнka (Нерегистриран)
Публикувано20.01.05 18:03



една приятелка го определи като "осеменител" впредвид скоростта))))
а иначе е адски готин тип



Тема Re: Тва нормално ли е?нови [re: питaнka] Отговор на мнението
Автор Kontra ()
Публикувано20.01.05 18:22



:)

тва мноо кофти
а я раздуй малко по-подробно, че ми стана любопитно - той как така го тръска баш с влизането ? хоп и пльок ? няма ли поне няколко пъти навътре-навънка, навътре-навънка и тогава ?
интересно ми е, щото доколкото съм чел и мислех, че съм го зацепил субектите с преждевременно такова просто свършват бая по-бързо
в смисъл ако любовната изгора е ебахти и пичката, и човек й разцепва аналчето възможно най-некултурно, докато й блъска тиквата в таблата на леглото сигурно всеки мое да го тръсне зверски бързо, ма тва дет викаш " с влизането " звучи кат нещо, дет да искаш не моеш го направиш
и тва дет викаш, че пичът се обяснявал как за него не било важно и т.н. ... нещо мноо ... нагласено
предполагам, че ако верно е толко зле му е голям спек на душата заради тая работа
в смисъл ... то пръстите и езика са си език и пръсти и мноо хубу, ма ... ебнята си е ебня

Редактирано от Kontra на 20.01.05 18:23.



Тема Абе ти базик си правиш с мене)))нови [re: Kontra] Отговор на мнението
Авторпитaнka (Нерегистриран)
Публикувано20.01.05 18:55



то не е за говорене, човече...
първият път, когато бяхме заедно, аз даже не разбрах какво стана
той просто влезе и спря да се движи; аз си помислих че му трябват няколко минути да си върне контрола. Но въпросът му "хареса ли ти?" ме потресе. Исках да питам "кое", но уж съм средно добре възпитана, пък и реших че е превъзбуден от многомесечното ни флиртуване.
После, след месеци се наложи ползването на презерватив. Като започнах да го слагам, само там на няколкото начални сантиметра, той свърши, и каза "Не знаех, че е толкова стегнат". Избухнах в смях и му казах, че е адски сладък. Беше благодарен, че съм приела нещата откъм смешната им страна.
Не бих се определила като незадоволена, той е просто невероятен, но усещам, че не бих могла да говоря за това с него.
Проблемът е, че започвам да откачам и да мисля, че наличието на 3-5 постъпателни движения е нормално. И се питам дали някога ще мога да правя нещо като т.нар. нормален секс

Ами тва е



Тема Не е нормалнонови [re: питaнka] Отговор на мнението
Автор bira_more (бира)
Публикувано20.01.05 19:57



щот аз ако съм пил достатъчно, след като влезна жената има шанс да свърши поне 12 пъти.
Ей и такъв случай имах.
Ма мацката беше дърта.
И се чукаше кат за последно.
А аз мотан та знае ли се.
И нямам свършване.
На другия ден имах мускулна треска.

Мамка му - там е истината - по дърти мацки дет се чукат кат за последно.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Абе ти базик си правиш с мене)))нови [re: питaнka] Отговор на мнението
Автор Kontra ()
Публикувано20.01.05 20:00



баси майката !
аз за такива изпълнения съм чел, че ги правят пишлямета на по 15-16 год, на които след десетина години ръчен труд им идва ... акъла в главата
ма тоя човек за да е тъй на тия години сигурно отдавна е опитал де кво мое без да се прочуе
ако все пак ви се отвори приказка за тая работа - кажи му да пробва просто да го вади - ръга ... колко мое и като усети, че ше тръска или спира да набива или па направо да го извади, да ти тегли още един език, докато се поосвести и после пак
със смешната страна пичът не само ше ти е благодарен, ми като нищо и да те залюби - тва е правилното отношение
ако продължава да не се прочува да не ти пука - и без тва с език и пръстче се заформят драми, дет ничий кур не мое ги направи, а па тоя пич явно е имал време да надобрява



Тема А да ти дам акълнови [re: питaнka] Отговор на мнението
Автор bira_more (бира)
Публикувано20.01.05 20:06



Направи му минет - ще свърши по бързо от колкото можеш да го поемеш.
След това, пак го подкарай - да се възбуди.
Е ако успее - 3 4 пъти да свърши за секунди - кофти.
Ама все ми е на акъла, че първия път ще е като светкавица, след това ти малко ще поработиш за общото благо - а след това кеф за вас двамата :)

Bеer? Mоre?





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.