Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:26 19.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Нали уж половете бяхме равни?нови Отговор на мнението
АвторЯднa (Нерегистриран)
Публикувано12.01.05 16:32



Я татковците да се включат!
Колко време на седмица отделяте за децата си, та мама да си почине????
Не говоря-дали носите пари, колко, дали пазарувате или завинтвате крушката?
Колко от вас си гледат детето примерно едно денонощие без да се изнервят или без да им се налага по житейска ситуация?
Аз познавам САМО ЕДИН татко, който навремето работеше на две места и се отказа от едното, за да може 3 дни в седмицата жена му да ходи на работа и да изкарва пари, и да се чувства човек!Ама това не е моят МЪЖза съжаление!



Тема Re: Нали уж половете бяхме равни?нови [re: Яднa] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (по-нов и по-лош)
Публикувано12.01.05 16:59



В отговор на:

Аз познавам САМО ЕДИН татко, който навремето работеше на две места и се отказа от едното, за да може 3 дни в седмицата жена му да ходи на работа и да изкарва пари, и да се чувства човек!




тц.... идеята е друга, той дава възможност и тя да се гърби изхранвайки семейство. Голям тарикат е (жена да се чувства човек) :)



Тема Re: Нали уж половете бяхме равни?нови [re: Bълk] Отговор на мнението
Авторлюбoпитнa (Нерегистриран)
Публикувано12.01.05 19:23



Подкрепям те!Ако можех да не ходя на работа,а да ме издържа съпруга ми щях да се чувствам повече от човек-щях да се чувствам ЖЕНА!



Тема До човека си е, маце, не до пола.нови [re: Яднa] Отговор на мнението
Автор Haчko (Mr. sir)
Публикувано12.01.05 20:31



И когато си дадеш сметка за това, ще направиш огромна крачка напред.

...Аз пък се питам, дали ако таткото иде на по-нископлатена работа с по-малко стрес и повечко свободно време, за да може да си гледа децата, мамата няма да почне да му пили, че носи малко пари вкъщи и не е мъж, а п**ка? Разбира се, далеч съм от мисълта да обобщавам, бих задал този въпрос за конкретни татко и мама.





Тема Re: До човека си е, маце, не до пола.нови [re: Haчko] Отговор на мнението
Авторпeпeляшka (Нерегистриран)
Публикувано12.01.05 20:55



затова таткото трябва да работи за семейството , а мама да си гледа децата и къщата . мама ходи ли и на работа - носи две дини под мишницата и нещата започват да куцат с отглеждането на децата - децата се самоотглеждат сами и честичко резултатите от това са плачевни.

мненията на доста мъже че им трябвала равностойна партньорка със собствен живот стават неуместни като се появят децата - тогава и двамата родители нямат така наречения собствен живот, защото голяма чат от живота им е зает с отглеждане и възпитанието на децата, което не е проста работа. дейностите трябва да се разпределят - единия работи за да може да се издържа семейството, а другия гледа дечицата , поне докато не израстат до възраст да могат да се грижат сами за себе си . след това жена ако не е се е омъжила за съпруга си с цел да му виси на врата цял живот или не желае да прихваща депресии една след друга започва да работи .

точно до човека е - как си представя ангажиментите на родителите - мъж и жена в семейството и кой е най-добрия вариант за цялото семейство.



Тема Re: До човека си е, маце, не до пола.нови [re: пeпeляшka] Отговор на мнението
Автор Haчko (Mr. sir)
Публикувано12.01.05 21:43



затова таткото трябва да работи за семейството , а мама да си гледа децата и къщата .

Именно! Иска ми се повече момичета да мислеха като теб...

А децата... е, животът е техен в крайна сметка





Тема Re: До човека си е, маце, не до пола.нови [re: Haчko] Отговор на мнението
Авторпeпeляшka (Нерегистриран)
Публикувано12.01.05 22:09



благодаря за комплимента . не съм момиче - имам деца и съпруг и естествено имаме разпределение на дейностите- от мен гледането на децата и къщата от таткото - издръжката . не се оплаквам че съм зависима финансово от таткото - нормално е - и той не злоупотребва с това .

животът е на всеки , но докато човек стане в състояние да живее собствения си живот и да взема решение сам за себе си са нужни родителите - да ти покажат началото на пътя.



Тема Re: До човека си е, маце, не до пола.нови [re: пeпeляшka] Отговор на мнението
Автор Haчko (Mr. sir)
Публикувано12.01.05 22:28



не се оплаквам че съм зависима финансово от таткото - нормално е - и той не злоупотребва с това . Ах, че сте готиниииии!!!!





Тема Хм..., ами ако маманови [re: пeпeляшka] Отговор на мнението
Авторxм... (Нерегистриран)
Публикувано12.01.05 22:37



не е тип "квачка" и за нея е непоносимо да се лиши 3-4 години от социален живот? Ако депресията от стоенето вкъщи я хване не, когато децата са пораснали, а много, много преди това? Ако не смята живота си за пълноценен единствено с гледането на детски книжки, въртенето около печката и пералнята и ученето на детски песнички? Или ти се струва невъзможно?
Хората са различни и на някои, въпреки огромното им желание за деца, това тежи като воденичен камък.



Тема Re: Нали уж половете бяхме равни?нови [re: любoпитнa] Отговор на мнението
Автор Blake (извънземен)
Публикувано13.01.05 09:21



абе кво да ти кажа - да не ходиш на работа - добре, ама и да гледаш деца през това време... кво да ти кажа...

само ако знаеш на жена ми как й се приходи на работа (имаме син на 1.5 години) - накрая беше навита и без пари да работи, само и само да не стои в къщи... е, намери си нормална работа де (въпреки че и само с моите доходи се оправяме)...

Just a genius




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.