Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:37 03.07.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Да изчезнеш ...нови Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (по-нов и по-лош)
Публикувано13.01.05 13:54



... от полезрението на човека.

Не знам, не разбирам, не мога да си го представя как е възможно една жена да изчезнеш от полезрението на мъжа без да дава каквито и да е обяснения за причините. Имам предвид изчезване си е баш изчезване, след това се чудиш, дали е истина или ти сънувал присътствието й. Понякога по същия начин внезапно се появява без да каже дума и след това пак изчезва може би за да се появи някой ден пак или да изчезне завинаги.

Не знам, не разбирам, но започвам да мисля, че това са нормални неща и общоприета практика в отношенията между хора, да кажеш на друг, че го обичаш и след това да изчезнеш.



Тема Re: Да изчезнеш ...нови [re: Bълk] Отговор на мнението
Автор нera (непознат )
Публикувано13.01.05 14:10



Не е нормално според мен.
И поне моя опит сочи, че при такава ситуация
а) жената не те обича, не може или не иска по някакви причини да ти даде това, което ти очакваш, а просто си и симпатичен. Или пък те намира за свестен. И си те държи в резерв.
б) има друга връзка, която в момента приключва или се чуди дали да приключи
Естествено, не са това единствените варианти, но най-честите.
Съжалявам да го напиша горното, но когато обичаш някого си с него и това е.



Тема Re: Да изчезнеш ...нови [re: нera] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (по-нов и по-лош)
Публикувано13.01.05 14:15



хубаво ... ама да беше само една такава бих казал, че съм попаднал на грешен човек, .... нещата са хронични и за това започвам да си мисля, че това е нормално и може би аз съм старомоден



Тема Re: Да изчезнеш ...нови [re: Bълk] Отговор на мнението
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано13.01.05 14:24



"В една дъждовна нощ,
в една безлунна нощ,
прозорците шептят
задагъчни слова
и мокри сенки спят.

Тогава идваш ти,
бездомна идваш ти,
облечена в тъга,
не зная откъде,
не зная докога..."

Не е нормално. За нормалните неща рядко се пише поезия.

Нещо й тежи, нещо, което иска да реши сама. Ако си с нея ще разбереш и ще почакаш. А ако гордостта ти е по-важна......



Тема Re: Да изчезнеш ...нови [re: жeнa] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (по-нов и по-лош)
Публикувано13.01.05 14:27



но не се знае колко ще чакаш и дали след едно изчезване ще се появи отново или не.

до отбележа, не става дума само за една! Имам чувство, че явлението е масово и е общоприета практика!.



Тема Re: Да изчезнеш ...нови [re: Bълk] Отговор на мнението
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано13.01.05 14:31



Не познавам много такива. Да не би и в теб да има някаква причина?



Тема Re: Да изчезнеш ...нови [re: жeнa] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (по-нов и по-лош)
Публикувано13.01.05 14:34



е, аз да знам причината на подобно "заболяване" бих се погрижил да я отстраня, ама а де ....



Тема Re: Да изчезнеш ...нови [re: Bълk] Отговор на мнението
Автор нera (непознат )
Публикувано13.01.05 14:36



Какво значи хронични?
Аз съм имала 2 продължителни връзки през живота си - едната 1.5 г, но знаех, че няма да завърши с брак. Другата вече 4 година върви, от 3 год е брачна. За нея знаех от самото начало, че ще завърши така. М-у двете имаше 3 годишен интермал. През това време смятах, че на мен нещо ми има и отблъсквам мъжете. Идентична на твоята ситуация. В един момент, се успокоих, някак си се отдадох на себе си и хармонията в мен започна да струи. Престанах да гледам на всеки потенциал с въпроса ще се получи ли нещо. А по-скоро общувах без мисли за връзка. Един ден, отворих вратата, а там, заедно с други хора, стоеше съпруга ми. От тогава до ден днешен с него сме били разделени за не повече от 10 дни за цялото ни познанство.
Давам ти личен пример, защото това е най-добрия начин да се илюстрира.
Няма рецепта. Единственото, което бих могла да ти кажа е, че трябма просто да мине време, да бъдеш сам и да се научиш да харесваш това. И ненадейно ще срещнеш една голяма любов, която ще остане.



Тема Re: Да изчезнеш ...нови [re: Bълk] Отговор на мнението
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано13.01.05 14:36



Да не би с нещо да ги оскърбяваш толкова силно, че да имат желание да избягат, а после да се връщат от прословутата женска мекушавост? То верно, че мъжете понякога изобщо не разбират колко са жестоки в даден момент, ама ти пък се замисли, може да изскочи нещо



Тема Re: Да изчезнеш ...нови [re: Bълk] Отговор на мнението
Автор!!! (Нерегистриран)
Публикувано13.01.05 14:38



Необичайно е, но само на пръв поглед. Случайно попадаш на обекти, които може би не умеят да се самооценят и им е по-лесно да си тръгнат със съпътстващото ги саморазочарование. Тук има и зависи, как сте се срещнали, какво ви е събрало, липсата на кофеин също е от значение.
Мисля, че истинската среща ти предстои и тогава няма отърване.
Успех!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.