Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:08 02.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Тозинови [re: zaphod] Отговор на мнението
Автор ezeroto (същото)
Публикувано20.01.05 10:01



експеримент не би свършил работа, защото чувствителността към болка на всеки човек е индивидуална /независимо дали е мъж или жена/ и не се определя от пола, а е по-скоро наследствена.

Обикни тишината.


Тема Re: по- какво?нови [re: zaphod] Отговор на мнението
Автор Pisunqk ()
Публикувано20.01.05 11:25



колкото и да не ми се иска да го кажа много от анатомията и физиологията на човека ни е разкрита през втората световна в едни лагери за които не искам да говоря и където с хора са се правели неща които матеметическия ти мозък даже не може да си представи ... има една основна причина за това което казах за болката и тя е раждането (на мен все още ми предстои), но можеш да питаш мама как е било ... такова нещо е смърт за организма!! и въпреки всичко жената оцелява и не само че оцелява ами и ражда и втори и трети път...
с това не твърдя, че имаш вина, че си мъж и не ти се е паднало на теб да раждаш разбира се !!!!
не си ме разбрал правилно ако си мислиш, че заемам страна в спиора
не съм чела темата ама ми е пределено ясно какво е написано: има такива мами/жени и онакива ама и татковци/мъже има и такива и онакива и грижовни и тъпи нехранимайковци -> тва и сам го знаеш...народ всякакъв
аз просто те запознах с някои неща които вярвах че ще са ти интересни
ако се развие житейска ситуация обаче (в реалния живот) и пострадам от нечии предрасъдаци заради това че съм жена или бъда неоценена .......е тогава вече ще е лошо!!!
поздрави



Тема Re: Излишно е!нови [re: Koйчo oт Гypмaзoвo] Отговор на мнението
Автор Pisunqk ()
Публикувано20.01.05 11:29



мда само дето споровете от детската градина стават важни когато твоите деца започнат да я посещават
до сега само веднъж ми се е случвало да срещна човек за който полът е от значение...дано не ми се случи пак ..никога!! (беше мъж)



Тема Глупости на колелета!нови [re: Pisunqk] Отговор на мнението
Автор ezeroto (същото)
Публикувано20.01.05 12:02



Ето това: "...такова нещо е смърт за организма!!"т.е. раждането
Не е никаква смърт, просто тялото, организма се променя...чувстваш се различно, каква смърт, защо мислиш така???


Обикни тишината

Тема И за мене...нови [re: Pisunqk] Отговор на мнението
АвторKoйчo oт Гypмaзoвo (Нерегистриран)
Публикувано20.01.05 13:51



... полът е от изключително важно значение, особено при секс...
С мъже не го правя!!!!



Тема Re: Глупости на колелета!нови [re: ezeroto] Отговор на мнението
Автор Pisunqk ()
Публикувано20.01.05 14:25



ок...да го наречем изцеждане ?? става ли
случват се безброй събития (които могат да се нарекът "промяна")...
питай някой доктор ще ти каже че доста си се усмъртява жената (тялото й) по време на раждането ...
ко да напрайм?? така го е измислила природата..значи така трябва да бъде




Тема Re: Глупости на колелета!нови [re: Pisunqk] Отговор на мнението
Авторzaphod (Нерегистриран)
Публикувано20.01.05 20:57



е, а аз бих могъл да посоча войнствената мъжка природа като довод че нас би ни боляло по-малко. а за раждането майка ми разправяше че била наплашена от такива приказки, но когато свършило била учудена "това ли било то?!".
в концлагерите са се правили какви ли не експерименти, но не вярвам да се е запазила документация. тоест това са по-скоро легенди което се разправя.



Тема Re: Глупости на колелета!нови [re: Pisunqk] Отговор на мнението
Автор ezeroto (същото)
Публикувано21.01.05 13:50



Изцеждане - може. Макар, че аз от 48 бях станала 64 килаНали тялото ти храни още един организъм. Също като гостоприемник и паразит със СЪЩЕСТВЕНАТА разлика, че в теб има не тения или др.а развиващо се човешко същество, част от твоите и на мъжа гени и накрая ти носи несравнима радост, а не болест и т.н. Та във връзка с това, пак се сетих за книгата "Прекрасният нов свят" на Олдъс Хъксли, чела ли си я?

п.п. Забравих!А доктор Менгеле е абсолютно доказателство, че в злото има и добро...А когато става въпрос за наука, там нещата са съвсем оплетени и няма разграничаване...с атомната енергия е същото, а кой знае още колко има.


Обикни тишината

Редактирано от ezeroto на 21.01.05 13:55.



Тема Re: Глупости на колелета!нови [re: ezeroto] Отговор на мнението
Автор Pisunqk ()
Публикувано21.01.05 15:35



ми...стара заблуда е това ..макс 10 кг. се трябва да се качва при бременност ама ади тва ще го оставим за женски клуб
все пак се радвам че така лесно ражда народа и абсолютно без нищичко да усети.....



Тема Re: Глупости на колелета!нови [re: Pisunqk] Отговор на мнението
Автор ezeroto (лист на Мьобиус)
Публикувано21.01.05 15:55



Никой не е казал, че е без нищичко да усети, а то си е индивидуално пак...Аз издържам на голяма болка.


Обикни тишината


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.