Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:57 24.04.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Помощ братя, залюбих...нови Отговор на мнението
Автор xaджи Дoнчo (Табиетлия чиляк)
Публикувано28.12.04 17:28



една мома...
Баси, обикновено не ми дреме особено и нещата винаги са под контрол. Демек съм наясно доколко тя ме харесва, как да я накарам да ме харесва, кога е готова да я поканя вкъщи "на вечеря".

А сега нищо незнам... И ми е влязла под кожата много... И си викам - спокойно бре човек, не я познаваш, може и да не е такава, каквато си представяш, може и да не ти хареса, ама не помага. Губя си самообладанието и преди да й се обадя ми се разтуптява сърцето като на тинейджър на първа среща...

Даже нямам желание да излизам с други жени, зарязал съм си настоящите и потенциалните "контакти".

Ко да правя бре?
Сън нямам, хора,
болен съм, туго, легнал
од таj болест голема,
од таj пуста льубав неверна.

Баня, водка, гармонь и лосось



Тема Re: Помощ братя, залюбих...нови [re: xaджи Дoнчo] Отговор на мнението
АвторБaтko (Нерегистриран)
Публикувано28.12.04 17:40



Пич, самоконтрол му е майката..
Направи с нея един як секс, а след това му мисли за взаимоотношенията..
Щото надуши ли те че си влюбен, минаваш от самоконтрол към самообслужване..



Тема Re: Помощ братя, залюбих...нови [re: Бaтko] Отговор на мнението
Автор xaджи Дoнчo (Табиетлия чиляк)
Публикувано28.12.04 18:03



За[биб] лекциите за самоконтрола.
Не ти ли се е случвало да си просто влюбен?
За обслужването не ме мисли, имам кой да ми сервира, ама като не ги ща повече.

Ако направим един як секс сега - влиза в списъка на сексуалните другарки, дето след две седмици слизат от първото място и остават в резерв за черни дни.
Ама тоз път ми се ще някоя да успее да окупира първото място за малко повече време. И съм хвърлил око именно на таз подходяща кандидатура.

Баня, водка, гармонь и лосось

Редактирано от xaджи Дoнчo на 28.12.04 18:06.



Тема Re: Помощ братя, залюбих...нови [re: xaджи Дoнчo] Отговор на мнението
АвторДapa (Нерегистриран)
Публикувано28.12.04 18:50



Я, колко хубаво влюбен мъж!
Ама ей така от любопитство, защо, ако спиш с Нея, тя вече няма да е Тя, а ще е секс-другарка за черни дни?Сериозно те питам?Мъча се да хвана мъжката логика.
А и защо за малко повече време, намери си някой да те окупира за цялото време!Желая ти го от сърце!
Всъщност ти на колко си годинки?
И я, кажи как се чувстваш като влюбен мъж, ама честно!



Тема Re: Помощ братя, залюбих...нови [re: xaджи Дoнчo] Отговор на мнението
АвторБaтko (Нерегистриран)
Публикувано28.12.04 19:02



Това е пътят..

Значи още една кратка лекция

Ако не си спал с нея все още, тя ще търси повод да те отреже.. а влюбването е НАЙ-ОГРОМНИЯТ повод за отрязване..

Ако обаче, тя е спала вече с тебе, тя ще търси оправдание защо е спала с тебе и влюбването в тоя случай Е НАЙ-ДОБРИЯТ ПОВОД да прекарате няколко незабравими дни, години, десетилетия заедно..

Бъди мъж, искай секс, любовта сама идва след това



Тема Re: Помощ братя, залюбих...нови [re: Дapa] Отговор на мнението
АвторБaтko (Нерегистриран)
Публикувано28.12.04 19:07



Това не е стандартната мъжка логика.. Няма нормален мъж, който да не иска да прави секс с обекта на любовта си веднага на момента..

Причината за въздържанието, обикновено е в някакво съображение че "ще развали магията" и е свързано с идеализирането на обекта на чувствата или нещо подобно..

Сексът е естествено състояние на човека, най-естественото всъщност. Той не разваля, той оправя..

Казах



Тема Re: Помощ братя, залюбих...нови [re: Дapa] Отговор на мнението
Автор xaджи Дoнчo (Табиетлия чиляк)
Публикувано28.12.04 19:12



Щото човек се влюбва в образа, който си създава, а не в човека срещу него.
И трябва време, за да може образа да се нагоди към реалния човек. Демек да има наистина някакво чувство към конкретния човек.

А ако го опознаеш веднага то разминаването е прекалено голямо, за да можеш да го преодолееш. А при секса хората много си личат какви са.

Така че, ако не си нагодя образа постепенно към това, което виждам, то остава само спомен за добре прекараното време и хубавия секс. Демек - в графата на старите дружки.

Всъщост пълни глупости говоря, да си призная честно, все още съм влюбен в едно старо гадже, с която правихме секс няколко часа след запознанството ни. Ама просто ситуацията беше някакси много мистично предразполагаща.

Млад съм още да ме окупират за цялото време. Пробваха се, ама аз се измъкнах, щото тясно за моята душа беше. На 24 съм.

Честно ли? Не е много приятно. Тъпо е да се притеснявам, когато се обаждам на някаква, дето я познавам съвсем бегло. И гледам по някакъв начин да минат по-бързо дните, до деня, когато ще я видя пак. И изключвам тотално, изобщо не мога да интерпретирам логично нейните действия и сигнали. Прекалено съм предубеден - в един момент ми се струва, че тя много си пада по мен, в друг - че хич изобщо изпускам нещата и нищо не става...

Абре оти се косим, като че ми мине, ама тъй, да се изприказвам на някой имам нужда.

Баня, водка, гармонь и лосось



Тема Re: Помощ братя, залюбих...нови [re: Бaтko] Отговор на мнението
Автор xaджи Дoнчo (Табиетлия чиляк)
Публикувано28.12.04 19:16



Абре разбирам те бре, човек.

Ама как да изляза от това състояние?

Ако се накарам насила да я разлюбя - трябва тотално да я деидеализирам (или както там се казва) и няма да горя от желание да съм с нея дълго време... Т.е. когато тя поиска да е с мен дълго време - аз ще я отрежа.

Параграф 22, да му се невиди.

Баня, водка, гармонь и лосось



Тема Re: Помощ братя, залюбих...нови [re: xaджи Дoнчo] Отговор на мнението
АвторБaтko (Нерегистриран)
Публикувано28.12.04 19:21



Не те разбирам, пич.
Ако си влюбен, значи искаш да си прекарвате времето заедно.
Ако искаш да си прекарваш времето заедно с нея и да я задържиш при тебе, трябва качествен секс поне два пъти седмично и никакво хленчене от твоя страна.
Ако има два начина да я "деидеализираш" със секс и без секс, защо не избереш по-приятния..
Ти май не се харесваш особено и не вярваш, че баш такъв късмет си случил, такава жена да те харесва и да спи с тебе.. Внимавай, това е опасно мислене, води към пропаст.
Ти заслужаваш да си нейния мъж (биологично, а не юридически, второто е по желание), ти си човекът, който я кара да се чувства добре, ти си човекът, който трябва да даде посока на тия отношения..
Прави каквото знаеш, повече не мога да ти помогна



Тема Re: Помощ братя, залюбих...нови [re: Бaтko] Отговор на мнението
Автор xaджи Дoнчo (Табиетлия чиляк)
Публикувано28.12.04 19:30



Първо - нямам никаква идея тя дали ме харесва и аз дали я харесвам, щото сме се срещали съвсем малко. Ама от първия момент като се видяхме, имаше някаква връзка между нас.

Създал съм си някакъв образ, дето много ми се ще тя да съвпадне с него, но ме е страх че няма да съвпадне. Нито знам дали е свободна. Нито познавам някой от приятелите й и обкръжението й.

Ти заслужаваш да си нейния мъж ... ти си човекът, който трябва да даде посока на тия отношения.
Това е много добро!!!

Баня, водка, гармонь и лосось




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.