Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:08 01.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема може ли добрият секс да ви накара да се влюбите? Отговор на мнението
Авторььь (Нерегистриран)
Публикувано30.12.04 19:41



съществува ли изобщо връзка между качеството на физическите взаимоотношения и емоциите в един мъж. защото все повече се убеждавам, че с мъжете колкото по-малко даваш в каквото и да е било отношение , легло вкл, толкова повече припкат подире ти, а би трябвало да е обратното. пречи ли ви нагонът да изпитате по-нежни чувства?



Тема Re: може ли добрият секс да ви накара да се влюбите?нови [re: ььь] Отговор на мнението
Автор alex4o (Hard Times)
Публикувано30.12.04 20:37



може ли добрият секс да ви накара да се влюбите?
По-скоро обратното, любов да доведе до по-добър секс.
Но при всеки е индивидуално...

...Car Crash...

Тема Re: може ли добрият секс да ви накара да се влюбите?нови [re: ььь] Отговор на мнението
Автор Mitre (шоп [О.З.])
Публикувано30.12.04 21:55



Може, добър секс прави чудеса, особено ако си в пубертетната възраст

Frankly, my dear, I don't give a damn!!!


Тема Re: тФа е...нови [re: ььь] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (по-нов и по-лош)
Публикувано30.12.04 22:09



В отговор на:

защото все повече се убеждавам, че с мъжете колкото по-малко даваш в каквото и да е било отношение , легло вкл, толкова повече припкат подире ти, а би трябвало да е обратното




типично женската мания да си създава проблеми и усложнява живота. А след това рев, сополи и хленчене "Ама той защо ми изневерил и ме изоставил, аз много го обичам а той е неблагодарно копеле".

Moscow, раз-два-три, Moscow, посмотри.

Тема Re: може ли добрият секс да ви накара да се влюбите?нови [re: ььь] Отговор на мнението
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано31.12.04 00:09



Че какво те учува То и при жените може. При нас с мъжа ми нещата започнаха като чисто чукане, уж без усложнения, а пък вече двайсет години сме заедно.



Тема Re: може ли добрият секс да ви накара да се влюбите?нови [re: ььь] Отговор на мнението
АвторБaтko (Нерегистриран)
Публикувано31.12.04 00:29



Определено това е случаят при мен.. Със сетни усилия се сдържам да не задълбочавам връзки без бъдеще, които се основават само на секса..

Ако се бях пуснал по течението, щях да припкам като влюбено теле



Тема Re: може ли добрият секс да ви накара да се влюбите?нови [re: ььь] Отговор на мнението
АвторAмнepиc (Нерегистриран)
Публикувано31.12.04 07:17



Естествено че пречи. Какво общо има нагона с нежните чувства?

Те просто могат да вървят заедно известно време/година-две-три/, през което нагона убива нежните чувства.
Не ги бъркай двете неща, те са различни. Нагона е животински инстинкт, а нежните чувства се култивират, те са израз на душата, а не на тялото. Винаги когато ти се струва, че търсиш любов и нежност, всъщност търсиш сексуално удовлетворение. Затова като го намериш, и виждаш, че това не било любовта.
Иначе трябваше любовта да расте непрекъснато, нали - в една дългогодишна сексуална връзка би трябвало с повечето секс да има и повече любов. Да, ама не.
Любовта е трудна работа, не е като секса



Тема Re: тФа е...нови [re: Bълk] Отговор на мнението
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано31.12.04 13:26



е, да аз не се притеснявам от изневери..нито изисквам вярност нито съм се вричала за такава.:) хората си изневеряват не от незадоволеност. его , тръпка, прищевка са много по солидни причини за изневяра. говорим си за любов:) би ли те накарала една великолепна свирка да хлътнеш, или ще си помислиш ей тая кви страхотни свирки прави. просто хората , с които не съм всеотдайна много се влюбват, а хората , с които съм, ми четат морал, вдигат скандали и ми превъзнасят девствените си 24 годишни познати. ха ми го обясни това



Тема Re: тФа е...нови [re: xxx] Отговор на мнението
АвторX (Нерегистриран)
Публикувано31.12.04 13:38



Дразнят те:)



Тема Re: може ли добрият секс да ви накара да се влюбите?нови [re: ььь] Отговор на мнението
Автор Пeтъp_ (познат ;-))
Публикувано01.01.05 11:48



не прекалявай с недаването защото всичко си има граници, при мен ако до три пъти все се дърпа я зарязвам завинаги, ако продължавам по-нататък бих станал смешен




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.