Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:10 30.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Чакай сеганови [re: xaджи Дoнчo] Отговор на мнението
Автор the_dude_78™ (Trash Talker)
Публикувано31.12.04 12:51



ее бали му мамата, сега аз целия сценарий ли да напиша? то пък бива новогодишни подаръци, ма чак толкова

The One You Love To Hate


Тема Re: щЕ Я бИЯ ВЕЧЕ!нови [re: Пипa] Отговор на мнението
Авторcool_alyn (Нерегистриран)
Публикувано31.12.04 15:37



Ми да си беше намерила мъж в който да си по-сигурна ебаси
Иначе я бий, верно..



Тема Re: щЕ Я бИЯ ВЕЧЕ!нови [re: Пипa] Отговор на мнението
Авторeднa (Нерегистриран)
Публикувано02.01.05 14:22



според мен просто трябва да му кажеш какво те дразни и че не ти е приятно това. като се осланяш на интуицията си как да у го кажеш, така че да те разбере правилно.

освен това изтъкни лошите й черти. всеки си ги има, виждат се, но според мен очевидните неща трябва да се изтъкват, защото иначе хората са склонни да ги приемат за нещо нормално и да не им обърнат внимание.

като покани мъжа ти някъде отиди и ти. след това пак му кажи какви са ти били впечатленията и че компанията й ти е неприятна. но така, че да те разбере. обърни му внимание и на нещата, които знаеш, че и той не харесва. след това вече ще можеш да се заяждаш с нея като я срещнете двамата. например тя като каже, че му е хубава прическата, ти можеш да се заядеш за нейната. открито. или като каже че го заглеждали жените, според случая "да, и бабите (или леличките) също!" или "да, при това от всякакви възрастови групи...". изобщо разни неща в този стил. мъжете са малко нечувствителни към такива неща, та отначало няма да му направи впечатление, а после можеш и да му кажеш.
най-добре е да не криеш нищо от него.

другото нещо е гадни номера, от които лелката да се изнерви. като се изнерви няма да е толкова привлекателна за мъжете, щото ще си има проблеми и ще стане досадна. за тях може и да не "просвещаваш" твоя човек, освен ако не си сигурна, че ще е на твоя страна.

а ако стане по-сериозно тук вече някой ти каза, че ще помага за боя, та ако ти трябва помощ все ще се съберем няколко ентусиасти



Тема Re: щЕ Я бИЯ ВЕЧЕ!нови [re: Пипa] Отговор на мнението
АвторCkитниk (Нерегистриран)
Публикувано12.01.05 16:34



Взимаш една кофа. Отиваш при един селски нужник и я пълниш до около половината с лайна. Добавяш вода и разбъркваш хубаво за да се получи добра, хомогенна субстанция. След това звъниш на вратата на въпросната жена и когато отвори вратата и лисваш кофата, като целиш гърдите. Така тя ще бъде олята от горе до долу. И и казваш с две думи защо го правиш.
Две забележки.
Първо - добре е да се увериш, че е сама когато ще правиш това и че никой няма да дойде при нея точно в момента на екшъна.
Второ - ако тя все пак посмее да се оплаче на мъжа ти трябва да отричаш съвсем невинно все едно че го чуваш от него. Никой няма да повярва, че жена е способна да направи това. Особено ако си сладка и мила с мъжа си.



Тема Re: щЕ Я бИЯ ВЕЧЕ!нови [re: Пипa] Отговор на мнението
Автори aз ce чyдиx дaли дa я бия (Нерегистриран)
Публикувано13.01.05 17:58



Само мен ме нямаше в този клуб , ама и аз да кажа...
Тази работа дето те съветват за майтапите най-помага- аз лично съм пробвала.Даже накарай и приятелките ти да го бъзикат,че го свалят пенсионерки!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.