Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:50 28.09.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Липсва ми болезнено многонови Отговор на мнението
АвторPoби (Нерегистриран)
Публикувано26.11.04 14:24



Липсва ми болезнено много - тя, разделихме се по нейно желание и тя бе напълно в правото си. Не можах да и дам това което трябваше. Сега вече съм склонен на всичко, но се съмнявам че тя ще повярва отново в мен, а беше най-истинското нещо в живота ми, с най-красивите сини очи и най-слънчевата усмивка, с най-ангелските руси коси. Как искам да върна времето назад, а не мога. Боли!



Тема Re: Липсва ми болезнено многонови [re: Poби] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (по-нов и по-лош)
Публикувано26.11.04 15:03



Амин!



Тема Re: Липсва ми болезнено многонови [re: Poби] Отговор на мнението
Автор besen_hamster (ташунко)
Публикувано26.11.04 15:30



с най-красивите сини очи и най-слънчевата усмивка, с най-ангелските руси коси.


Сигурно е спасителка на плажа


Такава жина и на мен ще ми липсва







Тема Тинови [re: Bълk] Отговор на мнението
Автор ezeroto (тихо и дълбоко)
Публикувано26.11.04 15:37



в неангажирано време да не заработваш и като поп на свободна практика?



Тема Re: Ъхънови [re: ezeroto] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (по-нов и по-лош)
Публикувано26.11.04 15:44



проповядвам битов алкохолизъм



Тема Re: Липсва ми болезнено многонови [re: Poби] Отговор на мнението
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано26.11.04 16:03



Ако те е обичала истински ще ти повярва, но ако не......................?Ще преглътнеш горчивото хапче от твоето недомислие.И на мен не ми дадоха това, което аз се надявах, че ще получа и реших да сложа край на всичко,но........................се оказа,че след дълга раздяла,която беше моята душевна смърт, пак се получи това, което никой никога не може да очаква,магия ли е, някакви сили извън нас ли се намесиха, но ние пак сме заедно и честно казано от това по-голямо щастие за мен няма.
Усмихни се и мисли позитивно!Не забравяй, че каквото мислиш, това ще ти се случи.......бъди силен и мнооооооооого успехи!



Тема Тъй, тъй,нови [re: Bълk] Отговор на мнението
Автор ezeroto (тихо и дълбоко)
Публикувано26.11.04 16:45



то нали религията била опиум за народа, кво пречи да е и алкохолни градуси.
Ти остави, ами аз взех напоследък да прекалявам с нета и кафета...да видим до къде ще я докарам, че се и упоявам тука с един сироп за кашлица...

"...вечнось и тоска игрушки нам..."



Тема Re: Аха ...нови [re: жeнa] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (по-нов и по-лош)
Публикувано26.11.04 16:54



... пак ще се съберат .. след това тя пак ще му тегли една ... и той така ще се тормози докато не проумее, че жените са много на този свят и всяка една може да си тръгне когато ще й хрумне и за това той трябва да има най-малкото 1 в резерва.



Тема Re: Тъй, тъй,нови [re: ezeroto] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (по-нов и по-лош)
Публикувано26.11.04 17:00



ми няма смисъл да разправям на човека това, че има и други жени на този свят и тази ще трябва да я забрави. Тя е само минало и нищо повече от това. Ще си намери друга, ако и с нея ще се разделят, ще си намери трета. И така ще е докато не проумее, че няма смисъл от чувствата и че трябва да се радва на това което има днес, защото утре може и да не го има а ще е много по-различно, може да е по-добро.



Тема Re: Тъй, тъй,нови [re: Bълk] Отговор на мнението
Автор ezeroto (тихо и дълбоко)
Публикувано26.11.04 17:37



"...няма смисъл от чувствата..."

то нали затова са чувства, защото в тях няма смисъл- това значи ли, че можеш да се отучиш да чувстваш?

"...вечносТь и тоска игрушки нам..."



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.