Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:30 30.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Тоя път наистина ме удариха мнохо лошонови Отговор на мнението
АвторMнoro ядocaн (Нерегистриран)
Публикувано21.11.04 23:48



То, това е малко ... като споделяне. Трябва да го кажа на някого все пак. Пък и кажете какво мислите.

Преди няколко дена тръгнах с една мацка(18 години). Всичко точно: точен съм на срещите, цветя нося, комплименти ръся(не звучат много естествено, но ...). Бе старая се да бъда пич. Плюс това не съм и да кажеш някакъв скучен(приемете го на доверие).

Но какво става обаче. Мацката ми заявява, че си има приятел. При което на мен ми става просто лопшо. Казва ми, че всичко и харесва и т.н., но ще продължи 20 дена(тогава нейния човек се връща). Това вече след като сме излизали и т.н. Е кажете ми сега, редно ли е ... А аз като и казах, че няма да стане тя чак и се разрева. Аз понеже съм пич се старя да бъда културен, оспокоих я дори.



Та, чудя се при цялата тази безкруполност, аругантност и егоизъм от страна на по - новите поколения жени струва ли си човек да се замисля за някоя жена дали я наранява или не. Въобще трябва ли като излизаш с някой да мислиш, че отсреща срещу тебе стои човек? Защото те не го правят.


Бих се радвал да не отговарят всякакъв род квачки и т.н. В момента наистина мразя всички жени и ги възприемам като доволно подли и лицемерни същества за да приемам мнениея от тях.



Тема Re: Тоя път наистина ме удариха мнохо лошонови [re: Mнoro ядocaн] Отговор на мнението
АвторMнoro ядocaн (Нерегистриран)
Публикувано22.11.04 00:05



Ако ви прозвоча малко грубо, съжалявам, но този път действително ми разбиха емоциите. Наистина доста нося, но някои неща болят много.


Та кажете според вас, много ли е да очакваш от жената(или момичето) с което излизаш следното:

1. Да е по - ниска от тебе. При положение, че си висок 180 см
2. Да има по - големи гърди от тебе. При положение, че не си пълен
3. Да има по - малък от твоя задник. При положение, че се стараеш много за формата си: тичаш сутрин, внимаваш как се храниш и т.н.
4. Да очакваш да не е дропла и да не мерише. При положение, че се стареш доста за външния си вид, както и поддържаш личната си хигена на ниво
5. Да очакваш осен с тебе да не излиза с цял футболен отбор. При положение, че ти си напълно коректен в това отношение.

Особено за последното, в една нормална връзка би трябвало да са двама човека. Нали?

Като капак на всичкото отгоре мацката ми заяви, че: нормалните връзки са отекчителни освен за нея и по принцип за жените.

Кажете ми, много ли искам? Нормално момиче за нормална връзка. Толкова ли е много? Толкова ли са овредени и комплексирани жените, че не могат да приемат подобен вариант. Не мога да си го обесня. Опитвам се да отрия грешка в подхода си, но не виждам нито прояви на неовъжение, нито на несериозност, нито съм отегчителен или скучен.



Тема Re: Тоя път наистина ме удариха мнохо лошонови [re: Mнoro ядocaн] Отговор на мнението
АвторMнoro ядocaн (Нерегистриран)
Публикувано22.11.04 00:21



Това коте се чудя е сега на къде?

Да пордължавам ли по същия начин да се държа ОК с мацките или да почна да се държа, като лайно?

В крайна сметка умразата поражда само умраза, но когато човека срещу тебе безкруполно преследва своите цели без дори и грам да мисли за това, че ти също имаш емоции. Все пак според вас редно ли е някой да плаща с чуствата си заради глезотиите и прищевките на друг.

И не дейте да оставате с впечатлени, че аз описвам поведението само на едно момиче. Всяко едно момиче под 25 години е точно с тази психология.



Тема Re: Тоя път наистина ме удариха мнохо лошонови [re: Mнoro ядocaн] Отговор на мнението
Автор *pearl (sea)
Публикувано22.11.04 00:29



знаеш ли още колко такива шамари ще изядеш, докато не се научиш да гледаш на жените външните данни само... зависи какво искаш от жената де..ако е само секс - гледай я външно, но ако не ти се ще само секс.... външното е за благозвучие на вътрешното- онова което се усеща и създава магията и без него не може.....

не знам защо очакваш 18 годишна да не излиза с целия футболен отбор...сега като са казали че ще сексуват...не мислят за нищо друго.... чакай я да поотрасне още 10 -на и повече години ..... външния вид моето момче е до време.... след години една секси сега мадама може да се превърне в 100 кг.лелка - няма гаранция че ще остане секси .....

по принцип на жените не са им отегчителни нормалните връзки ..напротив в едни момент ни писва да слушаме колко много сме губили като не щем само секс , как живота бил кратък и трябвало да се живее the full , колко още пък много сме губили като не щем да се моткаме в дискотеките и ни се привиждат памперси и детски играчки / ужаса на доста мъже особено в България струващ много пари / ...

всичко с времето си...

ами да ти кажа много искаш..прекалено много от 18 годишна за която светът започва и свършва с Биг Брадър и Фешън телевизия , и най-важното в живота й е колко ще струва удължаването на косата й защото мъжете с мангизи и готини коли харесвали нам какви си жени.... то жена е силно казано на 18 да е, но минава...


Вчера е история, утре е мистерия, днес е подарък .


Тема Re: Тоя път наистина ме удариха мнохо лошонови [re: Mнoro ядocaн] Отговор на мнението
Автор *pearl (sea)
Публикувано22.11.04 00:34



знаем я каква е психолигията на 25 - годишните... затова кака ти казвам са изчакаш да пораснат до към 30 и тогава търси морал,ценности и принципи.... времето е такова- объркано, безморално, безпринципно и безпереспективно...какви искаш да са жените и мъжете израстнали и възпитавани в него.... едно време по диалектически материализъм учехме че битието определяло съзнанието.... то може и обратното , но живота показва че този принцип си действа с пълна сила....

не се ядосвай ..неврите нито се лекуват, нито се възстановяват.... млад си още да се нервиш.... по-спокойно... с нерви не става....


Вчера е история, утре е мистерия, днес е подарък .


Тема Re: Тоя път наистина ме удариха мнохо лошо [re: *pearl] Отговор на мнението
АвторBeчe нaиcтинa мнoro ядocaн (Нерегистриран)
Публикувано22.11.04 00:44



По мнението ти съдя, че наистина не си прочела моето съобщение. Като за начало мисля, че си от женски пол.

За това, че външният вид при жените е до време съм съгласен, но друг е момента, че тогава за тия мацки след 10 години няма да има никакви компромиси(жалко ще бъде единствено за мацките които не са имали добра външност и като млади).

Естествено, че не гледам само външния вид. Мисля, че споменавах неща за нормална връзка. Но аз не търся манекенка. Това са някакви бледи критери, като от рода на това да е под 80 килограма и под 190 см и т.н. и да не може да повдигне 75 килограма от лежанка.



Тема Re: Тоя път наистина ме удариха мнохо лошонови [re: *pearl] Отговор на мнението
АвторMнoro ядocaн (Нерегистриран)
Публикувано22.11.04 00:54



Днеска в школата, докато танцувах с едно момиче я напвравих просто на гъз. Накрая се извиняваше, че танцува така(а и правех някакви супер здухващи номера и тя ама грам не се осещаше, че е нарочно). Накрая по средата на тренировката и казах, че не ми се танцува повече.

На мен лично в момента ми е адски гадно заради това. Въобще не ми стана по - добре нито пък факта, че съм обил самочуствието на някой не ми възтановява загубените емоциите, но твойта логика наистина ме успокоява. В крайна сметка, ако аз бях от другата страна тая мацка нямаше да направи нищо по - различно. Дори щеше да бъде още по безкомпромисна.



Тема Re: Тоя път наистина ме удариха мнохо лошонови [re: Mнoro ядocaн] Отговор на мнението
Автор Haчko (горскипехотинец)
Публикувано22.11.04 08:51



Абе я я разкарай тая - 18-годишната! След като си има приятел, кво и се правиш на кавалер и се грижиш за комфорта и? Тя сама да се е погрижила за него! Остави я да си живее интересния живот с неотегчителни връзки, кво си седнал да я мислиш?

Обаче правиш голяма, огромна грешка, като си го изкарваш на други момичета. Те не са го заслужили.

Ти на колко години си?

П.С. Разсмя ме с това изискване за лежанката





Тема Re: Тоя път наистина ме удариха мнохо лошонови [re: Mнoro ядocaн] Отговор на мнението
АвторHяkoя cи Пeнa (Нерегистриран)
Публикувано22.11.04 09:29



Ами ако на теб не ти беше харесала след няколко срещи, как щеше да постъпиш?
Поне е било откровено момичето.
И нямаше ли нищо хубаво през тези срещи за да си струва
Ами това си е съвсем нормално и щом го приемаш толкова боленено по-добре известно време не предприемай такива авантюри
То дали има или няма приятел на 18 години май не е от особено значение



Тема Re: Тоя път наистина ме удариха мнохо лошонови [re: Hяkoя cи Пeнa] Отговор на мнението
Авторняkoя cи Гaнa (Нерегистриран)
Публикувано22.11.04 09:40



Ми поохарчил се е финансиално и емоционално /не ще да е било много само за 20дни/, та сега ще си го изкарва на цялото женско съсловие. Пада му се на такъв едно малко курве да му разкаже играта, педофил с педофил селски.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.