Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:27 18.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Имам следното питаненови Отговор на мнението
Автор *pearl (sea)
Публикувано05.11.04 23:34



Четох темата на Стефи за 28-годишните вЖенския клуб ... и коментарите към нея.




Затова ми се иска да попитам мъжете :


1. Ако не срещнете жена , с който да съжителствате / не говоря за брак непременно/ и да създадете поколение какво бихте направили . Бихте ли се решили да отгледаде дете сами и при какви обстоятелства .

2. До каква възраст ще чакате и търсите жена за съжителство и поколение преди да предприемете решение да отгледате дете сами . По какъв начин ще се сдобиете с дете - ще осиновите, ще платите на някоя жена да ви роди дете / не ме нападайте чела съм не една такива обяви/ или някакъв друг начин .


Същия въпрос съм задала и към жените...


Вчера е история, утре е мистерия, днес е подарък .


Тема Re: Имам следното питаненови [re: *pearl] Отговор на мнението
Автор Roxana (Pink Panther)
Публикувано06.11.04 00:26



Ammm..мойта реакция пак беше смехотворна, тоест леко издадох бузи и едни звуци...приличащи на кихавица...опит да сподавя кикотене и смях до сълзи!

Българският мъж....който символично се титулува мъж..така де, поне по полови признаци....замотава някоя наивница с нисък КИ и прави дете/деца, като на първото казва спука се презерватива (ех, те са виновни за всичко, да!), а за второто казва, ми аз мислех, че докато кърмиш, не може да забременееш!

Толкова за бг мъжете, рядко на някой от тях се налага да измисли трета лъжа.

Аз обаче се натъкнах на друго явление./...

Значи по известни причини, ама няма да казвам какви, че пак някой хора ще придобият оперен вид....няма да споменавам кои пауни мятат големи опашки....и защо....тта дочух грозна клюка, преди 3 години, че бг емигрантите се връщат тук...след като се пооженят по сметка някъде..така си печелели те парите...и после замотавали тук някое хубаво момиче....и така....ама по оная процедура за 10 дена отпуска поне 10 мацета...после ще изследваме ДНК.....и правят тука втори семейства, успоредно на официалното.

Грозната клюка дойде от Германия....от лекар, та явно си е баш така. Обаче лично аз се позамислих....защо са толкова харесвани бг жените? Ми защото са глупави...е логичния извод!

Та бг мъжете тук в бг или навън...каква ли е боже разликата....се опират до глупавата бг жена. Забележи, че за раждане се плаща само на закъсали ученички и циганки. Значи останалите... просто са глупави.

Ти да си видяла бг мъж сам да гледа дете?

Аз не съм.
Защо ли?
Защото има глупави бг жени да раждат, щото са решили, че на 25 няма кой да поиска да се ожени за тях...освен някой глупав чужденец.

Така...идваме си на думата. Глупавите се събират щат не щат с още по-глупави.

Докат на бг мъжете не им дойде ума, ще се чудят как да излъжат някоя жена да им ражда...ще се гонят после с пищови из големата столица за издръжка....и ще оревават орталъка и особено клуба на разведените.

Ако Шварценегер каже как го накараха да роди в оня филм, на бас, че стинатите бг мъже ще почнат сами да се оплождат и сами да си раждат....но дотогава бг жени, фнимавайте!

Не се фащайте на бг мъже!!! Тия са използвачи, начукват ти детето и после беж! Нема детски надбавки, има помощи само за циганки! Ако имаш моме, тато да плаща...иди се натаковай с бг мъж!

Иначе хитрите се оринтираха де...по татово време още!


Ех...тоя погерманчен лекар бг мъж нема да го забравя как увещаваше колко било хубаво да си майка...и аз го питам....то добре нали, ама как? и той вика, щe plaщam....ama си държи германката....


Карла, това беше опит да се пошегувам с грозната истина.

Сега ще чуеш доста лъжи, като тая на доктора от немско.

Много сметки и много простотии.


Да не забравя, емигрантскя номер ми го свиха от канадско, после от щатско...пробваха се от австралийско...само от френско не са, но аз не съм френскоговоряща. За мое съжаление де....всички смятат, че имам природен талант. ....

Аз друго искам да знам.

Искам някой да измисли начин...много се надявах с тоя Шварценегер...да забременя някой мъж и той да ходи подут, той да ражда, и той да кърми и да гледа дете на 18 лв месечни детски добавки и стотинките, които аз, правейки се , че ходя на работа, му подхвърлям.

ЕЕЕЕЕеее.....мечтая си за този ден.
А дотогава ще си стискам краката плътно ........


Да де, имало железни гащи, казват, де са да си ги купя???



Тема Re: Имам следното питаненови [re: Roxana] Отговор на мнението
Автор alexbg67 (~~~~~)
Публикувано06.11.04 00:28



Както винаги - мила и чаровна...

Ford Rider

Тема Re: Имам следното питаненови [re: alexbg67] Отговор на мнението
Автор Roxana (Pink Panther)
Публикувано06.11.04 00:43



Благодаря!
Отгоре на всичко си е така!



Тема Re: Имам следното питаненови [re: Roxana] Отговор на мнението
Автор *pearl (sea)
Публикувано06.11.04 01:06



- нали знаеш, аз обичам да питам ... защото покрай мен се прокраднаха мнения от мъже - българи - и тук и извън страната,че биха си осиновили дете и биха го гледали сами защото не са срещнали жена която да искат да е майка на тяхно собственото дете - по различни причини / едната е че има кът на българки - особено в някои от чужбините / , а друга причина че не са никак за търпене и са непостоянни в отношенията си със жените . трети пък защото били искали щерка - а шанса бил 50/50 - не били комарджии ....

не се ядосвай... не си хаби нервите....не се възстановяват после никога повече....


Вчера е история, утре е мистерия, днес е подарък .


Тема Re: Имам следното питаненови [re: *pearl] Отговор на мнението
Автор Roxana (Pink Panther)
Публикувано06.11.04 01:19



Като не са срещнали жена, да постъпят като Шварценегер.

Кратко, ясно и просто.

Когато аз исках детето си, направих каквото трябваше и сега си го имам, дано господ благослови една невинна душичка.

Който не знае как се ражда дете, да прочете книжките, да се обазова, да иде на лекар, да се събере с жена , да го сътворят с любов и да им е честито.

Останалите...не включвам бездетните..те са специален случай и заслужават друго отношение...останлите да го духат.

Я ги виж! Знаели да печелят пари...да бе, в нета от милионери не можеш да се разминеш....знаели това, знаели онова..обаче като опре до дете....нямало жена за тях!

Ха!

ХАХАХАХААХХХХААААААА!

Аре ходи се ......няма да споменавам звучната част!

Те били иделани, разбираш ли...и нямало жена за тях!
Аре отивай да осиновиш тогава най-красивото цигане, което можеш да купиш в детски дом...да ме прощават тия невинни душици, и те не са виновни!
Имаше една приказка...на кривия какво му било криво.


Дрън дрън...щели да го гледат сами!
как ще си прежалят оная работа...няма да ходят по жени, няма да печелят пари, няма да се чувстват богове...накарай един мъж да кибичи на бебешко креватче и му гледай сеира!

Като има толкова мераклии, да си оставят трите имена и ЕГН-та при теб и да им уредиш осиновяване , ще ти дам адреси на адвокатски кантори.

Шварценегер ряпа да яде!



Тема Re:Роксана Както винаги - мила и чаровна...нови [re: alexbg67] Отговор на мнението
Автор Mitre (шоп [О.З.])
Публикувано06.11.04 09:54



Ааа, недей така да говориш за нея в тези късни доби.

I JUST MIND MA' BUSINESS, U MIND YOURS, OR ELSE...


Тема Re:Роксана Както винаги - мила и чаровна...нови [re: Mitre] Отговор на мнението
Автор Roxana (Pink Panther)
Публикувано06.11.04 10:33



Кво им е на късните доби? Нещо страшно ли има? Е, Алекс е добричък....



Тема Re: Имам следното питаненови [re: Roxana] Отговор на мнението
Автор ezeroto (тихо и дълбоко)
Публикувано06.11.04 11:15



"Ти да си видяла бг мъж сам да гледа дете? "
Аз съм виждала, даже познавам 1 и се справя по-добре и от някой жени.

Гледам да помагам, мога само и да гледам.


Тема Re:Роксана Както винаги - мила и чаровна... [re: Roxana] Отговор на мнението
Автор Mitre (шоп [О.З.])
Публикувано06.11.04 11:27



No coment!

Frankly, my dear, I don't give a damn!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.