Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:29 09.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re:Роксана Както винаги - мила и чаровна...нови [re: Mitre] Отговор на мнението
Автор Roxana (Pink Panther)
Публикувано06.11.04 12:24



Tи пак се закачаш с мен!



Тема Re: Имам следното питаненови [re: ezeroto] Отговор на мнението
Автор Roxana (Pink Panther)
Публикувано06.11.04 12:29



Ей, ето тука един мъж за медал!
Някой да е виждал друг мъж? Ама да не се окаже, че е същия герой и го мултиплицират?

Знам, че има и такива, но те са по-скоро изключение.

Не го отричам...аз говоря за правилото. Всички знаят какво е правилото...за съжаление на жените...и че заради правилото си изпащат точно свестните.

Всички знаят случаи и в едната , и в другата посока. И аз знам. И какво от това? Как беше....изключенията подчертават правилото.



Тема Re:Роксана Както винаги - мила и чаровна...нови [re: Roxana] Отговор на мнението
Автор Mitre (шоп [О.З.])
Публикувано06.11.04 13:18



No coment = не коментирам, не казвам нищо!

Frankly, my dear, I don't give a damn!!!


Тема Така енови [re: Roxana] Отговор на мнението
Автор ezeroto (тихо и дълбоко)
Публикувано06.11.04 13:28



обаче като се ядосваш на правилата те няма да се променят- по- скоро обратното. Може да избираш кое да възприемаш добрите или лошите неща от живота- ще кажеш сигурно, че лошите са повече и сами ти се набиват в очите- игнорирай ги, наблегни на другото...Ами ако ги нямаше дори и изключенията, какво тогава...те дори и да потвърждават правилата, нямат ли друг смисъл и своя стойност...Старая се да мисля за хората като за отделни изключения. Не обичам статистики и обобщения- хората не са черни или бели, а неизброими нюанси на сивото.

Гледам да помагам, мога само и да гледам.


Тема Не съвсем!нови [re: ezeroto] Отговор на мнението
Автор Roxana (Pink Panther)
Публикувано06.11.04 13:40



Ама аз не се ядосвам! Никак не разбирам до ден днешен защо ми се пприписват несъществуващи неща, които са само във фантазията на зрителите наоколо.....ама разберете, това си е ваша интерпрретация на моите думи!

Да игнорирам не мога просто така, ще изгубя чувство за реалност. Искам да виждам света каквъто е, без да живея в розови сънища. Няма да избирам нищо, живея в реалността такава, каквато е.

И със сигурност не мисля за света в нюанси на сивото....о НЕ!

И аз съм индивидуалистка...затова така говоря. Искам моята индивидуалност също да бъде зачитана. Какъв е смисъла да зачитам чуждата, ако моята стои прашасала в ъгъла?


Именно че хората не са черни или бели. А сега да говорим по темата. Ти какво би направила по въпроса, поставен по-горе?



Тема Re:Роксана Както винаги - мила и чаровна...нови [re: Mitre] Отговор на мнението
Автор Roxana (Pink Panther)
Публикувано06.11.04 13:43



А ти какво ще направиш по въпроса, поставен по-горе?

Умирам от любопитство.....



Тема Re:Роксана Както винаги - мила и чаровна...нови [re: Roxana] Отговор на мнението
Автор Mitre (шоп [О.З.])
Публикувано06.11.04 13:53





Frankly, my dear, I don't give a damn!!!

Редактирано от Mitre на 06.11.04 13:54.



Тема Re:Роксана Както винаги - мила и чаровна...нови [re: Mitre] Отговор на мнението
Автор Roxana (Pink Panther)
Публикувано06.11.04 14:08



Миличък, нищо не се чете в отговора ти....какво си редактирал?



Тема Re:Роксана Както винаги - мила и чаровна...нови [re: Roxana] Отговор на мнението
Автор Mitre (шоп [О.З.])
Публикувано06.11.04 14:16



1. Не съм миличък.
2. Отговора е това с виолетовите букви.
3.

Frankly, my dear, I don't give a damn!!!


Тема Re:Роксана Както винаги - мила и чаровна... [re: Mitre] Отговор на мнението
Автор Roxana (Pink Panther)
Публикувано06.11.04 14:35



Че защо да не си миличък? Аз те намирам...освен когато не си в лошо настроение, но за такива моменти има врати и пищови.

Това с виолетовите букви не е вярно...да си го смениш.



Dear ли съм? ех....падна ми сърце на място.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.