Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:53 27.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема С какво ще опрадвавате сеганови Отговор на мнението
Автор *pearl (sea)
Публикувано23.10.04 16:12



висенето по кръчмите



Пуснаха червено вино на хапчета

Таблетките не опияняват, а лекуват куп болести

Червено вино на таблетки е сред новите продукти, които участват тази година в международната изложба "Медикус, Денто, Галения" в 11-а палата на Пловдивския панаир. Хаповете са създадени в лабораториите на пловдивската фирма "Биомеда", която е специализирана в производството на хранителни добавки. Продуктът, наречен еновитон, представлява багрилен концентрат, извлечен от младо червено вино, обясниха от фирмата. Таблетките не могат да опияняват, затова няма да бъдем конкуренция на винопроизводителите, казаха още от "Биомеда". Фармацевтите дори смятат, че като популяризират полезните качества на червеното вино, ще спомогнат за увеличаване на продажбите му. В еновитон се съдържали само полезните вещества и свойства на напитката. Концентратът от виното е мощен антиоксидант, затова може да се използва за предпазване от рак, както и за забавяне на стареенето. Червеното вино на таблетки лекува сърце, предпазва от старческо оглупяване и повишава потентността. Българската виагра можела да стабилизира дори хора, които страдат от болестта на Алцхаймер. Таблетките се показват за първи път у нас, а в света преди няколко години експериментално производство на вино на прах предприеха френски винопроизводители, които първи изпробваха положителния ефект на концентрата.
Ели Куманова





Вчера е история, утре е мистерия, днес е подарък .


Тема Re: С какво ще опрадвавате сеганови [re: *pearl] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (по-нов и по-лош)
Публикувано23.10.04 16:33



безалкохолното вино ... това като в ония виц "първата стъпка към гумена жена е безалкохолната бира"



Тема Re: С какво ще опрадвавате сеганови [re: *pearl] Отговор на мнението
Автор Poruchik_Rzevski (пристрастен)
Публикувано23.10.04 16:34



Как с какво - с уиски и водка. Разширяват кръвоносните съдове и предпазват от инфаркт и с бира - за бъбреците. И с джин, ракия, коняк и прочие - за удоволствие. Тъй де - стига с тия лекарства!

......
А в 33 - распяли, но не сильно.
.......


Тема Няма смисъл да се оправдавам...нови [re: *pearl] Отговор на мнението
Автор alexbg67 (RISE)
Публикувано23.10.04 16:38



Неееммм, аз не вися по кръчмите, фен съм на битовия алкохолизъм и твърдите напитки...
Тези хапове стават ли за мезе?

Ford Rider

Тема Re: Няма смисъл да се оправдавам...нови [re: alexbg67] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (по-нов и по-лош)
Публикувано23.10.04 17:13



хехе .. то с тези хапчета, ако са за мезе, ще стане нещо от рода на "водка с водка" :)

Иначе ще е гот ако има ефект на алказайцер сутринта :)



Тема Ти си русанови [re: *pearl] Отговор на мнението
Автор bira_more (бира)
Публикувано26.10.04 13:49



на подобни тъпотии могат да се вържат само естествено русокоси дами :)))

Bеer? Mоre?




Тема То отдавна има вибратори но....нови [re: *pearl] Отговор на мнението
АвторCтapeц (Нерегистриран)
Публикувано26.10.04 14:42



...жените си предпочитат мъже,а не вибратори.Ти си на ход!



Тема Не съм руса....нови [re: bira_more] Отговор на мнението
Автор*pearl (Нерегистриран)
Публикувано26.10.04 15:21



тц... не позна..... брюнетка съм..... къде ти е чувството за хумор.... моето не го губя като слушам оправдания/ мъжки/ за какво ли не постоянно. .



Тема На мен ли го казваш.... [re: Cтapeц] Отговор на мнението
Автор*pearl (Нерегистриран)
Публикувано26.10.04 15:26



де да не го знам..... ама ей на хората както измислили вибраторите преди време, сега решили за измислят заместител на червеното вино... въпреки че не бих го сменила за хапче.... както и мъжът с вибратор.....

а каква ли е била причината да измислят вибраторите... я да погледна тавана.....там може да е написано.....

за всяко нещо за което е бил измислен изкуствен заместител е имало основателна причина... иначе какъв е смисъла да го измислят......

само не го приемай без чувство за хумор....



Тема Re: Не съм руса.... И аз не съм...нови [re: *pearl] Отговор на мнението
Автор alexbg67 (~~~)
Публикувано26.10.04 15:33



В итерес на истината, на мен тази новина ми се струва много обнадеждаваща, и ако се реализира след успешно доказване, продуктът би бил изключително полезен. Стига и да е достъпен за масовия потребител, и да не се модифицира качеството му, и ако, ако, ако...

Ford Rider


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.