Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:00 11.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Току щонови Отговор на мнението
Автор Roxana (Pink Panther)
Публикувано26.09.04 02:32



видях една тъжна тема в клуб 30-40.
За жена, загубила дете.....тъжна история.


Искам да попитам мъжете, ама не съм много наясно как да го формулирам....кога, как и с коя жена искате да сте татковци, как се виждате като такива? Какви татковци искате да сте? Пу.....не го казвам добре....

Искате ли деца, колко и как?

Как се изживявате на тая мисъл? Ще сменяте ли памперси, ще размахвате ли биберон, ще треперите ли за пръв училищен ден?

Глупаво го казах...добре, споделете емоциите си при представата, че някоя жена съобщава внезапно на закуска гола в леглото ви че ще ставате татко.....



Тема Re: Току щонови [re: Roxana] Отговор на мнението
Автор Roxana (Pink Panther)
Публикувано26.09.04 02:34



Ама че съм и аз.....добре, споделете всичко ако ви е възможно да го изразите със думи.....



Тема Re: Току щонови [re: Roxana] Отговор на мнението
АвторHlGHLANDER (Нерегистриран)
Публикувано28.09.04 20:29



Ще се напия от кеф. При положение, че детето е желано и дори умишлено правено. Ако е плод на грешка, зависи от мноооооооооооооого неща. Производна тема - Виновен ли е мъж, или дори момче, което е забременило приятелката си по погрешка, или по-скоро по НЕЙНА грешка (защото тя си прави разните там изчисления, нали), който отказва да става татко, както и да се жени? Та той, пък и тя, през цялото време са правели секс, а не дете. Ако пичът е свършил вътре, едва ли е било против волята на девойката. Естествено, че трябва да се търси разумен изход, но не оправдавам едностранните нападки срещу мъжете в аналогични ситуации.



Тема Re: Току щонови [re: Roxana] Отговор на мнението
Автор Пeтъp_ (познат ;-))
Публикувано28.09.04 22:09



ако е жена която обичам и която ме обича - много ще ме зарадва



Тема Re: Току щонови [re: HlGHLANDER] Отговор на мнението
Автор non_anon (lyubopiten)
Публикувано29.09.04 07:50



сори пич че ще те разочаровам, но с изчисления СЕ ПРАВЯТ деца. няма начин с изчисления да се предпазваш от дете. тъй-че ти препоръчвам да слезеш от този клон удобен и да се образоваш

мъка мъка мъкааа


Тема Re: Току щонови [re: Roxana] Отговор на мнението
Автор Roxana (Pink Panther)
Публикувано29.09.04 21:30



Значи при такива положения става дума за дете, живо същество.

Това ме интересуваше....
Кой как схваща ....дотук виждам две позиции...таткото и бъдещата майка.


Къде слагате бъдещото дете?



Тема Ooopsнови [re: non_anon] Отговор на мнението
АвторHlGHLANDER (Нерегистриран)
Публикувано02.10.04 08:44



Естествено, че с изчисления СЕ ПРАВЯТ деца. Къде казах обратното. Но че "няма начин с изчисления да се предпазваш от дете"... не съм убеден. Да си чувал/а/, че 1-2 дни преди, както и 1-2 дни след менстуационния цикъл /както и по време на него, ама не е хигиенично все пак/ може? При минимален риск. Има брошурки, шушулке, чети! Образовай се, дет' се вика!



Тема Re: Ooopsнови [re: HlGHLANDER] Отговор на мнението
Авторn_a (Нерегистриран)
Публикувано02.10.04 16:42



ок
не е възможно да се определи ТОЧНО началото на менструацията. не е 1-2 дена преди, ами е 3-4 дена. сперматозоидът е жив и можещ 3 дена ...значи имаме 3 дена + 4, това е преди менструация ...за след, може да си се говори отделно. и много ми хареса твоето "минимален риск" та ти останаха има-няма 7 дена ... мен ако питаш (предполагам не ме питаш, но ) от толкова мислене, смятане и тревоги, сума ти жени стават "фригидни"
та ми се вижда по-спонтанно да се сложи презерватив.
аз лично все още съм ЗА хапчетата



Тема Re: Току щонови [re: Roxana] Отговор на мнението
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано03.10.04 00:10



щеше да е много интересно, ако можеше да се пита бъдещото дете иска ли да се ражда (в това семейство или изобщо) или не.

То и аз на негово място бих се замислила искам ли да се раждам... а много се кефя и на родителите си и на живота :)




Тема Re: Ooopsнови [re: n_a] Отговор на мнението
Авторa_н (Нерегистриран)
Публикувано03.10.04 00:23



теоретично може да се забременее само в някакви си 12 часа през времето от цикъл до цикъл. Толкова живее отделената яйцеклетка. През останалото време не може. Всяка жена може доста точно да разбере около кой ден й е овулацията. Само трябва да си води температурна статистика известно време. Та 4-5 дни около овулационните 12 часа са рискови. През всичкото останало време може.
Много съм против хапчетата. Против всякакви хормони в тялото.
Спиралата е по-добрия вариант




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.