Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:02 30.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Родните биринови Отговор на мнението
Автор 747 (на кого му пука)
Публикувано05.08.04 23:23



Не знам защо, ама си предпочитам "Каменица"-та - "Ломско"-то ми е много "вятърничаво" (бие на изветряло), "Леденика"-та ми е и тя малко блудкава, както и "Астика"-та, а "Загорка"-та ми е някак прекалено спиртосана. "Ариана" ми нагарча, а пък "Шуменско"-то ми киселее леко. "Пиринско" и "Бургаско" не съм пил, "ММ" не я броя за бира. Я, кажете, пичове, вие каква бира предпочитате и защо!?
Апропо, може да споделяме виждания и за рекламите на бирите. Новата на "Каменица" е супер - кара ме да чакам всеки рекламен блок по телевизиите с надеждата да я видя (е, "очи пълни, ръце...")! Чалгаджийската на "Ариана" е супер-дразнеща. Вярно, че подходът е правилен - избираш някаква фолк-дива, за да привлечеш вниманието на една огромна таргет-група (слушащите чалга), ама толкова ли не можаха да вземат, я Глория, я Рени, `ми то взели някаква , по махаленски перверзна нимфетка, на която дори дали и да си я озвучи - потрес!



Тема Re: Родните биринови [re: 747] Отговор на мнението
Авторzmei (Нерегистриран)
Публикувано05.08.04 23:36



Стига си се занасял по бирите и по целулитни дупетища.
Пий една водка и ... с кокошките



Тема Re: Родните биринови [re: 747] Отговор на мнението
Автор Bълk (Дремещ)
Публикувано06.08.04 00:27



Искам много, студена .... направо биропровод, само да не е изветряла и да не е безалкохолна лимонада.

-----------------------



Тема Re: Да кажа и аз,нови [re: Bълk] Отговор на мнението
Автор korvet (ентусиаст)
Публикувано06.08.04 09:29



не съм мом4енце , ама оби4ам бира.Сега нямам поглед върху българския пазар , ама сигирно няма много голяма разлика.Та аз харесвах "Амстел", сигурно си е все толкова добра.



Тема Re: хехенови [re: korvet] Отговор на мнението
Автор Bълk (Дремещ)
Публикувано06.08.04 11:08



честит петък и наздраве :)

-----------------------



Тема А пък на мен ми е ...нови [re: korvet] Отговор на мнението
Автор titi g (наивна)
Публикувано06.08.04 13:07



... все едно каква е бирата. Лято, Варна, заведение на плажа, чуваш вълните, хапваш пържена рибка и картофки, приятна компания... има ли значение бирата... Каквато наливна предлагат в съответното заведение, такава пия



Тема Re: А пък на мен ми е ...нови [re: titi g] Отговор на мнението
Автор 747 (на кого му пука)
Публикувано06.08.04 13:35



Абе, и аз съм на принципа "Дай к`вото има", ама мисълта ми беше: ако имаш право на относително неограничен избор (например си пред щанда за бира в хипермаркет), каква бира предпочиташ. Иначе, според мен, "Амстел" си е чиста "Загорка", ама в друга бутилка...



Тема Каменица ексранови [re: 747] Отговор на мнението
Автор titi g (наивна)
Публикувано06.08.04 14:35



ама в ламаринка - незнам защо повече ми харесва, а и ме мързи да връщам бутилките...
Преди харесвах Загорката, а имам чудесни спомени от Шуменско в дупенцата /малките бутилчици/ Ама го развалиха...

А пък тия пластмасовите бутилки, не съм им привърженичка... Но както вече казах - наливна на плажа, в добра компания - ей това е бира!!!



Тема Re: Каменица ексранови [re: titi g] Отговор на мнението
Автор Bълk (Дремещ)
Публикувано06.08.04 16:42



заместо каменица ексра можеш да пиеш каменица + водка, ефекта е в същитие параметри

-----------------------



Тема Re: А пък на мен ми е ...нови [re: 747] Отговор на мнението
Автор Bълk (Дремещ)
Публикувано06.08.04 16:50



аааа .. не е така, загората е малко по-горчива и е по-гъста, амстел е по-сладникава, но е по-рядка от астика, иначе и от двете не ти остава аромата върху езика, само в дъното на небцето е вкуса на бирата.

пробвах бекс, не е лошо, но има някакъв аромат (кат че ли е освежител на въздуха от кенеф) дет ми разваля кефа.... абе що ли няма бира с вкуса на суровото месо с кръв ? :)

-----------------------




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.