Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:33 01.07.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема за свършването Отговор на мнението
АвторЛoлa (Нерегистриран)
Публикувано19.06.04 22:26



Кажете ми нормално ли е след като мъжа е задоволил жената той самия да свършва с чекия и то доста продължително евентуално в устата и
Тревожа се че има нещо нередно тук.
Той ми казва че го прави защото много съм го възбуждала и е искал по-дълго да продължи акта за да ми достави удоволствие.
Може ли да има замесена друга жена или нещо бъркам.
Последния път и той самия се изнерви с това свършване...



Тема Re: за свършванетонови [re: Лoлa] Отговор на мнението
АвторJulto (Нерегистриран)
Публикувано19.06.04 23:03



Ami mnogo muje praviat taka ...zashtoto taka sa gledali po televiziata puk dali e priatno i na tiax ee tova veche ne znam no shto mue priatno na tvoia togava kakuv e problema...ne obichash spermata mu li...az puk ia obicham...



Тема Re: за свършванетонови [re: Julto] Отговор на мнението
АвторЛoлa (Нерегистриран)
Публикувано19.06.04 23:18



Напротив много си я обичам спермата му и е със страхотен вкус
Въпроса ми е за чекиите?



Тема Re: за свършването [re: Лoлa] Отговор на мнението
АвторJulto (Нерегистриран)
Публикувано19.06.04 23:27



Ami vij sega .....az si mislia che tova izprazvane idva ot dve neshta...purvo kakto kazax taka sa gledali po televiziata i si pripomniat kakvo e bilo na ekrana ...drugoto e toi da ne moje da svurshi s pichka zatova polzva ruchichka...problema e psixicheski puk na teb ako ne ti xaresva mu kaji da ne go pravi vseki put ako ne moje da otide na chicho doktor



Тема Re: за свършванетонови [re: Лoлa] Отговор на мнението
Авторsluchaen (Нерегистриран)
Публикувано20.06.04 00:16



ami absolutno normalno e spored men, kogato edin muj 1 chas ne svurshva za da zadovoli jenata i tia v edin moment mu kazva "milichuk iskam pochivka" a v negovia polov organ vri i kipi kakvo triabva da napravi ?????da zvunne na susedkata da go dovurshi li ????? vmesto da pitash takiva raboti mu pomagai da stigne do kraia i toi :]]]]]]]]



Тема Re: за свършванетонови [re: Лoлa] Отговор на мнението
Автор Bълk (Дремещ)
Публикувано20.06.04 03:02



дрън-дрън та пляс ... просто не го възбуждаш с други думи не можеш да се чукаш точно с така като го кефи.

-----------------------



Тема Re: за свършванетонови [re: Bълk] Отговор на мнението
АвторA бe.. (Нерегистриран)
Публикувано21.06.04 04:25



я си гледай работата,ти ще кажеш,че не може жената да го възбуди.Ами то така е .... като половината мъже се изпедерастихте и после им жените виновни.То по-принцип чекиджиите се оправят сами,за каво са им жените?????????



Тема Re: за свършванетонови [re: Лoлa] Отговор на мнението
АвторИдEoт (Нерегистриран)
Публикувано21.06.04 09:05



Ти вместо да се радваш, се оплакваш. При мъжете. или поне при някои, след като дълго време са се задържали за да не свършат, в един момент се оказва че могат да продължат още доста дълго - могат да го правят с часове. Другия вариянт е да свърши за 10 минути и ти да не си задоволена. Кое предпочиташ? Ако искш опитай да му кажеш че искаш да починеш малко и да продължите пак. Наистина той го прави заради теб. Иска да се убеди че си готова, и тогава вече е спокоен и може да свърши. Относно чекията, може и да му прави удоволствие. Иначе... ако починете двамат 15 минути той ще е готов да свурши много по-бързо и ще е спокоен че и ти си свършила!!!



Тема Re: за свършванетонови [re: Лoлa] Отговор на мнението
АвторHlGHLANDER (Нерегистриран)
Публикувано21.06.04 11:32



Възможно е. Това с другата жена са глупости.



Тема Re: за свършването [re: Лoлa] Отговор на мнението
Авторchampion (Нерегистриран)
Публикувано21.06.04 15:24



ако е така всеки път - сменете стеретипа, демонстрирай страст докато е в теб, направи така, че да не може да се въздържи и да свърши. направи го преди да се е усетил и да си е включил отлагащия механизъм.
сигурно ще трябва да жертваш някой твой оргазъм, а ако започнеш и ти да свършваш по-бързо ще е супер!
ако той е изтощен от друга жена и с ръка няма да свърши! намери му цаката, нещо може би му дължиш...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.