Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:03 08.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема 1 ВЪПРОС:нови Отговор на мнението
Автор............ (Нерегистриран)
Публикувано09.06.04 14:41



АКО ХАРЕСВАТЕ НЯКОЙ, КОЙТО ВИ Е ВЗЕЛ УМА, НО ТОЙ Е ЗВЕРСКИ БОГАТ И ВСИЧКИ МУ НАЛИТАТ, А ТОЙ ИСКА ДА СЕ ОЖЕНИ!!! ЗА ВАС, АМА ИМА ДИСТАНЦИЯ.....АМА НЕ ИСКАМ ДА СИ СМЕНЯМ РЕЛИГИЯТА......НЕ ХАРЕСВАМ ПРОРОКА И МОХАМЕД, НО МНОГО ГО ХАРЕСВАМ, НО НИКАК НЕ ЗНАМ КАКВО ДА НАМПРАВЯ???? ЩЕ ГО ЗАГУБЯ, АКО НЕ СЕ СЪГЛАСЯ ДА СЕ ОЖЕНИМ, И РЕВА НОЩ СЛЕД НОЩ......НЕ ИСКАМ ДЕЦАТА МИ ДА СА МОХАМЕДАНИ,

и за бога, не знам какво да направя, и аз го харесвам!!!!!!! почти влюбена, ако така може да се нарече виждането за два дни!!!


имам нужда от аа НЯКОЙ ДА ПОМОГНЕ, НЕ ЗНАМ КАКВО ДА НАПРАВЯ!!!!



Тема Re: 1 ВЪПРОС: [re: ............] Отговор на мнението
АвторИдEoт (Нерегистриран)
Публикувано09.06.04 14:59



Ожени се само в гражданското. Не сключвайте църковен брак(не съм наясно те какъв точно сключват). Относно децата ти. Няма как ще тряба да са мохамедани все пак зависи и доколко обръща внимание на религията, щото от ислям до ислям има голяма разлика. Иначе мъже има много. А и трябва да даваш отзад... нема как. У Анадола е така.



Тема Re: 1 ВЪПРОС:нови [re: ............] Отговор на мнението
Автор lSTORlK (Master of Time)
Публикувано10.06.04 00:11



Ne moje - hem taya rabota - w onaya, hem i dushata w raya.

Tryabva da naprawite wzaimni otstypki ili da se otkajete ot braka.

_______________________________
Imperare sibi maximum imperium est.


Тема Re: 1 ВЪПРОС: [re: ............] Отговор на мнението
Автор Чyдя ce! (Само аз ли?)
Публикувано10.06.04 11:55



В Аll.bg ти дадоха доста съвети,защо не ги вземеш впредвид?

''Човекът е мислеща грешка"Мисли.."


Тема Re: 1 ВЪПРОС:нови [re: Чyдя ce!] Отговор на мнението
Автор 747 (на кого му пука)
Публикувано10.06.04 12:35



Здрасти!
Няма да се опитвам да ти давам акъл - и аз съм на мнението, че "Аман от хора, дето само акъл дават". Само ще се опитам да те насоча да помислиш в една посока и тя е културната обусловеност на възпитанието. Хората наистина са различни, но средата, в която са израснали неминуемо ги моделира. Вярно, супер гот звучи от страни изказване от типа "Имаме двойно повече празници - и Великден, и Байрям и ни е двойно по-весело". Но животът не е само празници - делниците са много повече. Прецени дали човек, формиран в друга среда, различна от твоята, с друга ценностна система и друг мироглед, би паснал на твоите - любовта е наистина нещо велико, но - за съжаление - като всички велики неща, не е от най-продължителните. А когато отмине и животът тръгне по релсите и бъде изместена от обич и привързаност, а после - от навик и рутина - дали тогава няма да има моменти, в които двата свята, в които сте израснали няма да влязат в конфликт!? И още нещо - в двуетническите бракове няма нищо лошо, но има разлика от кой етнос и религия е мъжът и от кой - жената. Много по-лесно е ако жената е мюсюлманка - мястото на жените, което отрежда религията, но и което отрежда социумът, е различно при исляма и християнството, различно е и отношението към жените в двете религии. Християнството е много по-толерантно към друговерците, отколкото ислямът, а когато става въпрос за отношение към жените - отговори си сама... Вярно, малко се пооплетох, но - надявам се - дадох ти някакви маркери, по които може да тръгнеш да мислиш...



Тема Re: 1 ВЪПРОС:нови [re: ............] Отговор на мнението
АвторlGP (Нерегистриран)
Публикувано10.06.04 13:18



Не се оставяйлювота да те подведе.Сигурно си младо и глупаво момиче.Изчакай малко.Каквото искаш прави само не подписвай.Или ако подпишеш в бъдеще в никакъв случай не давай децата да отиват там от където е.И ти не отивай.Имам два случая с близки момичета,а и навремето четох една книга ... забравих и името.... и т.н. Внимавай много да не си провалиш живота и този на децата.



Тема Вярата е част от човека [re: ............] Отговор на мнението
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано10.06.04 21:38



Ако не харесваш религиозните му убеждения, дотолкова, че да не искаш децата ти да ги приемат значи не харесваш една съществена част от човека. Част, която е и винаги ще стои дълбоко в него. Част, която в нормалния случай (ако не се случи нещо екстрено) не изчезва с годините. Дори с напредване на възрастта и наближаване на ... Края може да излезе още по-очебийно на повърхността.
Моят съвет е да помислиш сериозно. Проблема е твърде голям за да си заровиш главата в пясъка, да замижиш сега, пък каквото стане.



Тема Re: 1 ВЪПРОС: [re: ............] Отговор на мнението
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано10.06.04 23:35



Национализъм и ненавист....кво да ги правиш....

ЗАЩО ПО-ДЯВОЛИТЕ СЕ ЗАНИМАВАШ С ТЪП ПОМАК/ТУРЧИН/АРАБИН?!



Тема Щото останалите ... [re: [Matrix]Ghost] Отговор на мнението
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано11.06.04 14:49



... или сме заети или се гримираме.



Тема Re: Щото останалите ...нови [re: ДъpвeнФилocoф] Отговор на мнението
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано11.06.04 21:44



...слагайки на лицето си цветовете на войната!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.