Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:48 25.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Метро-мъжете и грима Отговор на мнението
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано24.05.04 23:43



Какво ви е мнението за мъже с грим и лакирани нокти.По принцип веднага се слага етикет "Педал".Аз лично съм слагал грим на няколко пъти, лак също и мисля,че изглеждах добре.Мога да ви гарантирам, че нямам никакви хомо или би сексуални наклонности. Но обществото ни трудно приема новите неща-същото както някога са отричали дългите коси при мъжете,например.Според мен след десетина години ще е нормално да се виждат мъже с молив и оформени мигли.НО засега все още малкото такива,които сме пробвали ще бъдем "гадните педали"...btw,веднъж се изкефих,когато бях с лак и едни казаха "ти да не гей та си с лак?" и едно момиче от класа викна"Какво,той-педал?!Вие луди ли сте,той ще е последния човек от класа,който би бил такъв!" Това тогава ме разби



Тема Re: Метро-мъжете и грима [re: [Matrix]Ghost] Отговор на мнението
Автор narcotic thrust (KID)
Публикувано30.05.04 13:30



лак е много добре, аз лично мога да приема само безцветен, в краен случай френски маникюр. така ръката изглежда много по-добре (не си падам по мачовци, тип трудовак), а и мисълта, че един мъж се грижи за себе си, е много приятна. за по-цветно - едва ли би ми харесало, защото се размива границата съвсем м/у мъж и жена (за жените е прието да са по-цветни и повечето точно така правят). а грим: има един плакат по разни фото ателиета за грим и след това снимка. на плаката има мъж и жена. и няколко седмици минавайки покрай този плакат се чудех какво не е наред... накрая забелязах, че мъжът е с гланц за устни, с молив около очите, а сигурно и още работи. просто не изглждаше като мъж на подсъзнателно ниво. аз бих казала: очна линия може, спирала не. в никакъв случай нещо блестящо на устните. ако наистина държиш да не те смятат за гей.

cause i feel like nanananananana
cause today is like nanananananananana


Тема Re: Метро-мъжете и грима [re: narcotic thrust] Отговор на мнението
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано30.05.04 19:20



безцветен наистина не е лошо-тези дни ще си сложа такъв.Иначе когато съм си слагал е бил основно черен или на ноктите ми е пишело "G H O S T".
Очна линия слагам рядко.Аз обикновено слагам грим, когато съм на някакъв семинар-там хората не са толкова предобедени.Най-предният случай беше преди 3 дни,в Хисар.Там бях си нарисувал черта на лицето,много ефектно и хората от града ме гледаха като гръмнати Гланцът за устни е много полезен-особено за хора,чиито устни са доста често напукани.



Тема Re: Метро-мъжете и грима [re: [Matrix]Ghost] Отговор на мнението
Автор Чeтa (маминка)
Публикувано30.05.04 19:47



Продават безцветни вазелини за устни, които не са лъщящи и са много добри срещу напукани устни
По-добе е от гланц.




Тема Re: Метро-мъжете и грима [re: Чeтa] Отговор на мнението
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано30.05.04 20:30



Но пък устните не изглеждат толкова добре



Тема Re: Метро-мъжете и грима [re: [Matrix]Ghost] Отговор на мнението
АвторИдEoт (Нерегистриран)
Публикувано31.05.04 15:48



както каза на плейбой издателя половете се събират, мъжете също започват да използват такива неща, въпреки че не са хомосексуалисти и даде пример с Дейвид Бекам. Така че споко. Аз лично не слагам таквиз работи, щото засега мисля че нямам нужда, а след време знам ли?!



Тема Re: Метро-мъжете и грима [re: ИдEoт] Отговор на мнението
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано31.05.04 17:41



Никога не е рано да изглежда добре човек



Тема Re: Метро-мъжете и грима [re: [Matrix]Ghost] Отговор на мнението
АвторИдEoт (Нерегистриран)
Публикувано31.05.04 18:17



Ъпсолутно, в случая предпочитам да се опъна на лежанката... :)) Има жени, които изглеждат добре без грим, така че маската невинаги е гаранция.
Имам една любима фраза красотата на жената се познава на сутринта. Аз лично предпочитам жените, които няма да са грозни без грим(на сутринта това би ми стопило удоволствието от сутрешния секс).
Няма да се впускам в подробности за предимствата на последния.
От друга страна ексцентричността не ми е чужда, но това невинаги значи че без нея не изглеждаме добре :))



Тема Важно е как се чувстваш [re: [Matrix]Ghost] Отговор на мнението
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано01.06.04 13:13



Ако се чувстваш добре с грим и лак за нокти - ами слагай си. Аз лично не мога. Използвам само, ако не броим сапуна и пастата за зъби, крем за бръснене, нещо което да ми дезимфекцира бузите след като се избръсна и да мирише добре все пак, дезодорант и шампоан. Е, ако през зимата скове голям и продалжителен студ и кожата ми на лицето и ръцете вземе да се "разваля" ща не ща си слагам някакво мазило, ама то не е за хубост, а защото така трябва. Но дори в тоя случай предпочитам да пия витамини. Не знам - въпрос на вкус, лично чувство за комфорт и възприятия ...



Тема Re: Важно е как се чувстваш [re: ДъpвeнФилocoф] Отговор на мнението
АвторИдEoт (Нерегистриран)
Публикувано01.06.04 16:49



Mertz красотата отвътре...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.