Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:09 19.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема slu4valo li vi se e?нови Отговор на мнението
Авторdaniel (Нерегистриран)
Публикувано25.04.04 23:06



purvo iskam da uto4nq,4e s tazi tema ne iskam da obidq damite.....problemut e,4e pri pove4eto mi priqtelki,s koito sum imal intimni otno6eniq,i na koito sum pravil frenska liubov,vupreki 4e sa bili mnogo 4istoplutni se use6ta nqkakva nepriqtna mirizma,koqto na men li4no mi deistva psihi4eski...na kakvo moje da se dulji tazi mirizma spored vas,i kak moje da se izbegne (pri polojenie,4e ne e na higieni4na osnova)?a na vas slu4valo li vi se e?i,ako da,kak se abstrahirate ot tova?



Тема Re: slu4va се постояннонови [re: daniel] Отговор на мнението
Автор Jockey (мечкадаря)
Публикувано26.04.04 01:45



Според мен винаги е така.
Наистина не зависи от хигиената - бил съм с много чисти момичета и въпреки това... самата мъзга мирише кофти. Както да речем спермата мирише кофти, независимо от чистотата на пениса.
Ако досега ти е миришело, винаги ще ти мирише. Въпрос на обоняние и сетива. Някои мъже този мирис го намират за възбуждащ или не го долавят (не му обръщат внимание), но на мен ми е ужасно отвратителен. Пада ми и ерекция, и всичко.

Жа ма зафтараш ли или да са огащвам?


Тема Re: slu4valo li vi se e?нови [re: daniel] Отговор на мнението
Автор lagodko (-#-)
Публикувано27.04.04 15:52



Първо - при 99 % от жените това се дължи на някаква микрофлора, която се лекува медикаментозно, но нали трябва да се отиде на гинеколог.....
Второ - възприеми това като част от секса - нещо на този свят не е напълно приятно
Трето - какво ти пука в тая навалица...



Тема Re: slu4valo li vi se e?нови [re: daniel] Отговор на мнението
Автор Bълk (Дремещ)
Публикувано27.04.04 21:13



ми кат ти смърди що лижеш бе? кат че ли те насилва някой, ако много смърди като тече винмавай да не издрайфиш

-----------------------
гърбавия, ковчег ще го изправи


Тема Re: slu4valo li vi se e? [re: lagodko] Отговор на мнението
Автор Bълk (Дремещ)
Публикувано27.04.04 21:17



да бе ... таз навалица покрай таз мизерия !!!

-----------------------
гърбавия, ковчег ще го изправи


Тема Re: slu4valo li vi se e?нови [re: daniel] Отговор на мнението
Автор stanetzz (mushmu-rock™)
Публикувано28.04.04 18:18



Миризмата е възбуждаща.Ако не те кефи,дишай през устата

Be nice to everybody on your way UP! ...You might meet them on the way DOWN!


Тема Re: slu4valo li vi se e?нови [re: daniel] Отговор на мнението
Автор Dark_Dirk (+#+)
Публикувано29.04.04 18:15



Определено имат нужда от гинеколог това момиче.
От личен опит знам, че ако момичето е здраво няма миризма и вкусът е перфектен .
Ама ако лепне и мирише не е добре работата. Трябва да се лекува.



Тема в грешка синови [re: Dark_Dirk] Отговор на мнението
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано30.04.04 00:06



не е задължително да има нужда от гинеколог, а личният ти опит не е всеобхватен и изчерпателен
има жени, чийто секрети просто имат специфична по-силна миризма и такива, чиято миризма е по-слаба и по-трудно се усеща



Тема Re: slu4valo li vi se e?Eto razgowor mezhdu 2 lesbнови [re: daniel] Отговор на мнението
АвторBilly (Нерегистриран)
Публикувано30.04.04 13:41



Значи тука ще преразкажа разговор между две лесбийки, в който едната се оплаква от своя приятелка:

"Смъквам й аз бикините, а то гора братче! Разчеквам я аз, а тя смърди!!! И аз й викам " Що не си си мила путката ма? " а тя ми се лензи " Не е това, има путки на сладка и путки на кисела основа.", а аз й викам "Нема таквоз нещо! Ти просто не си си мила путката!"

Та майтапа настрана. Преди да лижеш, що ме минете през банята все пак? Освен това има и едни вагинални салфетки, продават ги в аптеките, дето помагат и в такива случаи- ароматизират поне.

А сещам се и за едно друго кардинално решение - що ти трябва да лижеш пички. Лежи си по гръб и си гледай кефа, докато кучката ти смучи оная работа...



Тема Re: slu4valo li vi se e?нови [re: daniel] Отговор на мнението
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано30.04.04 17:12



Аве ,брачет!Ми доколкото разбрах то путленцето е наред.Това е специфичната миризма на путка.Ако не ти харесва и не можеш да свикнеш ,пробвай с дупето.Аз ги карам и двете заедно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.