Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:24 15.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Гледам...нови Отговор на мнението
Автор Kupo ()
Публикувано28.03.04 19:11



Мъжкият клуб вече не е това,което беше.
Напълнил се е с плужеци с гладко обръснати гърди и бедърца.
От три регнати мъжки ника на първа страница,единият е на доказан педал,макар сравнително интелигентен.
Все пак се замислям, дали дефиницията за мъж включва частния случай на гьотверенственост(дупедаване,говоря за чисто техническия яспект на нещата !) или не.
Нетолерантен,обаче не съм.Селянин -може би.
Засега само няколко освирепели вегетарианки са ме наричали бай Ганьо,нямам нищо против.
Заявявам и повтарям най-отговорно:
1.Не си бръсна нищо друго освен лицевото окосмяване-докосването на женска ръка до топковото(сик !)гръдно или бедрено окосмяване ,означава твъърде много,не толкова за мен,колкото за тях!
2.Не съм слагал никакви кила-слагам и качвам винаги ако,щом и когато пожелая.
3.Педалите са ми противни
4.И така нататък.

Защо казвам (3)?
Ще обясня.След отварянето на клуб ЛГБТ(лесбо гей би (последното,за съжаление е не турбо,а Транс.Сещате се-урсули,Мо-та етц.)) клубовете за ВЪПРОСНИ станаха с още един повече.И нека-лошо няма-нали били десет на сто.
Вижте обаче тънката разлика между педераст и просто хомосексуалист-респ. чукащ се с мъже(чукаща се с жени)
Хомосексуалистите си се тъпчат там,ближат,ебат,бъркат в дупките-това мен по никой начин не ме засяга,стига да не го правят в личното ми пространство.Не ме бъркат,както и аз тях.
Но вижте какво правят ПЕДАЛИТЕ.Пускат теми из почти всички клубове,уж полушеговити,полумайтапчийски,а всъщност-опитващи се да популяризират собствения си нов клуб.
Е за това иде реч.Кой разбрал-разбрал,кой не-да се отнесе към някой от господата.
Аз отивам да си гледам бебето.

Редактирано от Kupo на 28.03.04 19:25.



Тема Re: Гледам...нови [re: Kupo] Отговор на мнението
АвторKypoвицa (Нерегистриран)
Публикувано29.03.04 11:47



Мале, Киро, къв устат си бил, че и речовит.
Ако твоята уста така работи върху моите две, голям лаф ша забършим.

Ма нали знайш, кво вика народа - куче, дет лае не хапе.

Айде, и аз да водя щерката на даскало, че обед мина, все пред пустия му Рс стоя.



Тема Тъй ленови [re: Kypoвицa] Отговор на мнението
Автор Kupo ()
Публикувано29.03.04 20:38



вика народа?



Тема Re: Гледам...нови [re: Kupo] Отговор на мнението
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано29.03.04 21:42



Киро,
какво ти пречи толкова появата ми в клуба? Явно не можеш да се примириш, с моята сексуалност и само при мисълта за думичката гей, не спиш настръхваш, побива те студена пот и три дни сънуваш кошмари...

Мноо ми е странно, защо си мислиш, че дефиницията гей, включва сухо феминизирано същество от мъжки пол, мятащо китки наляво надясно с гладко обръснати гърди, крака, гъз и там ако има още нещо за бръснене?!?
Не аз съм измислил стандарта за красота тип аполоново тяло, сърди се на римляните... Всъшност ако трябва да бъдем точни жените са виновни за въвеждането на някакъв стандарт за "мъжка красота". И кво, означава ли това че ако видиш някои добре изглеждащ мъж на улицата той значе е гей или просто те удря на завист че има доста по голям шанс от теб да си легне с някоя мома?! Тоо гроздето като е трудно за взимане винаги е кисело...
А намека ти за някаква инвазия от моя страна е направо смешен! Нямах намерение чрез темата си да популяризирам некъф клуб. Тва за личното пространство, хаха аз не мога ли да пиша в Мъжкия клуб? Или тука пишат само от закоравяли мъжаги нагоре работили миниму 10 год в Кремиковци... Я ме светни къф е критерия да се пише тука или тука ти е личното пространство, като гледам мноо хубаво лично пространство си имаш само за ебан си говорите...



Тема Припознахте ли се,г-не?нови [re: BBourgas] Отговор на мнението
Автор Kиpo ()
Публикувано30.03.04 13:20



Тъй като съм възпитан човек,минавам директно на "ти",след като Вие вече ме удостоихте с тая чест.

Тъъй...
Появата ти в клуба не ми пречи по никой начин-тук за почти 5 години се появиха и изчезнаха голямо количество всякакъв тип личности.
Що се отнася до студената пот,настръхването и сънуването на кошмяри,повярвай,твоята сексуалност не е сред причините,които биха ме довели до това хипотетично,достойно за съжаление състояние.
Нямам намерение да се сърдя на римляните-тяхната култура и цивилизация са ми слабост.
Що се отнася до киселото грозде и оригиналната ми любима притча-моля.Обичам да доставям удоволствие на хората,особено,ако за това се изискват минимум усилия от моя страна.
Ако в собствената ти подреденичка и обезкосмена солипсистка Вселена тая история се отнася до мен-моля !Предоставям ти картбланш да се чувстваш добре от мисълта.
Кремиковци...ебан...? Стига,г-н ББбургас,не се принизявай толкова !

Benedicta male locata malefacta arbitror


Тема Хайде сега!нови [re: BBourgas] Отговор на мнението
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано30.03.04 15:07



Жените били виновни!
Аз пък ОБОЖАВАМ да си заровя пръстчетата в косъмчетата по мъжките гърди, да се сгуша в това окосмение по време на "почивката" след секса и то да гъделичка бузата ми.
Мечта е направо двудневната брада да ми шкури бедрата, а е толкова хм хм интересно да видиш как косъмчетата по тестисите прилепват послушно когато ги близнеш с език.
Наречи го проява на върл феминизъм, обаче въобще няма да се хабя да повторя креватна среща с някой, дето е по-обезкосмен и от мене.
И не слагай нас, жените, виновни за всяка мъжка прищявка.



Тема Kире, хортувате си тук с бургазкото кавалче!нови [re: Kиpo] Отговор на мнението
Автор Skywalker (The Seventh One)
Публикувано01.04.04 05:18



хо ох хо не стига, че е Бургазлия ами и педал [ще повърна].




Тема Re: Kире, хортувате си тук с бургазкото кавалче! [re: Skywalker] Отговор на мнението
Автор Hищo (пълно)
Публикувано01.04.04 10:58



Ти кво имаш против бургазлийте не-педали бе, селянин ?



Тема Напалм!!!нови [re: Hищo] Отговор на мнението
Автор Skywalker (The Seventh One)
Публикувано01.04.04 20:25



Те всичките са педали БЕ гражданин




Тема Докато хетеросексуалните мъженови [re: Skywalker] Отговор на мнението
Автор Kupo ()
Публикувано01.04.04 20:30



се занимават с междуособици като вас двамата,едно -педюхите ще ви изнанадат отзад,две-виж жените питат само за анален секс,трето-касае те само теб,скивалкерчо-чу ли,че Гълфстриймът щял да завива към Северна Америка вече-още към Канарите нейде.
Готви се за ледников период отсега !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.